Takto ich nepoznáte: Hviezdy, ktoré začínali v reklamách a na móle

Brad Pitt
04.03.2015ZaujímavostiV Hollywoode sa pomaly pravidlom stáva, že pokiaľ na svojej kariére nezačnete pracovať už v útlom veku, hviezda sa z vás zrejme stane len veľmi ťažko. Preto sa takmer každý herec či herečka môže pochváliť skúsenosťami z rôznych detských divadelných či školských predstavení, speváckych súťaží či účasťou v rôznych reklamných a modelingových kampaniach.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Jennifer Lawrence

Hviezda Hier o život sa pred fotoobjektívy postavila o niečo skôr, než stihla rozbehnúť kariéru úspešnej herečky. Ešte ako tínedžerka pózovala fotografovi Chrisovi Kaufmanovi, no dva roky na to sa rozhodla s kariérou modelky skončiť. „Svet filmu je to miesto, kam patrím,“ povedala pre britský magazín Fabulous. „Tam sa cítim najlepšie, to je môj domov.“


Sláva im nestúpla do hlavy: Herci, s ktorými je radosť spolupracovať


Brad Pitt

Dnes päťdesiatjeden ročný herec začínal podobne ako jeho súčasná manželka, Angelina Jolie, ktorá svoju kariéru tiež štartovala pred fotoobjektívmi. V roku 1991 si, vtedy ešte len ašpirujúci herec, zahral v reklame na obľúbenú značku džínsov Levi's Jeans, kde stvárnil muža prepusteného z väzenia.


Vytúžený Oscar im stále uniká: Naozaj si ho za svoje výkony nezaslúžili?


Kirsten Dunst

Herečka môže za svoje prvé pracovné skúsenosti ďakovať svojej mame, ktorá ju už ako trojročnú vzala na prvý kasting do reklamy. Prvá platená reklama, v ktorej si maličká Kirsten zahrala, bola reklama na cereálie, ktorá následne viedla ku kontraktu s agentúrou Ford Modeling Agency. Skúsenosti zo stovky reklamných spotov jej dopomohli k ponuke zahrať si vo filme Interview s upírom po boku Toma Cruisa, Brada Pitta a Antonia Banderasa.


Komiksoví fanúšikovia tešte sa: Chystá sa Spiderman v sukni!


Robert Pattinson

Hoci najznámejší „upír“ svoju budúcnosť nevidel v reklame, predsa len sa v začiatkoch svojej kariéry nevyhol ponukám na fotenie. K tomuto obdobiu sa ale vyjadril svojsky: „Keď som začínal, bol som na modela dosť vysoký a vyzeral som skôr ako dievča, takže som dostal množstvo ponúk, pretože v tom období vyzerať obojpohlavne bolo cool. Potom som však zmužnel a odvtedy som v modelingu nedostal žiadnu prácu.“


Nevera v Hollywoode: Celebrity, ktorým partneri nasadili parohy


Katherine Heigl

Úspešná herečka začala kariéru ako detská modelka v agentúre Wilhelmina Models. V roku 1990 pózovala v reklame pre známu značku predávajúcu detské hračky Kids R Us. Následne získala ešte prácu na kampaniach pre rôzne módne značky a kariére detskej modelky sa venovala do roku 1992, kedy neprišla prvá herecká ponuka vo filme That Night.


Slávne hollywoodske priateľstvá: Tieto hviezdy sú kamarátmi už od detstva


Ashton Kutcher

Modelingu sa Ashton venoval ešte počas strednej školy v Iowe, no sám tvrdí, že predtým ani netušil, že aj chlapci môžu byť modelmi. „Myslel som si, že Fabio (Lanzoni, taliansky model, pozn. autora)  bol jediný mužský model a súdiac podľa neho sa mi nezdalo, že sa na tú prácu hodím.“ Nakoniec to predsa len skúsil a ako sa zdá, vyplatilo sa. Ashton je v súčasnosti v Hollywoode mimoriadne žiadaným hercom.


Takto sa zarába v televízii: Ktorí herci sú platení najlepšie?


Hayden Panettiere

Predtým, ako (najmä) seriálová herečka vôbec uvažovala nad kariérou v Hollywoode, sa ešte ako dieťa venovala modelingu. V roku 1995 sa objavila na obálke magazínu FamilyPC. Dnes sa hviezda seriálov Heroes a Nashville venuje najmä mamičkovským povinnostiam, keďže na konci minulého roka porodila dcérku ukrajinskému šampiónovi v boxe Vladimirovi Klitschkovi.


Najzábavnejšie tváre americkej obrazovky: Zarábajú milióny a rozosmievajú celý svet


Zdroj: internet 

Tagy: Jennifer Lawrence Robert Pattinson Brad Pitt Ashton Kutcher Katherine Heigl Kirsten Dunst Hayden Panettiere

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov