Prekvapenie na premiére: Českú komédiu ocenil aj hollywoodsky herec

Vybíjaná
08.03.2015ZaujímavostiAmerický herec Woody Harrelson sa zúčastnil na sobotňajšej premiére českej komédie Vybíjaná režiséra Petra Nikolaeva, ktorá sa konala v londýnskom Prince Charles Cinema. "S Woodym sme už dávnejšie priatelia a keďže len včera dokončil práve v Londýne časť nakrúcania pokračovania úspešného filmu Podfukári, prijal moje pozvanie, aby si prišiel pozrieť našu prácu. Len ma poprosil o diskrétnosť a zabezpečenie súkromia," uviedol producent filmu Rudolf Biermann.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Päťdesiattriročný Harrelson sa po projekcii zúčastnil aj na afterpárty, kde na snímku vyjadril svoj názor. "Film sa mi veľmi páčil, po dlhšom čase som videl komédiu s myšlienkou a nielen nejakú hlúposť. Herecky úžasné, veľmi sa mi páčila aj kamera a musím ešte ísť zablahoželať režisérovi - fakt sa mi to veľmi páčilo," vyhlásil známy herec, ktorého si však v publiku nevšimol jeden z hlavných protagonistov snímky Richard Genzer. "Ty vole, ja som o tom ani nevedel, povedali mi to až teraz po skončení filmu. Vôbec som si ho nevšimol, a to som sedel takmer vedľa neho. Musím sa s ním ešte pobaviť - hádam pôjde s nami aspoň na večeru," povedal Genzer. K Harrelsonovej prítomnosti na premiére sa vyjadrili aj ďalší dvaja členovia hereckého obsadenia - Ondřej Sokol a Michal Suchánek. "Ja na Woodyho filmy chodím do kina už dlho, takže je pekné od neho, že raz prišiel aj on na môj," povedal s úsmevom Sokol. "Ja to absolútne nechápem, som z toho paf, ale teším sa," vyhlásil Suchánek, ktorý na premiéru zavítal s rodinou. Snímka Vybíjaná sa do slovenských kín dostane 12. marca. 


Novinka od českých susedov: Trio z Partičky si zahrá Vybíjanú


Woody Harrelson sa stal známym najmä vďaka filmom Neslušný návrh (1993) a Takí normálni zabijaci (1994). Stvárnením vydavateľa pornočasopisov Larryho Flynta vo filme Ľud verzus Larry Flynt (1996) Miloša Formana si vyslúžil nomináciu na Oscara a Zlatý glóbus. Druhú oscarovú nomináciu v kariére mu v roku 2010 vyniesla vedľajšia úloha v snímke The Messenger (2009). Diváci ho okrem toho môžu poznať aj zo snímok ako Tenká červená čiara (1998), Hi-Lo Country (1998), Po západe slnka (2004), Zajtra nehráme! (2006), Táto krajina nie je pre starých (2007), 2012 (2009), Zombieland (2009), Ide len o sex (2011), Sedem psychopatov (2012), Podfukári (2013), série Hry o život (2012 - 2015) či miniseriálu Temný prípad (2013). 

Zdroj: SITA 

Foto: csfd.cz

Tagy: Woody Harrelson Vybíjaná Petr Nikolaev

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov