Víkendové TV TIPY: Prežite voľné dni plné vtipných hlášok

Mr. Bean
20.03.2015TV tipV dramatický piatok si vyjednáte nielen kvalitný filmový víkend ale aj neistú budúcnosť. Sobota prinesie animák v dobrodružnom Amazonskom pralese a vysmejete sa všetkým prvoplánovým hororom. A v závere víkendu vás nezničí ani výlet s Mr. Beanom do Paríža, ani svojská česká vesnička.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Piatok 20.30 TV Joj: Vyjednávač

Chcete si vyjednať kvalitný filmový víkend? Tak jedine s tým najlepším vo svojom odbore – Chrisom Sabianom. Je totiž možné, že je jediným, kto môže zachrániť uznávaného vyšetrovateľa pred podstrčenou vraždou, s ktorou nemal nič spoločné. Podarí sa policajtovi očistiť svoje meno a zároveň neublížiť svojim zajatcom?

21.35 HBO: Budoucnost nejistá 

Pätnásťročná Daisy je celkom typickým americkým deckom, ktoré trpí depresiami, hnevom. S vidinou vhodnejšieho prostredia ju rodičia posielajú na anglický vidiek. Po bojových začiatkoch plných odmietania a vzdoru si uvedomí, že bývať tam nie je úplne najhoršie. Nájde si príjemnú partiu, v ktorej to zaváňa letnou láskou, ale jediné čo nedokáže ovplyvniť je vojna, ktorá nečakane vtrhne do idylického života.


Návrat Anny zo Zeleného domu: Drsná premena zo sladkej romantičky!


Sobota 16.45 HBO: Rio 2 

Pokračovanie úspešnej a pestrofarebnej jednotky už snáď nemôže viac hýriť farbami. Hlavný hrdinovia – Blue a Perla a ich tri deti sa rozhodnú navštíviť rodinu v Amazonskom pralese. Zatiaľ čo sa Perla a drobci neznesiteľne tešia, Blue má iné starosti a neznáma krajina vôbec nie je to najhoršie. Postavte sa ale svokrovi, ktorého ste nikdy nevideli a pre ktorého je jeho dcéra to najviac. Zároveň si ľahkú hlavú nerobí ani z prítomnosti Perlinho ex.


Návrat k najúspešnejšiemu animáku: V Ľadovom kráľovstve bude párty


20.30 Joj plus Scary movie 3

Bojíte sa hororov a milujete schuti sa zasmiať? V tom prípade nie je lepší tip ako Scary movie bez ohľadu na to, o ktorú časť ide. Vysmiať sa z hororov, ktoré sú miestami dosť pritiahnuté za vlasy, vám uľaví na duši a zároveň sa pri zhliadnutí ich reálnych kolegov absolútne nemusíte obávať paniky a strachu.


Hororový seriál Walking Dead pokračuje: Malá ochutnávka už koncom leta


Nedeľa 22.40 TV Markíza: Expendables: Nezničiteľní

Spojiť humor a akciu do jedného žánru sa nie vždy podarí. Expendables tomuto spojeniu dodáva úplne iný vzhľad. Výber tých najlepších akčných hrdinov, ktorých by nedokázalo zneškodniť ani to, keby po nich prešiel tank (chúďa tank), sa vydávajú na nebezpečnú misu do Južnej Afriky, ktorá ich môže stáť život. Povedzme si ale rovno: Je možné, aby Jason Statham, Sylvester Stallone, Jet Li, Mickey Rourke alebo Arnold Schwarzenegger boli schopní prehrať tie najdôležitejšie bitky? Nehovoriac o kvalitných hláškach, ktorými sa to v Expendables len hmýri.


Najnovší počin Woodyho Allena: Spojí zvodnú upírku s akčným hrdinom


21.30 Prima: Prázdniny Mr. Beana

Ísť na prázdniny s Mr. Beanom? To je predstava, pri ktorej by každý zauvažoval, či je bezpečné vydať sa na také dobrodružstvo. Komická postavička, ktorej sa Rowan Atkinson zrejme nikdy nezbaví, však pobaví aj tých najnáročnejších divákov. Veď kto už len vie riešiť tie najjednoduchšie problémy tými najkomplikovanejšími riešeniami? Teraz mu už stačí len zbaliť si obľúbeného medvedíka a hor´ sa na prázdniny do Francúzska.


Česká filmová kráska zavítala na Slovensko: A s ňou hviezdna delegácia!


21.00 ČT 1: Vesničko má středisková

Nabiť sa do prichádzajúceho týždňa humorom je úlohou nedeľného večera. Preto si namiesto hundrania na pondelok pozrite českú klasiku. Nemusíme snáď ani zdôrazňovať, že komédie od susedov majú čosi do seba. Ako býva dobrým zvykom, stretnete sa opäť s rôznorodými dedinskými charaktermi, ktorých osudy budete spolu s ostatnými riešiť. Veď tak to na správnej dedine chodí – všetci vedia o všetkých všetko.

Zdroj: telkac.sk 

Foto: internet

Tagy: Jason Statham Arnold Schwarzenegger Sylvester Stallone Mickey Rourke Mr. Bean Jet Li

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov