TV tipy na týždeň: Výber je skromný, no snímky sú kvalitné

Angelina Jolie ako Maleficent
30.03.2015TV tipNasledujúci týždeň je v rámci množstva filmových tipov dosť pôstny. To však neznamená, že nebudete mať čo pozerať, pretože namiesto kvantity sme pre vás našli kvalitné snímky doslova pre každého. Zažijete rozprávku, komédiu, akciu či hudobnú šou.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Pondelok 18.20 HBO: Zloba – kráľovná čiernej mágie

Začnite týždeň rozprávkovo a hneď trošku iným štýlom príbehu, kde aj zloduchovia majú šancu na šťastný koniec. Možno vám to prevráti život na ruby, no je fakt, že rozprávka, kde ani zlá víla nie je taká zákerná, ako nám bolo vždy ponúkané, je omnoho sympatickejšia. Zlobilka sa ako malá spriatelí s chlapcom, ktorý postupne ako rastie sa do nej zamiluje. Túžba po moci je však obrovská, preto ju zradí a dostáva sa tak na kráľovský trón. Z krásnej víly sa stane Zloba a sľúbi mu pomstu, ktorú plánuje vykonať na jeho dcére Ruženke. Je však možné napraviť aj zlovestnú kliatbu, pri ktorej ani bozk zamilovaného princa nepomáha?


Krásna Lara Croft v ďalšom filme: Scenár napíše majiteľ Zlatej maliny!


20.15 Dajto: Kráčajúca skala

Akčný film, ktorý nezaberie veľa času a zároveň nenudí, je vhodnou voľbou na strávenie pondelkového večera. Bývalý člen zvláštnej jednotky Chris Vaughn sa vracia do svojho rodiska, ktoré sa však od jeho odchodu dosť podstatne zmenilo. Všetko v ňom riadi šéf kasína a jeho poskokovia. Do týchto svojich sietí zamotali aj Chrisovu bývalú priateľku, ktorá teraz robí v kasíne tanečnicu. S plánom dať všetko do poriadku to síce Chris nebude mať jednoduché, no ak nájde pár pomocných rúk, dá sa mesto vyčistiť.

Streda 20.30 Markíza: Chart show

To, že nie je v programe dostatok filmov, neznamená, že musíte vypnúť svoje televízory. Pripomeňte si obľúbené hudobné hity v zábavnom programe Chart show. Adela vás týmito hitovkami prevedie spolu s ďalšími známymi osobnosťami. Čo je však obrovskou výhodou? No predsa to, že ak sa vám nebude chcieť veľmi vysedávať, pokojne si môžete zaspievať či zatancovať na známe melódie.

22.30 Nova: Absolútna moc

Bývalý zlodej významného formátu sa rozhodol zavŕšiť svoju kriminálnu púť vykradnutím miliardárovho trezoru. Prekvapenie ho čaká, keď zistí, že zbohatlíkova manželka s ním neodišla na dovolenku, ale príde v tej najnevhodnejšej chvíli do domu spolu s milencom. Nestane sa však to, čo by každý očakával, pretože namiesto milostnej scény tam dôjde k jej vražde. O to horšie je zistenie, že vrahom je samotný prezident Spojených štátov a jeho ochranka sa všetko snaží ututlať.


40 rokov v prvej lige: Premeny a herecké míľniky božskej Meryl Streep


Štvrtok 16.30 HBO: Diabol nosí Pradu

Keď sa z šedej myšky chce stať úspešná novinárka, musí prekonať občas aj neprekonateľné. Andy Sachsová práve doštudovala na prestížnej univerzite a pri množstve pohovorov sa jej ozvali práve z módneho časopisu Runway, ktorého všetci zamestnanci majú s módou niečo spoločné. Všetci okrem  Andy, ktorú vzali na miesto asistentky obávanej šéfky Mirandy Priestlyovej. Čo všetko musí spraviť pre to, aby tam vydržala  aspoň rok, čo by jej malo zabezpečiť dobré miesto v ďalšej práci? Nekompromisná Meryl Streep spolu s vynaliezavou Anne Hathaway vám zabezpečia dosť humorných, ale aj dramatických situácií.

Zdroj: telkac.sk; Foto: SITA  spomenuté filmy a programy 

Foto: SITA a spomenuté filmy a programy

Tagy: Maleficent Diabol nosí Pradu Kráčajúca skala Chart show

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov