TV Tipy na týždeň: Užite si rozprávkovo pestrú šibačku!

Ako si vycvičiť draka 2
06.04.2015TV tipNa záver veľkonočných sviatkov je nutné zregenerovať a ešte využiť posledné voľné chvíle pred nástupom do pracovných dní. Oddýchnite si v pondelok spolu s nami pri sympatických rodinných animákoch a zvyšok týždňa vám ubehne ako voda aj vďaka zaujímavej filmovej ponuke.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Pondelok 15.55 Joj: Doba ľadová: Zem v pohybe

Mamutia rodinka, lenivý a najmä utáraný leňochod, šabľozubý tiger. Zostava, ktorá prežije všetko, bola tento raz rozdelená zlomom zemských platní. Vinník je každému jasný – Scratt milujúci všetky orechy sveta. Aby sa dostali opäť všetci k sebe, musia prekonať tú najväčšiu prekážku, ktorou je vzdialenosť. A ešte plavbu na ľadovci po rozbúrenom mori, pirátsku posádku a mnoho ďalšieho. So sebou si však vzali príručnú batožinu plnú humorných hlášok a komických situácií, čo zasa raz pobaví celú rodinu. Pretože, jednoducho, príbehy z doby ľadovej miluje každý.


Návrat k najúspešnejšiemu animáku: V Ľadovom kráľovstve bude párty


16.45 Nova: Ako vycvičiť draka

Náročný teenagerský vek hlavného hrdinu znásobuje fakt, že je Vikingom. A čo je oveľa podstatnejšie aj náčelníkovým synom, teda sa mu patrí preukázať dospelosť. Jednou z podmienok je uloviť draka. Trošku drsné na takého chlapca, nie? A keďže sám nie je žiadnym silákom, pokúsi sa vďaka priateľstvu práve s drakom zmeniť zmýšľanie ostatných bojovníkov. Nádherný príbeh pretavený do animovanej rozprávky poteší dušu nejedného dieťaťa, ktoré bude túžiť len po jednom – mať svojho vlastného draka. Mimochodom, nielen deti.

17.25 Markíza: Medveď Yogi

A do tretice ďalšia pondelková rozprávka. S touto sa dostaneme do parku Jellystone, ktorého najznámejšími obyvateľmi sú medveď Yogi a jeho malý kamoš Boo boo. Dokážu vymyslieť akýkoľvek spôsob, len aby získali nejaký ten piknikový kôš plný chutného jedla. Podarí sa im však prekabátiť podlého starostu Brownu, aby mohli ostať žiť v parku a aby ho pre návštevníkov nezavrel?


Desať animovaných postáv, ktoré jednoducho musíte milovať


20.30 Doma: Da Vinciho kód

Aby ste sa úplne nestratili v rozprávkovej krajine, šibačkový večer môžete zavŕšiť vyriešením jednej z najväčších záhad. Potom ako zavraždia správcu Louvru, sa vydáva po jeho stopách a šifrách univerzitný profesor a uznávaný symbológ v podaní Toma Hanksa. Spolu s členkou parížskeho dešifrovacieho oddelenia však zisťuje, že nejde o zhodu náhod, vďaka čomu sa dostávajú do šialenej pátračky po legende.

Streda 20.00 HBO: Dobrodružstvá pána Peabodyho a Shermana

Sympatický príbeh inteligentného psa pána Peabodyho, ktorý si adoptoval chlapca. Veď prečo nie? Na svete sa deje všetko a navyše si ho každý stopercentne obľúbi. Teda, takmer každý. Deti v škole sú k Shermanovi nemilosrdné a vysmievajú sa mu, že je pes. Všetko sa na seba akosi nakopí a ten v zmätku využije so svojou spolužiačkou stroj na premiestňovanie sa v čase. Všetkých čaká veľké dobrodružstvo, pretože sa ako vždy musí niečo pobabrať a potom sa z tej kaše treba aj nejako dostať. deti sa potešia milým postavičkám a dospelákov určite pobavia slovné hračky geniálneho pána Peabodyho.


Animované trháky tohto roka: Cestovanie v čase aj supertajná misia


20.20 Jednotka: Rob Roy

Historická dráma spojená s romantikou vás dostane na škótsku vysočinu do začiatku 18. storočia. Robert Roy MacGregor vlastní kus pôdy a s ňou aj dvesto duší a stáda dobytka. Keďže sa o nich musí aj starať, požičia si nejaké peniaze, ktoré mu však boli ukradnuté. Podozrenie padlo na jeho priateľa, pričom nemohol zabrániť jeho smrti. Pomsta však na seba nenechá dlho čakať, pretože najdôležitejšie je ochrániť česť – svoju, manželkinu aj priateľovu.

Štvrtok 14.30 HBO: Pozná ju ako svoje boty

Dve sestry, majú spoločných rodičov, no každá je úplne iná. Mladšia Maggie vymetá večierky jeden za druhým a jej životnou náplňou je oblečenie, topánky, pekní chlapi a alkohol. Staršia Rose je jej úplným opakom – zodpovedná a úspešná právnička, ktorá má na všetko svoje pravidlá. Napriek rozdielom spolu celkom vychádzajú až do chvíle, kým sa všetko nepobabre. Dokážu nájsť opäť k sebe cestu, alebo ich hádka rozdelí už navždy? A v tomto momente úvah prichádza na scénu ich babička.

Zdroj: telkac.sk  maria 

Foto: SITA

Tagy: tv tip Ako uloviť draka Da Vinciho kód

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov