Veľkonočné TV TIPY pre celú rodinu: Takýto výber tu ešte nebol!

Prajeme krásnu (filmovú) Veľkú noc!
03.04.2015TV tipKedy je ideálnejší čas pre televízne lenošenie než počas sviatkov? Vezmite si niečo dobré pod zub, nápoj podľa vlastnej chuti a usaďte sa pohodlne pred obrazovku. Hrozí vám len jediné; že od samej rozkoše nebudete vedieť, kam najprv prepnúť!
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Piatok:

15:15 Markíza: Cesta do stredu Zeme

Brendan Fraser dokazuje, že okrem boja s múmiami dokáže aj iné krkolomné kúsky – napríklad unikať hladnému T-Rexovi priamo v centre zemegule. Ak vás chytá dobrodružná nálada, určite nevynechajte.

17:10 Dajto: Legenda o Jurajovi a drakovi

Spracovanie starodávnej povesti o chrabrom rytierovi, krásnej panej a drakovi nadchne nejedného fanúšika fantasy, no má čo povedať aj klasickému romantikovi.Ak by sme mali spísať zoznam filmov, na ktoré sa dobre pozerá, tento by bol jedným z nich. No, a potom tam ešte hrá Val Kilmer.

20:00 ČT1: Princezna se zlatou hvězdou

Čo dodať ku klasike takéhoto kalibru? Väčšina z nás túto rozprávku videla aspoň päťkrát, a väčšina z tej väčšiny si ju rada pozrie opäť. Čo sa nás týka...už sa nemôžeme dočkať.

20:30 JOJ: Smrtonosná pasca 4

Z ďalšieho dielu slávnej akčnej série sála modernosť, preto sa ponúka otázka, či na to už policajt John McClane alias Bruce Willis nie je starý. Správna odpoveď zrejme neexistuje, musíte posúdiť sami. Ak sa nás ale pýtať, či sa oplatí vidieť... oplatí.

Sobota:

11:30 STV1: Z pekla šťastie 2

Ďalšia nezabudnuteľná česká rozprávka, tentoraz aj s ešte nezabudnuteľnejším Karlom Gotom. Z pekla šťastie, že vysielajú aj takéto kvalitné rozprávky. Aspoň niekedy...

16:15 JOJ: Doba ľadová

Hodiny dejepisu sú fajn, ak vás ale zaujíma, ako sa začala doba ľadová, stačí si pozrieť túto famóznu rozprávku. No dobre, možno nie tak celkom – ale tento film vám zaručene poskytne náhľad na to, ako vznikla jedna z najúspešnejších animovaných sérií všetkých čias.

20:30 Markíza: Muži v čiernom 3

Najnovší diel série o mužoch v čiernom, ktorí ochraňujú nevedomé obyvateľstvo Zeme pred neustálou hrozbou z vesmíru, je taký futuristický, že si ho môžete pozrieť pokojne aj o mesiac bez toho, aby ste na neho zmenili názor. Bohužiaľ, najslabší diel trilógie, a ani agent K krát dva to nezachránil.

22:40 Markíza: Hellboy: Zlatá armáda

Prvé dva filmy o Hellboyovi sú skvelé, preto nám zostáva len dúfať, že sa niekedy dočkáme aj tretieho. Tak či onak, Zlatá armáda v mnohom prekonáva svojho predchodcu, čiže smelo do toho.

20:20 NOVA: Piráti Karibiku: V neznámych vodách

Najnovší diel Pirátov Karibiku nie je zlý, je len... iný. Najhoršie na tom je, že už ani kapitán Jack Sparrow nie je zárukou kvality. Netvrdíme však, že ide o prepadák – vám sa možno štvrté dobrodružstvo pirátov bude páčiť. Tá pasáž s morskými pannami bola napríklad výborná.

Nedeľa:

8:55 JOJ: Simpsonovci vo filme

Veľká, veľká škoda, že existuje len jediné filmové spracovanie Simpsonovcov. Ak patríte k fanúšikom sériu, je vašou povinnosťou si ráno kvôli tejto žltej rodinke privstať.

20:15 Prima Family: Traja veteráni

Není nutno, není nutno... ale vám veselo byť môže, pretože táto kultová komédia je skvelým receptom na radosť. Ba čo viac, skrýva v sebe kus ponaučenia, z ktorého si môže brať príklad aj nejeden dospelý.

22:30 Markíza: Vlkolak

Nie je nič lepšie, než trochu sa prevetrať za svitu mesiaca. V tomto prípade nejde o snímku určenú mainstreamovým skupinám, ak ale fandíte lykantropom alebo podobným nadprirodzeným bytostiam, dajte Vlkolakovi šancu.

Zdroj: telkac.sk 

Foto: internet, čt, čsfd

Tagy: Piráti Karibiku Simpsonovci Doba ľadová Veľká noc Traja veteráni Princezna se zlatou hvězdou na čele Z pekla šťastie Hellboy

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov