Tom Cruise, Kristen Stewart či Brad Pitt: Filmy, v ktorých boli ešte zelenáči!

Možno ste už počuli, akí boli slávni herci v mladosti... ale raz vidieť je predsa lepšie než...
11.05.2015TV tipJe samozrejmé, že počas týchto dní žijú Slováci najmä hokejom. Ak by vás však už z toho ľadu boleli zuby, vedzte, že máte možnosť prepnúť aj na inú televíznu stanicu. Pozrite sa, aké sú vaše možnosti.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Pondelok:

20:15 Dajto: Top Gun

Top Gun patrí k dnešnej filmovej klasike, vďaka ktorej sa z Cruisea stala megavhiezda dnešných rozmerov. Samozrejme, obrovský podiel má na tom aj Mission Impossible, ale Top Gun bol pre Toma niečo ako krsť ohňom, ktorým úspešne prešiel. Vychutnajte si príbeh pilota Mavericka (Cruise), ktorý sa viac než predpismi riadi vlastnými inštinktmi – pretože to je jednoducho zaujímavejšie než sekať dobrotu.


Neuveriteľné: Toto všetko si hviezdy vedia vypýtať pri nakrúcaní!


20:30 WAU: Kráska a zviera

Romantických omáčok na milión spôsobov nestačí, vždy treba ešte aspoň jednu. A režiséri vždy dúfajú, že práve ich dielo bude tým prelomovým, ktoré sa odlíši od kopy priemerných, béčkových klišé, ktorých celková veľkosť presahuje aj hranice Mount Everestu. Kráska a zviera je modernou adaptáciou známej rozprávky, ale okrem toho niet čo dodať... odporúča 9/10 princezien.

Utorok:

20:15 Dajto: Bumerang

Zlaté pravidlo kinematografie: ak v tom hrá Eddie Murphy, nemôže to byť zlé! Pravda, nudné, priemerné, to áno, ale nikdy nie zlé. Čo sa týka Bumerangu – ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva – a aj Casanova v podaní Murphyho sa musí túto lekciu naučiť.

22:20 ČT1: Já už budu hodný, dědečku!

Alena Vránová, Věra Tichánková, Miloš Kopecký, Ladislav Pešek, František Filipovský – to je káder silných mien a skvelých českých hercov. Ak máte radi komédie s ponaučením, tento film si obľúbite od samotného začiatku.


Legendárnych 30 prípadov majora Zemana: Ľudí pohoršujú dodnes!


Streda:

20:15 Dajto: Úkryt

Zaujíma vás, prečo sa Kristen Stewart nikdy neusmieva? Pozrite si tento film a pochopíte. Pre také mladé ucho, akým vtedy malá upírka bola, išlo nepochybne o veľmi traumatizujúci zážitok. Ach jaj, Patizón zrejme vedel, čo robí...

20:45 JOJ Plus: Spy Game

Podobne aj Tom Cruise vo filme Top Gun, aj v tomto prípade ide o mladú megahviezdu, ktorá v tej dobe ešte nebola tak mega. Okrem Brada Pitta (mínus 14 rokov) sa divákom predstaví aj úžasný Robert Redford. Ak obľubujete akciu, drámu či krimi, určite prepínajte.

Zdroj: telkac.sk 

Foto: Universal Pictures, Česká televize, CBS Films, Paramount Pictures, Columbia Pictures

Tagy: Brad Pitt Tom Cruise Eddie Murphy Jared Leto

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov