TV Tipy na víkend: Rozosmejú vás svieže komédie a schladia akčné trháky

Robert Downey Jr. ako Sherlock Holmes
12.06.2015TV tipČím viac televíznych programov človek má, tým väčším problémom sa stáva úloha vybrať kvalitný film na pohodový víkendový večer. My sme za vás vybrali z každého žánru niekoľko a ponúkame vám ich v televíznych tipoch na víkend.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Piatok, Markíza 20:30 – Žoldnier (2013)

Jasona Stathama si snáď v inej než v akčnej snímke predstaviť ani nemožno. Tentokrát sa predstaví v úlohe hľadané utečenca, ktorý sa snaží utiecť pred svojou minulosťou. Hoci býval členom elitnej zásahovej jednotky, jeho život sa rapídne zmenil a tentokrát sa ocitol na samom dne.

Piatok, Nova Cinema 20:00 – Analyzuj (1998)

Komédia z mafiánskeho prostredie, v ktorej si hlavnú úlohu zahral geniálny Robert De Niro vás jednoducho musí nadchnúť. Ako hlava mafiánskej rodiny sa totiž snaží vysporiadať s problémami, ktoré mu prinieslo rozhodnutie zmeniť svoje dlhoročné mafiánske zlozvyky. Pomôcť mu v tom má doktor Sobol, ktorý ale tiež bojuje s faktom, že jeho klientom je teraz nebezpečný gangster.

Sobota, Markíza 20:30 – Lovci gangstrov (2013)

Doslova hviezdami nabitá šou sa chystá v sobotu večer. Ocitáme sa v Los Angeles v roku 1949, mesto má pod palcom neľútostný ganster Mickey. Všetkých a všetko, čo by mohlo ohroziť jeho nelegálne aktivity ovláda, vrátane policajných dôstojníkov. Napriek všetkému sa nájde skupina, ktorá sa rozhodne nielen postaviť Mickeymu, ale aj nadobro prekaziť jeho aktivity.

Sobota, Nova 20:20 – Sherlock Holmes: Hra tieňov (2011)

Ostrieľaný profesionál, intelektuál a elegán Sherlock Holmes už nie je najmúdrejším mužom v meste. Jeho náprotivok je nielen zdatným súperom, ale vďaka prirodzenému citu pre zlo spolu s chýbajúcim pocitom svedomia ho tentoraz môže predčiť. Zdá sa, že smrť korunného princa nie je jednoznačne samovraždou a že v podstate ani nejde o náhodnú vraždu. Napokon môže ísť o súčasť oveľa väčšieho plánu, ktorý ak vyjde, zmení celé dejiny.

Nedeľa, Markíza 20:30 – Mačacie zlato (2008)

Hoci sa zdalo, že Finn ako lovec pokladov veľa vody nenamúti a doslova pod nohami sa mu rúca život, nič nie je stratené. Svojmu plánu získať dávno stratený poklad nevyčísliteľnej hodnoty verí natoľko, že sa ocitá na lodi, kde sa jeho bývalá manželka Tess zamestnala ako asistentka istého miliardára. Toho presvedčí, aby sa v honbe za španielskym bohatstvom pridali k nemu. Návrhu neodolá ani Tess, a tak sa spolu vydávajú v ústrety dobrodružstvu, po akom dávno túžili.

Nedeľa, JOJ 20:30 – Hádaj kto? (2005)

Hádaj kto? je romantická komédia, v ktorej si zahrali Ashton Kutcher a Bernie Mac ako budúci zať a svokor. Otec mladej Teheresy, ktorá zabudla svojim rodičom pripomenúť, že jej budúci ženích je beloch, hoci ona sama a teda aj jej rodina sú černosi, si budúceho zaťa teda nepredstavoval práve takto. Práve naopak, svojej dcére vysníval černocha a tejto predstavy sa nemieni vzdať.

Zdroj: telkáč  lu 

Foto: internet

Tagy: Žoldnier Sherlock Holmes Analyzuj Lovci gangstrov Mačacie zlato Hádaj kto?

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov