TV Tipy: Ľudstvo bude počas tohto víkendu v ohrození

Skvelé sci-fi zastúpenie v podaní Enderovej hry a Planéty opíc
24.07.2015TV tipPočas tohto televízneho víkendu sa prenesiete hneď do dvoch budúcností; no ani jedna nebude veľmi šťastná.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Piatok:

20:30 Markíza: Dědictví aneb Kurvahošigutntág

Len ťažko by sme našli krajšie filmové dedictvo, než to, ktoré nám zanechal Bolek Polívka. Vyložte si nohy na stôl, dajte si niečo chladené a užite si film plný veľkých frňákov, peňazí a najmä humoru.

20:30 JOJ: Titanic

Najznámejší milostný príbeh na pozadí obrovskej tragédie: presne o tom je veľkolepá dráma Titanic. Zlatá rola Leonarda DiCapria, vďaka ktorej sa jeden z najväčších hollywoodskych fešákov natrvalo zapísal do memoárov filmových legiend, najúspešnejší film všetkých čias a jedna z najdlhších existujúcich snímok... áno, to všetko je stále Titanic.

Sobota:

20:20 Nova: Harry Potter a Ohnivá čaša

Podľa mnohých kritikov a fanúšikov vôbec najlepšia „potterovka“. Ron bude žiarliť na Hermionu, Harry bude v smrteľnom nebezpečenstve (opäť) a Lord Voldemort zavŕši svoj diabolský plán. Nuž, neznie to až tak skvelo, uznávame, ale finálny produkt stojí za to.

20:30 Markíza: Enderova hra

Zverili by ste osud ľudstva do rúk chlapca? Zrejme nie... pokiaľ by, samozrejme, nešlo o najväčšieho génia Zeme. A Ender ním veru je. Postačia ale jeho strategické schopnosti na to, aby sme triumfovali nad mimozemskou inváziou?

Nedeľa:

20:00 Doma: Román pro muže

Myslíte si, že romány sú len pre ženy? Omyl! Tento je určený výlučne pánom. Niežeby sa dámy pri tejto skvelej českej snímke nudili... Miroslav Donutil a jeho kompánia talentov, spolu s Táňou Pauhofovou, sa postarajú o dvojhodinovku každého diváka.

23:00 JOJ: Planéta opíc

Planéta opíc a Votrelec: to je dvojica gigantov filmového sci-fi. Pani Ripleyovú vám síce tentoraz predstaviť nemôžeme, ale dobre aj tak. Ľudská rasa je na pokraji záhuby a to, čo zvýšilo, zotročili inteligentné opice. Uznajte, že posledné, čo by nám teraz chýbalo, je krvilačný mimozemšťan.

Zdroj: telkac.sk 

Foto: Bontonfilm, Česká televize, Warner Bros, Lionsgate Films, 20th Century Fox

Tagy: Harrison Ford Harry Potter Titanic Bolek Polívka Planéta opíc Enderova hra

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov