TV TIPY na týždeň: Silné mená a kvalitné snímky zaručia skvelé večery

Ryan Gosling - Bláznivá, hlúpa láska (2011)
05.10.2015TV tipPočas dňa sa tešte zo slnečných lúčov babieho leta a večer zas neváhajte využiť pestrú paletu filmov, ktoré vám televízie ponúkajú. A veru budete mať z čoho vyberať.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Pondelok 18.10 HBO: Jedna za všetky

Keď niekto podvádza, mal by rátať s tým, že bude odhalený. Ak však niekto má svedomí podvádzanie až troch žien naraz, mal by sa zmieriť s tým, že pomsta ho tak či onak neminie. Najmä ak je jednou z nich drsná newyorská právnička v podaní Cameron Diaz. Všetky tri sa postupom času spriatelia a pripravia dômyselný plán na pomstu. O zábavu bude rozhodne postarané.


Mali skončiť spolu:Týmto párom sme držali palce, no autori mali iný názor


20.20 Jednotka: Posledné preteky

Bývalý športovec Paul Averhoff sa dožíva úctyhodne vysokého veku a žije v domove dôchodcov. Nebaví ho však kvôli starobe stratiť všetku svoju životnú energiu a elán, preto sa rozhodne, že si zaslúži ešte jednu šancu vyhrať. Vytiahne staré tenisky a začne trénovať tak, ako to robil kedysi, pretože ho čaká ešte jeden maratón.

20.35 Plus: Smrtonosná pasca

Akčná klasika, ktorá odštartovala hviezdnu hereckú kariéru Brucea Willisa, sa dá pozerať kedykoľvek. Veď akčný hrdina, ktorý zachráni situáciu a postaví sa na odpor voči teroristom zadržiavajúcich nevinných ľudí, nie je nikdy na zahodenie. Navyše pamätné hlášky sa sypú z každej strany.


Herci, ktorí hviezdia nielen na plátne: Roztočia to aj s mikrofónom


Utorok 20.00 Cinemax: Foxcatcher

Aj olympijský víťaz môže upadnúť do zabudnutia. No viete si predstaviť, ako tam upadá samotný Channing Tatum? Na(ne)šťastie je pozvaný do prepychového sídla, kde má vytrénovať nový zápasnícky tím. Nie všetko však vychádza podľa predstáv.

20.15 Dajto: Policajná akadémia 4

Aj keď sa s prvými časťami nedá veľmi porovnávať, nie je ani táto štvorka na zahodenie. Blázniví a nepredvídateľní policajti majú opäť čo riešiť a my máme aspoň postarané o zábavu.

21.55 Joj Cinema: Leningrad

Nacistickým vojskám sa podarilo obsadiť viac ako polovicu Európy, no niektoré miesta stále ostávali neporazené. Padla aj časť Ruska, no zastavil ich až Leningrad, ktorý ani pri silných útokoch nepadol. Preto sa rozhodli ho obkľúčiť a tri milióny ľudí nechať vyhladovať.

Streda 20.00 Nova Cinema: Bláznivá, hlúpa láska

Štyridsiatnik Cal Weaver sa potom, čo sa dozvedel o manželkinej nevere, rozvádza. Keďže sa absolútne nevie orientovať medzi nezadanými, berie si ho pod ochranné krídla Jacob Palmer, ktorý mu ukáže, čo a ako má robiť. Niekedy sa však veci trošku zamotajú.

21.00 AMC: Ochránca

Jason Statham sa opäť predstaví ako nekompromisný akčný hrdina. Tento raz zachraňuje malú Číňanku a sám sa chce pomstiť ruskej mafii panujúcej v New Yorku.


Silák Statham sa vysmial hercom z Avengers: Tieto scény zvládne aj moja stará mama!


Štvrtok 20.35 Plus: Hviezdna brána: Návrat

Elitná vojenská jednotka SG-1 je nútená sa vrátiť naspäť na Zem. Zatiaľ čo sa pokúšajú popraviť posledného goa'uldského vládcu sústavy, z ničoho nič sa strácajú aj dvaja členovia posádky. Návraty v čase, mimozemské boje, záchrana Zeme a pomsta nepriateľom. Pre fanúšikov je rozhodnutie jednoznačné.

22.00 Film+: Hlava v oblakoch

Romantická vojnová dráma ukazuje život troch priateľov deliacich sa o jeden byt v Paríži. Tridsiate roky minulého storočia sa nesú v znamení boja proti fašizmu a nie každý si dokáže priznať, že sa život dosť nápadne mení. Preto sa cesty týchto priateľov musia rozdeliť a možnože aj navždy.

Zdroj: telkac.sk  maria 

Foto: Youtube

Tagy: Jason Statham Bruce Willis Channing Tatum TV tip

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov