Koniec sveta bude akčný: Vaše televízory ovládnu mŕtvi

09.10.2015TV tipDruhý októbrový víkend bude patriť hrôze, strachu a temnej post-apokalypse. Ak patríte medzi divákov, ktorí neobľubujú akčné trháky s tematikou konca sveta, budete sa musieť uspokojiť so záverečným dielom trilógie Krstný otec a českou komediálnou novinkou Hodinový manžel.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Piatok (9.10.):

20:15 Dajto: Krstný otec III

Mafiánska klasika, ktorá inšpirovala skutočných gangsterov k tomu, aby sa začali správať ako filmový don Corleone. Neskutočný film, ktorý – a všetko klišé bokom – musíte vidieť.

20:15 Prima Family: Hodinový manžel

Hovorí sa, že musíte klesnúť na úplne dno, aby ste sa mohli odraziť. David Novotný, Bolek Polívka, David Matásek a Lukáš Latinák sú žiarivým príkladom – jediné, v čom excelujú ešte viac, je vynaliezavosť. No tá sa niekedy môže obrátiť proti vám.

Sobota (10.10.):

20:30 Markíza: Svetová vojna Z

Béčkovo pôsobiaca zombie dráma vyniká prekvapivo kvalitným scenárom. Zápletka je, samozrejme, jednoduchá, no filmová adaptácia úspešnej rovnomennej knihy tvorcom vyšla a vám môžeme len odporučiť, aby ste si sobotňajší večer rezervovali pre živých mŕtvych.

23:05 Markíza: Ja, legenda

Will Smith ako jediný prežil epidémiu vírusu, ktorý mal byť pôvodne liekom na rakovinu. Teraz sa osamelý vedec zo všetkých síl snaží nájsť zázrak a vyliečiť nočné predátory, ktoré kedysi boli ľuďmi.

Nedeľa (11.10.):

20:15 Dajto: Terminátor: Deň zúčtovania

Je späť, aby stihol koniec sveta! Terminátor má však pred sebou neľahkú úlohu. Musí sa postaviť vylepšenému modelu kyborga, ktorý je naprogramovaný k terminácii poslednej nádeje ľudskej rasy.

22:50 JOJ: Smrtonosná pasca 2

Pokračovanie kultového akčného trháku, ktoré vynieslo Bruceovi Willisovi trvalé miesto v hereckej sieni slávy.

Zdroj: telkac.sk 

Foto: 20th Century Fox, Bonton film, Universal

Tagy: Brad Pitt Terminátor Will Smith Arnold Schwarzenegger Bruce Willis Smrtonosná pasca Hodinový manžel Krstný otec Ja legenda Svetová vojna Z

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov