TV Tipy na týždeň: Nenechajte si ujsť vynikajúci filmový kokteil!

Strážcovia Galaxie
19.10.2015TV tipSychravé jesenné dni nemusíte stráviť nudne. Televízne stanice vám totiž prinášajú skvelý filmový kokteil namiešaný z akcie, humoru, drámy i kúsku romantiky. Tak, na zdravie!
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Pondelok 15.35 HBO: Strážcovia Galaxie

Vesmírne dobrodružstvo plné vtipných hlášok, akcie a záchrany galaxie spraví aj z pondelka skvelý deň. Na prvý pohľad nespojiteľná skupina sa podujíma zachrániť vesmír, ktorý ohrozuje mocný zloduch Ronan. Neprekáža im, že sa k sebe vôbec nehodia, pretože dôležité je len jediné – spojiť svoje sily a zničiť Ronanove plány.


Emotívne pokračovanie Strážcov Galaxie: Konečne nové informácie!


20.35 Plus: Smrtonosná pasca 3

Tretí akčný film s policajtom Johnom McClaneom sa tentoraz odohráva v New Yorku. Nemá však na ružiach ustlané. Žena ho opustila a kolegovia si skôr z neho uťahujú, akoby si ho vážili. Na ľútosť však nie je čas, pretože sa na scéne objaví pomstychtivý terorista, ktorý môže kedykoľvek vyhodiť celú metropolu do povetria. Preto sa McClane púšťa do plnenia jeho úloh tak, aby zabránil katastrofe.

21.40 Joj Cinema: Grace: Kňažná z Monaka

Elegantná a krásna hollywoodska hviezda Grace Kelly sa kvôli manželovi vzdala svojej kariéry a odišla do Monaka ako kňažná. Kniežací dvor však nebol pre ňu najpríjemnejším miestom, skôr sa stal akýmsi bojiskom. No aj napriek všetkým prekážkam odmieta veľkú filmovú ponuku a sama sa zapája do bojov o jej nový domov – Monako. Oko diváka poteší predstaviteľka hlavnej postavy Nicole Kidman.

Utorok 20.00 Nova Cinema: Krstný otec II

Pokračovanie úspešnej mafiánskej snímky snáď nie je nutné ani predstavovať. Na prvý diel nadväzuje ako dejom, tak aj úspechom a množstvom získaných cien. Je pravdou, že sa málokedy dokážu pokračovania kvalitou vyrovnať originálu, no v tomto prípade sa dokonca nedá ani presne určiť, ktorý je lepší. Nuž, pozrite a zhodnoťte.


Filmové klasiky, ktoré zasiahli naše životy: Ak ste ich nevideli, robíte chybu


20.15 Cinemax: Whiplash

Originálna hudobná dráma ponúka príbeh devätnásťročného talentovaného bubeníka. Despotický učiteľ mu ponúkne miesto vo svojej skupine, no jeho sklony k dokonalosti skúšajú psychické schopnosti všetkých navôkol vrátane hlavného hrdinu. Stretnete sa s veľkým množstvom emócií, myšlienok a dobrej hudby.

Streda 20.00 Nova Cinema: Stepfordské paničky

Byť dokonalou manželkou, ktorá sa perfektne stará o domácnosť, manžela aj deti, je vizitkou Stepfordu. Do tohto dokonalého mestečka sa prisťahuje nová rodina, ktorá síce chce zapadnúť, no vidí, že sa niečo deje s kostolným poriadkom. A podozrivá je najmä Asociácia stepfordských mužov?

Štvrtok 20.00 HBO: X-Men: Budúca minulosť

Zmutovaní hrdinovia X-Meni sa obávajú svojho definitívneho zániku. Jediným spôsobom, ako sa vyhnúť katastrofe, je návrat do minulosti. Vďaka tomu sa film odohráva v dvoch časových rovinách a ukazuje tak dve podoby vodcov tých dobrých aj druhej skupiny. Iba Wolverine ostáva stále rovnaký, kvôli čomu sa on jediný môže vrátiť v čase.


Príbeh nového X-Mena odhalený: Uzavrie sa trilógia?


20.35 Plus: Ja, zloduch!

Hneď na úvod je nutné povedať, že ide o rodinnú komédiu a nie o obľúbený animák. Malá Ramona je známa pre svoju obrovskú predstavivosť a schopnosť na počkanie vyparátiť rôzne huncútstva. Tým zamestnáva všetkých členov rodiny vrátane svojej staršej sestry, ktorá práve začala študovať na strednej škole a snaží sa to tam nejako zvládnuť. Malého krpca si od prvej chvíle obľúbite a strávite v rodinnom kruhu pohodový večer. Upozorňujem však, že náročnejší diváci veľmi nadšení nebudú.

Zdroj:  telkac.sk maria 

Foto: SITA

Tagy: Smrtonosná pasca Strážcovia Galaxie X-Men Nicole Kidman

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov