Aj Jim Carrey hovorí „áno“ víkendovým TV TIPOM

Fantastika pre tých, čo radi snívajú, sci-fi pre vizionárov a zvyšok pre všetkých.
30.10.2015TV tipVíkend už tradične patrí filmom. Aktuálna ponuka vyniká žánrovou pestrosťou, no nezaostáva ani v hereckom obsadení.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Piatok (30.10.):

20:20 Nova: Pacific Rim

Keď koniec sveta, tak štýlovo. V Hollywoode zrejme platí pravidlo, že čím väčšie, tým lepšie – preto sa v apokalyptickom filme Pacifc Rim predstavia naozaj veľké monštrá nazývaný Kaiju a na strane domácich roboty rozmerov menšieho mrakodrapu. Ak máte radi megalomanské kúsky amerických filmárov, nech sa páči.

Sobota (31.10.):

15:00 Nova: Yes Man

Vedeli by ste si predstaviť svoj život bez slovíčka „nie?“ Znie to lákavo, ale pozor, každá minca má dve strany. Našťastie, nemusíte to testovať na vlastnej koži – namiesto toho si pozrite Yes Mana v hlavnej úlohe s úžasným Jimom Carreym.

20:30 Markíza: Jack, zabijak obrov

Rozprávky, kto by ich nemal rád? Každý dospelý bol dieťaťom, a každé dieťa má predsa rado príbehy o princeznách a princoch, kráľovstvách, drakoch... alebo obroch, ktorí jedia ľudí. Jack, držíme palce.

Nedeľa (1.11.):

16:35 Nova: Dívka na koštěti

Spomínal tu niekto rozprávky? Ak by vám príliš nechutnalo moderné fantasy, siahnite po klasike overenej rokmi.

20:15 Dajto: Bad Boys

Policajné duo černochov, pred ktorými sa trasie každý zločinec. Will Smith a Martin Lawrence sú vyzbrojení nielen pišťoľami, ale predovšetkým nezameniteľným humorom, ktorý sa postupne mieša so stupňujúcim sa napätím a akčnými scénami.

Zdroj: telkac.sk 

Foto: 20th Century Fox, Bonton film, Universal, Česká televize

Tagy: Bad Boys Yes Man Pacific Rim

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov