Naše TIPY na skvelý týždeň: S týmito filmami vás čaká veľa zábavy

Filmová nádielka bude štedrá, a to nie sú ani Vianoce.
09.11.2015TV tipTento týždeň bude výnimočný. Niežeby sa chystala nejaká obrovská filmová premiéra, ale čo sa kvantity týka, vyberie si každý. Navyše pôjde o arzenál hodný aj takého Kráľa Škorpióna či najgeniálnejšieho zloducha všetkých čias, Fantomasa.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Pondelok (9.11.):

20:15 Dajto: Bournov odkaz

Jeremy Renner (Avengers) a pôvabná Rachel Weisz (Múmia) sa predstavia vo filme plnom akcie, intríg a zbesilého boja o život. Ak sa vám páčilo Bournovo ultimátum, alebo jednoducho patríte k milovníkom akčných filmov, Bournov odkaz je skvelou voľbou pre pondelkový večer.

20:25 Jednotka: Púštny kvet

Skutočný príbeh, ktorý dobyl celý svet. Krásne somálske dievča len v 13 rokoch predajú kvôli manželstvu. Aby sa mladá Waris vyhla životu s postarším mužom, opúšťa Afriku a uteká do Európy. Po strastiplnej ceste dorazí do Londýna, no ani tam jej nikto na ružiach neustlal. Z obyčajnej upratovačky sa však, celkom nečakane, stane po niekoľkých rokoch modelka. Zo dňa na deň sa osudom poznačená žena stáva hviezdou – otvárajú sa tak nové, doposiaľ nepoznané dvere plné výziev.

20:40 JOJ Plus: Scary Movie

Kto by nepoznal zrejme najznámejšiu hororovú paródiu všetkých čias? Scary Movie patrí k filmom, ktoré si môžete stokrát pozrieť a nudiť sa nebudete ani po stoprvý. Z 80% komédia, z 20% horor – lepší mix môže televízny divák dnes dostať len ťažko.

22:00 JOJ: Kameňák 3

Tretie pokračovanie známej českej série Kameňákov je vo forme a uniforme. Prvému dielu sa zrejme už žiadny nevyrovná, no stále ide o decentne strávený čas pri televíznej obrazovke.

Utorok (10.11.):

20:15 Dajto: Fantomas

Komédie s nezabudniteľným, nezameniteľným a, stručne povedané, s neskutočným Louisom de Funésom patria ku klenotom francúzskej kinematografie. Fantomas navyše patrí k jeho najznámejším počinom. Spojenie jedného z najlepších komikov filmovej histórie a najgeniálnejšieho zloducha strieborného plátna vám zaručuje adrenalínom „šmrncnutú“ zábavu.

20:30 JOJ Plus: Temný bojovník

Legendárny bojovník a križiacky rytier sa zapletú do nebezpečnej hry s čínskou kráľovskou dynastiou. Okrem Nicolasa Cagea si budete môcť užiť aj miláčika žien Haydena Christensena, ktorého väčšina diváckeho osadenstva pozná z druhého a tretieho dielu Hviezdnych vojen.

22:30 Dajto: Kráľ Škorpión

The Rock v úlohe kráľa Škorpióna na vojnovej výprave proti tyranskému despotovi Mnemnonovi. Jednoduchá zápletka a veľa, veľa akcie kríženej s humorom. V druhej Múmii si Dwayne Johnson zahral len okrajovo a keďže filmári pochopili, aký talent sa vo svalnatom hercovi skrýva, umožnili mu naplno sa prejaviť v celovečernom filme. Našťastie pre nás.

Streda (11.11.):

20:15 Dajto: John Q – Srdce pre syna

Systém, v ktorom žijeme, nie je vždy naklonený na našu stranu. Pochopí to aj starostlivý otec rodiny John, ktorému vážne ochorie jediný syn. Zúfalý muž sa obráti na poisťovňu, no tá ho odmietne s tým, že poistenie jeho syna sa na transplantáciu srdca nevzťahuje. V takejto situácii sa dajú robiť len dve veci: zmieriť sa s realitou, alebo zobrať všetko do vlastných rúk...

Zdroj: telkac.sk 

Foto: Universal Pictures, Paramount Pictures, Columbia Pictures, 20th Century Fox, Česká televize

Tagy: The Rock Fantomas Scary Movie Kameňák Kráľ Škorpión Púštny kvet

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov