TV Tipy na víkend: Týždeň ukončia úspešné akčné trháky

Mission Impossible 3
20.11.2015TV tipNajbližší víkend si nerobte na večer žiadne akčné plány. Televízie si pre vás totiž pripravili bohatú nádielku akcie, ktorá bezpečne pokryje všetky očakávania aktívneho víkendu. V hlavných úlohách sa navyše predstavia tí najlepší z najlepších. Tom Cruise, John Travolta, Denzel Washingtom či Mark Wahlberg sú zárukou, že sa zabavíte i v spoločnosti televízie.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Piatok, Doma 21:10, Horúčka sobotňajšej noci

Kultový tanečný film, v ktorom svoju úspešnú kariéru začínal John Travolta. Tony Manero je mladík, ktorý si život najviac užíva na tanečnom parkete. Každá sobotná noc sa preňho stáva vzrušujúcou, no osobný život už taký farbistý nie je. Hádky a nespokojnosť sú na dennom poriadku, všetko sa však čoskoro zmení. S priateľkou Stephanie totiž trénujú na tanečnú šou.

Piatok, Dajto 20:15, Mission: Impossible

Populárny špionážny triler, v hlavnej úlohe s Tomom Cruiseom. Na americkej ambasáde v Prahe došlo k zničeniu špeciálnej jednotky CIA. Podozrivým sa stáva práve mimoriadne schopný agent Ethan Hunt. Ten sa v snahe očistiť svoje meno rozhodne k mimoriadne náročnej akcii, pri ktorej mu hrozí nebezpečenstvo takmer neustále. Odhalenie pravdy bude ale viac ako šokujúce.

Sobota, Markíza 20:30, Nepriateľ pod ochranou

Akčný triler v hlavných úlohách s fantastickým Denzelom Washingtonom a Ryanom Reynoldsom. Tobin Frost je odpadlík z radov CIA, ktorého sa už desať rokov snažia dolapiť. Keď na utajenú základňu v Juhoafrickej republike zaútočia neznámi ozbrojenci, mladý veliteľ základne utečie aj s jedným väzňom. Stávajú sa z nich spojenci v boji o život. Kto tak veľmi túži po ich smrti?

Sobota, ČT 2 20:00, JFK

Krimi dráma s Kevinom Costnerom a Garym Oldmanom. Štátny zástupca Jim Garrison vedie vyšetrovanie vraždy prezidenta Johna Fitzeralda Kennedyho. Po mnohých výsluchoch zisťuje, že v skutočnosti nejde o čin pomäteného útočníka. Smrť prezidenta si totiž priali vysokí predstavitelia vlády. Hoci má doslova priehrštia dôkazov, jeho snahu odhaliť skutočnú pravdu sa tí istí ľudia všemožne snažia prekaziť.

Nedeľa, HBO Comedy 19:15, Transformers: Zánik

Megaúspešné akčné sci-fi s Markom Wahlbergom a Stanleym Tuccim. Automechanik Cade Yager opravuje autá, aby uživil nielen seba, ale i svoju dospievajúcu dcéru Tessu. Do rúk sa mu ale dostáva roztriesaný nákladiak, z ktorého sa napokon vykľuje Transformer a práve ten najdôležitejší - Optimus Prime. Ľudstvu hrozí zánik, a tak sa Transformeri opäť pokúsia o jeho záchranu. Pomôcť im v tom má i Cade.  

Nedeľa, Markíza 23:40, Oko dravca 

Akčný triler v hlavných úlohách s Shiom LaBeoufom a Michelle Monaghan. Rachel, mamička osemročného syna, práve pustila svoje dieťa na školský výlet. Keď zazvoní telefón a ženský hlas jej v ňom ponúkne obchod - život dieťaťa za plnenie príkazov, úplne ju to vydesí. Rovnaká žena zatelefonuje i Jerrymu, ktorý len nedávno našiel vo svojom byte zásoby teroristickej bunky. Tak sa Jerry stretáva s Rachel a spoločne pochopia, že moc nad ich osudom prevzal niekto iný. Otázkou je kto a prečo to robí...

Zdroj: telkáč  lu 

Tagy: Mission: Impossible Transformers: Zánik Horúčka sobotňajšej noci Nepriateľ pod ochranou JFK Oko dravca

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov