Koniec roka bude stáť za to: Týchto 11 TV tipov by ste nemali premeškať!

Posledné dni roka budú stáť za to.
28.12.2015TV tipPočas Vianoc sa televízie predbiehali v tom, ktorá z nich svojim divákom ponúkne zaujímavejší repertoár filmov. Žiadna z nich sa však nechce nechať zahanbiť ani počas posledných dní roku 2015, a tak majú diváci opäť poriadny dôvod „zakoreniť“ pred obrazovkami.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Pondelok (28.12.):

7:45 Markíza: Cesta do stredu Zeme

Ak si zvyknete ráno privstať, určite vás poteší táto dobrodružná komédia s Brendanom Fraserom v hlavnej úlohe. Cesta do stredu Zeme nie je žiadnym kasovým trhákom ani zaslúženým členom filmovej siene slávy, no ako „film k raňajkám“ odporúčame všetkými desiatimi.

9:15 Markíza: Ja, zloduch

Markíza ráno pokračuje vo filmovom maratóne, a čo sa našich odporúčaní týka, oplatí sa držať krok. Ak máte radi žltých Mimoňov, vedzte, že práve tento animák odštartoval celú mániu. Ak je váš postoj skôr neutrálny, potom sa uspokojte aspoň s tým, že príbeh polepšeného a navyše zamilovaného superzloducha vždy stojí za pozretie.

12:55 Markíza: Shrek: Zvonec a koniec

Finálny diel zrejme najznámejšej animovanej ságy je určený ako pre deti, tak i dospelých.

20:15 Dajto: Stroskotanec

Tento veľkofilm s Tomom Hanksom patrí medzi snímky, na ktoré človek nezabúda a po čase sa k nim rád vráti. Možno ste Stroskotanca videli už stokrát, ale aj po stoprvý vás neprestane udivovať úžasný herecký výkon hlavnej postavy.

20:35 JOJ: Gróf Monte Cristo

Svetoznámy príbeh neprávom odsúdeného muža sa v roku 2002 dočkal filmového spracovania, ktorému by ste mali venovat pozornosť bez ohľadu na to, aký rok sa práve píše. Výborné, nadčasové, strhujúce... Skvele nakrútený film vás priam absorbuje do deja a vy sa nebudete vedieť dočkať chvíle, kedy sa z pomsty zrodí rešpekt budiaci gróf Monte Cristo.

20:35 JOJ Plus: Rocky Balboa

Šiesty diel série filmov o boxerovi Rockym zotrie všetky vaše prípadné pochybnosti o tom, či na to Sylvester Stallone ešte stále má.

Utorok (29.12.):

17:10 Markíza: Ako vytrhnúť veľrybe stoličku

Klenot medzi českými filmami, ktorý nikdy neomrzí. Darmo, takéto niečo dnes už nenájdete...

20:15 Prima Family: Pí a jeho život

Neuveriteľný príbeh, ktorý najprv dobyl svet prostredníctvom knihy, si teraz budete môcť vychutnať aj vo filmovej adaptácii.

Streda (30.12.):

17:00 Markíza: Ako dostať otecka do polepšovne

Pokračovanie zubárskeho experimentu Tomáša Holého má podobné kvality ako predchádzajúci diel. Verdikt je teda jednoznačný: musíte vidieť!

21:55 Nova: Muži v čiernom 2

Posledná línia obrany ľudstva je späť! V prvej časti si Will Smith a Tommy Lee Jones museli poradiť s obrovským švábom, no teraz má ich súper celkom iné rozmery. Je zákernejší, je smrteľnejší a pokiaľ ho táto dvojica ochrancov poriadku v galaxii nezastaví, bude po všetkom. Muži v čiernom patria medzi klasiku moderného sci-fi a tak Will Smith ako Tommy Lee Jones patria medzi hereckú top kvalitu.

22:40 JOJ: Pravdivé lži

Ani skvelé, ani hrozné. Pravdivé lži sú viac-menej otázkou vkusu. Ak nemáte radi béčkovú americkú akciu (alebo Arnolda Schwarzeneggera), choďte radšej spať... alebo prepnite.

Zdroj: telkac.sk 

Foto: Universal Pictures, Česká televize, CBS Films, Paramount Pictures, Columbia Pictures

Tagy: Shrek Arnold Schwarzenegger Sylvester Stallone Tom Hanks Brendan Fraser Rocky Balboa Monte Cristo

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov