TV TIPY: Rozprávková Narnia alebo nájomný vrah Tom Cruise?

Vydajte sa do rozprávkovej Narnie, pozor však na nájomných vrahov
03.08.2014TV tipKoniec víkendu sa nezadržateľne blíži. Čo takto si ho poriadne vychutnať pri sledovaní pestrého výberu filmov s hollywoodskymi hviezdami?
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

20:00 Doma: Svadba môjho najlepšieho priateľa

Julia Roberts má v tejto romantickej komédii pred sebou neľahkú úlohu. V koži autorky kuchárskych kníh Julianne sa chystá prekaziť svadbu svojho najlepšieho priateľa Michaela, s ktorým krátke obdobie chodila. Kedysi si dali sľub, že ak sa do svojich 28, narodenín nevydá, vezmú sa. Do narodenín Julianne zostáva už len niekoľko týždňov, zrazu si uvedomí, že Michaela po celé roky ľúbi...

20:30 Markíza: Mačacie zlato

Ben (Matthew McConaughey) je lovec pokladov, ktorý je posadnutý hľadaním legendárneho Kráľovninho vena - 40 debien nádherných klenotov, ktoré sa pred stáročiami stratili v Karibiku. Pátranie ho pripraví o všetko, čo má, vrátane životnej lásky, manželky Tess. Keď však Ben objaví novú a horúcu stopu, neodolá ani Tess s jej novým partnerom. Kolotoč dobrodružstva, romantiky a humorných situácii v exotických lokáciách sa tak môže začať.

20:35 Joj: Narnia: Princ Kaspian

Pokračovanie fantasy na motívy kníh C.S. Lewisa opäť zavedie súrodencov Petra, Susan, Edmunda a Lucy do rozprávkovo-bájnej krajiny Narnia, aby jej obyvateľom prinavrátili slobodu. Viac ako tisícročie po udalostiach prvého filmu musia Pevensiovci na trón dosadiť právoplatného nástupcu, princa Kaspiana, jedinú nádej na porazenie zlého kráľa Miraza.

22:10 Nova: Collateral

Keď taxikár Max (Jamie Foxx) vezme ako klienta Vincenta (Tom Cruise), netuši, že ide o nájomného vraha, ktorého poslaním je počas jednej noci zabiť dôležitých svedkov a právnikov v súdnom procese proti drogovým šéfom. Max sa ocitá v zapeklitej situácii - ak nebude spolupracovať, skončí na cintoríne, ak bude, stane sa komplicom. Charakteristické žltočervené auto sa v tomto temnom krimi-thrilleri navyše čoskoro stane terčom polície a FBI a prežitie oboch hlavných hrdinov tak nečakane závisí na ich spolupráci.

Zdroj: telkac.sk 

Foto: telkac.sk

Tagy: Jamie Foxx Narnia Tom Cruise Julia Roberts Matthew McConaughey

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj