Akcia, humor, romantika: Vychutnajte si pestré TV tipy na úvod týždňa

Liam Neeson
22.02.2016TV tipNajbližšie tri dni vás po večeroch budú zabávať Liam Neeson, Jean-Paul Belmondo, Taylor Lautner či Jean-Claude Van Damme.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

S novým týždňom prichádza nová ponuka filmov. Televízne stanice si počas najbližších troch dní pre vás pripravili desiatky filmov, no v niečom výnimočných bude z nich iba zopár. Možno nepohrdnete menšou nápovedou - čo sa oplatí vidieť?

Pondelok:

Nova, 20:20 – 96 hodín

Keď obchodníci s bielym mäsom unesú v Paríži mladučkú Američanku, netušia, s kým sa zaplietli a kto je jej otec. Jeho meno je Bryan a v minulosti pôsobil ako agent tajnej služby. A nahnevať ho, to sa rozhodne nevypláca. Bryan odlieta do francúzskej metropoly v snahe zachrániť svoju dcéru. Nezastaví sa pri tom pred ničím …

Jednotka, 20:25 - Muž z Hongkongu

Jean-Paul Belmondo sa v jednej zo svojich známejších úloh predstaví v úlohe znudeného milionára Arthura Lempereura. Ten je natoľko frustrovaný svojimi neúspešnými samovražednými pokusmi, že najme sám na seba vraha. Situácia sa však skomplikuje, keď sa Arthur zamiluje do krásnej Alexandriny. Odvolať nájomných vrahov sa totiž už nedá. 

Čitajte viac - Najlepšie francúzske komédie: Od Fanfána Tulipána až po Nedotknuteľných

Utorok:

JOJ Plus, 20:35 – Tracers – Najrýchlejší lupiči

Cam (Taylor Lautner) má problém. Má dlhy u mafie, ktoré ako kuriér na bicykli spláca pomaly. Pridá sa teda ku skupine zlodejov, ktorí pred prenasledovateľmi získavajú hravo náskok vďaka svojmu parkúrovému umeniu. Podarí sa Camovi splatiť svoje dlhy alebo ho napokon jeho problémy pohltia a zničia?

Dajto, 22:20 – Rok jedna 

Harold Ramis už viackrát ukázal, že mu humor nie je cudzí – ako scenárista je podpísaný pod takými hitmi ako sú Krotitelia duchov, Na hromnice o deň viac či Analyzuj. Vo filme Rok jedna sa môžete tešiť na vskutku zaujímavú a zábavnú lekciu alternatívnej histórie v podaní dvojice Zed a Oh. Vedeli ste napríklad to, že to práve oni odhovorili Abrahama od toho, aby obetoval svojho syna Izáka?

Prečítajte si tiež - Zabudnite na Ameriku: Týchto desať poľských komédií vás rozosmeje!

Streda:

Dajto, 20:15 – Elitní zabijaci

Obaja patria medzi elitu nájomných vrahov. Akurát obaja preferujú iný typ zbraní – prvý (Scott Adkins) svoje obete popravuje guľkami, druhý (Jean-Claude Van Damme) uprednostňuje nôž. Dvojica zabijakov spojí svoje sily s jediným cieľom – zabiť vplyvného šéfa drogového kartelu.

Prečítajte si toto - Legendárny Van Damme: Držiteľ čierneho pásu navštevoval hodiny baletu

ČT1, 22:00 – Zítra vstanu a opařím se čajem

Novootvorená cestovná kancelária ponúka pre svojich klientov netradičný produkt – cestu do minulosti. To sa pokúsi využiť skupina nacistov, obdivovateľov Hitlera, ktorá by takto rada zmenila niektoré udalosti v histórii. Zabrániť sa im v tom pokúsi skupina hrdinov, v ktorej sa nachádza aj jeden prekvapujúci člen.  

Zdroj: Boris 

Tagy: Jean-Claude Van Damme Liam Neeson Jean-Paul Belmondo 96 hodín Taylor Lautner Harold Ramis Scott Adkins Rok jedna Elitní zabijaci

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov