TV tipy na víkend: Čaká vás OTO aj množstvo romantiky

11.03.2016TV tipNemáte ešte plány na víkend? Oddýchnuť si a nabrať sily do pracovného týždňa môžete aj pri televíznej obrazovke. Tento víkend si užijú najmä tí, ktorí nechcú zmeškať romantické snímky. No nebude chýbať ani akčná naháňačka, dráma či animák.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Piatok 20.20 Nova: Cudzinec

Ľahkovážny flirt s cudzinkou vás môže aj na obyčajnom výlete stáť pomerne draho. Najmä ak ste Johnny Depp a zapletiete sa s Angelinou Jolie. Na prvý pohľad nevinná známosť ho zamotá do nebezpečných intríg. Sympatická Elise mu skríži cestu a z ich vášnivého románika sa stane smrteľná hra. Čaká vás jemnejšia naháňačka, ako aj obľúbení herci.


Famózny Johnny Depp: Milujú ho kritici, diváci a bláznivé filmové roly


21.50 ČT2: Zbohom baby

Napínavý dej prinesie aj celovečerný režisérsky debut Bena Afflecka Zbohom baby. Štvorročná Amanda je unesená, jej rodinní príslušníci nemajú na výber a tak sa obrátia na súkromných detektívov v podaní Michelle Monaghan a Casey Afflecka. Hoci ich takéto vyšetrovanie neláka, nakoniec sa pustia do zamotaného prípadu plného podvodníkov, drogových dílerov, temného podsvetia.

Sobota 17.30 Nova: 10 vecí, ktoré na tebe nenávidím

Romantická komédia inšpirovaná Shakespearovou hrou Skrotenie zlej ženy pobaví nielen teenagerov. Ide síce o staršiu záležitosť, no stále ma čosi do seba. Dve sestry azda nemôžu byť odlišnejšie ako Kate a Bianca Stratfordové. Bianca je veľmi obľúbená, no kvôli otcovým pravidlám ešte nebola na rande. Prísny tatko jej dovolí randiť až vtedy, keď pôjde aj večne naštvaná Kate, čo znamená, že nikdy. Alebo nie?


Jedinečná Adela Banášová: Z ašpirujúcej modelky hviezda slovenských obrazoviek


20.25 Jednotka: OTO 16. ročník

Chcete poznať tie naj osobnosti našich televízii medzi prvými? V tom prípade si pozrite priamy prenos galavečera zo Slovenského národného divadla, na ktorom vyhlásia výsledky 16. ročníka diváckej ankety  za rok 2015.

Nedeľa 18.50 HBO Comedy: Konečne doma

Tento roztomilý animák pobaví nielen deti, ale určite aj dopelých. Na našu planétu zavítajú mimozemskí votrelci Buvovia. Majú v pláne osídliť Zem, no ľudí sa nechcú zbaviť, len ich premiestniť do Austrálie. Pri tomto sťahovaní im však vykĺzne dievča menom Tip, ktoré neúnavne pátra po svojej mame spolu s mačkou, ktorá sa volá Prasa. Dobrodružstvo bude ešte bláznivejšie a farebnejšie, keď sa k nej pridá jeden z Buvov, po ktorom je takisto vyhlásené pátranie.

18.50 Film+: Vejár lady Windermerovej

Známu hra dramatika Oscara Wilda preniesli tvorcovia do komunity Američanov a Angličanov žijúcich na talianskom pobreží. Scarlett Johansson ako lady Windermerová podozrieva manžela z nevery a zároveň sama bojuje s tým, aby nepodľahla citom k inému mužovi. Svieža a atraktívna romantika spojená s drámou a komédiou zabezpečí príjemne strávený čas.


Obľúbené snímky plné romantiky: Čo o nich ešte neviete?


20.15 Prima Love: Večný príbeh

Romanticky naladených divákov určite poteší snímka Večný príbeh s Drew Barrymore v hlavnej úlohe. Nechýba panovník, vzdelaná Popoluška, zlá sestra a ešte horšia macocha. Oproti klasickej rozprávke v snímke však uvidíte aj Leonarda DaVinciho a Popoluška v nej vôbec nie je zakríknutá, práve naopak. Jednoducho príjemný príbeh na nedeľný večer.

Zdroj:  telkac.sk mb 

Foto: Youtube

Tagy: Scarlett Johansson Johnny Depp tv tipy Angelina Jolie

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov