TV TIPY plné lásky, tvrdých pästí aj vtipu: Na svoje si príde naozaj každý!

Z filmu Mission: Impossible III
12.08.2016TV tipPripravte sa na poriadnu nádielku kvalitných filmových titulov. Či už máte radi komédie, thrillery, akčné filmy alebo sci-fi, tento týždeň si určite nájdete!
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

V auguste nám televízne stanice servírujú každý večer výborné filmy. Druhý augustový týždeň ponúkne viaceré osvedčené tituly, pri ktorých sa zabavíte i zrelaxujete. Riaďte sa pri výbere aj našimi TV Tipmi a určite neoľutujete!

PONDELOK 20:35 JOJ PLUS – Deň, keď sa zastavila Zem

Na Zem prichádza mimozemšťan Klaatu (hrá ho výborný Keanu Reeves). Nechce spoznávať ľudstvo, ale zabrániť mu v tom, aby sa zničilo vlastnými zbraňami. Jeho posolstvo smerom k ľudstvu však mocní tohto sveta nie sú ochotní vypočuť. To Klaatua utvrdí v tom, že tento svet si nezaslúži žiť. Presvedčí ho astrobiologička Helen (Jennifer Connellyová) o opaku alebo sú dni ľudstva spočítané? Film hororového režiséra Scotta Derricksona predstavuje nepriaznivú prognózu smerovania ľudstva.

PONDELOK 23:05 JOJ CINEMA – Unesená

Will Montgomery (Nicolas Cage) nie je žiadny anjelik. Neúspešné lúpežné prepadnutie mu vynieslo osem rokov vo väzení. Keď sa z neho konečne dostane, tak to jediné, čo chce, je byť so svojou dcérou. Tú mu však unesú jeho bývalí parťáci a pred Willom Montgomerym tak stojí neľahká úloha. Získať desať miliónov dolárov za dvanásť hodín. Will rýchlo pochopí, že legálnou cestou sa mu to podarí len ťažko. A tak sa rozhodne pre poslednú a najväčšiu lúpež. Bude však úspešná? Napínavý thriller Unesená režíroval Simon West, ktorý má na konte aj Con Air.

UTOROK 20:35 JOJ – Diabol nosí Pradu

Cesta k úspechu býva dláždená prácou asistentky Mirandly Presleyovej (Meryl Streepová). Šéfredaktorka časopisu Runway, módnej biblie ovplyvňujúcej životy miliónov žien po celom svete, však je tak trochu Diabol, ktorý nosí Pradu. A to citlivá a dobrosrdečná Andy (Anne Hathawayová) nie je. Zároveň sa však nechce len tak vzdať, hoci nemá ideálne miery a v jej šatníku by ste kúsky z najnovších kolekcií asi nenašli. A tak začína vtipná, dojímavá a miestami i trpká cesta mladej dievčiny za úspechom. Úmerne s tým, ako sa jej darí v pracovnom živote, však upadá jej osobný život. 

Stojí za prečítanie - 40 rokov v prvej lige: Premeny a herecké míľniky božskej Meryl Streep

UTOROK 20:45 PRIMA – Komisár Clouseau na stope

Film, ktorý pôvodne nemal ani len vzniknúť. To by však režisér Raňajok u Tiffanyho Blake Edwards nemohol rozpoznať genialitu Petra Sellersa, ktorému v druhej časti „Ružového pantera“ doprial priestor pre jeho hereckú exhibíciu. Tentoraz nemotorný a nešikovný komisár Clouseau bude vyšetrovať zločin vraždy španielskeho šoféra Miguela. Toho mala zabiť jeho milenka Maria, no Clouseau očarený jej krásou, hľadá vraha všade inde. Mŕtvoly pribúdajú, dôkazy tiež, no nájsť vraha sa nedarí.

STREDA 20:30 MARKÍZA – Chceš ma, chcem ťa

Abby Richterová (Katherine Heiglová) nemá šťastie v láske a nedarí sa jej ani v pracovnom živote. Všetko sa však zmení po príchode Mika Chadwaya (Gerard Butler), drzého, namysleného a šovinistického sukničkára, ktorý Abby ukáže, po čom muži túžia. Obeťou ich spoločného experimentu sa stane lekár Colin, ktorý ani netuší, že nerandí so skutočnou Abby. Abby a Mike, ktorí sa na začiatku javili byť tými najväčšími protikladmi, sa začnú priťahovať. Má ich vzťah však šancu v nemilosrdnom televíznom svete?

STREDA 20:25 Jednotka – Kramerová verzus Kramer

Päť Oscarov a obrovský komerčný úspech. To sprevádza už klasický titul Kramerová verzus Kramer. V ňom sa stretávame s dvomi manželmi, Tedom Kramerom (Dustin Hoffman) a Joannou Kramerovou (Meryl Streepová), ktorí sa pred súdom stretnú v najväčšom súboji ich života – v bitke o svojho syna Billyho. Po tom, čo Joanna opustí manžela, necháva syna na krku Tedovi. Keď sa zdá, že už život slobodného otca konečne zvládne, Joanna sa objaví a chce získať syna do svojej opatery. To Ted však nechce. A tak vzniká spor medzi Kramerovou a Kramerom.

Prečítajte si tiež - Vyzerali tak šťastne: Omyl, tieto páry sa na pľaci neznášali!

ŠTVRTOK 20:15 DAJTO – Mission: Impossible III

Tajný agent Ethan Hunt je späť. Tentoraz ho na ceste k prekonaniu Mission: Impossible bude sprevádzať J. J. Abrams. Ethana Hunta nenachádzame ako agenta žijúceho nebezpečným životom, ale na dôchodku. Je zasnúbený a trénuje nováčikov. Pokojný život mu však naruší únos agentky Farrisovej. Snaha o jej záchranu spustí lavínu, ktorú nebude možné len tak zastaviť. Život Ethana Hunta bude opäť plný Mission: Impossible.

ŠTVRTOK 21:30 NOVA – Fízli zo zálohy

Sú skôr ako ochranka prezidenta – nevidíte ich, ale viete, že sú tam. Allen (Will Ferrell) a Terry (Mark Wahlberg) sú bezvýznamní detektívovia žijúci v tieni výraznejších kolegov (Dwayne Johnson a Samuel L. Jackson). Konečne sa však na nich usmeje šťastie a dostanú sa ku zaujímavému prípadu vďaka ktorému sa im možno konečne podarí dať všetkým najavo, že nie sú len tak nejakí fízli zo zálohy. Rýchlo sa však ukáže, že nie sú ani prvotriedni detektívovia. To im však nezabráni v tom, aby našli vinníka. 

PIATOK 20:20 NOVA – Non Stop

Billa Marksa (Liam Neeson) jeho práca vzdušného šerifa príliš nebaví. Vadí mu rutina, neustále čakanie a bezcieľne lietanie. Pri poslednom lete sa však všetko zmení. Neznámy terorista sa mu vyhráža, že začne zabíjať ľudí na palube, dokým nebudú splnené jeho podmienky. A tak sa letecký šerif musí pustiť do vyšetrovania a odhaliť meno vraha skôr, než zomrie veľa cestujúcich. Terorista je však rafinovaný a nastraží dôkazy tak, aby ukazovali, že skutočným vrahom je práve Bill Marks.

Mohlo by vás zaujať - Keď sa filmárom nedarí: 10 katastrofálnych filmových prerábok

PIATOK 23:10 PRIMA – Votrelec vs. Predátor

Archeológovia veria, že pod ľadom v Antarktíde by sa mali ukrývať pozostatky starovekej kultúry. Je teda vyslaná expedícia, ktorá má tieto predpoklady potvrdiť alebo vyvrátiť. To, čo však objavia ďaleko prekoná ich očakávania. Antarktída sa stane dejiskom stretu dvoch kultúr, pomyselným ringom. Na jednej strane stojí Votrelec, na strane druhej Predátor. A človek by mal byť len v pozícii pasívneho diváka. Kto z týchto druhov bude v tomto súboji napokon triumfovať?

SOBOTA 20:30 MARKÍZA – Vo štvorici po opici 3

Sú späť. Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Doug (Justin Bartha) a bláznivý Alan (Zach Galifianakis). Tentoraz ich čaká nečaká žiadna rozlúčka so slobodou, ale záchranná akcia s cieľom nájsť ich starého známeho Leslieho Chowa (Ken Jeong). Ak sa im to nepodarí, bude ich partička chudobnejšia o jedného člena. Leslie Chow sa však rozhodne nechce nechať len tak chytiť. Táto jazda bude opäť poriadne divoká!

SOBOTA 22:45 ČT1 – Na budúci rok v rovnakom čase

Spoznali sa v reštaurácii v prímorskom hoteli. Okamžite si padli do oka a strávili spolu noc. To všetko napriek tomu, že sú zadaní a majú deti. Ráno si uvedomia, že to, čo spolu prežili, nebolo niečo, čo by malo zostať len jednodňovým románikom. A tak sa rozhodnú, že sa na budúci rok v rovnakom čase opäť stretnú v tomto prímorskom hoteli a strávia spolu víkend. Ako dlho sa však takýto vzťah-nevzťah dá udržiavať?

Čítajte ďalej - Radara zo seriálu M*A*S*H* diváci milovali, no štáb nenávidel

NEDEĽA 20:00 DOMA – Veľký Gatsby

Baz Luhrmann pred tromi rokmi na veľké plátno opäť priviedol Jaya Gatsbyho, postavu jedného z najväčších románov americkej literatúry od Francisa Scotta Fitzgeralda Veľký Gatsby. Gatsby  (Leonardo DiCaprio) vrúcne a úprimne miluje krásu Daisy (Carey Mulliganová), tá je však vydatá za bohatého a majetníckeho milionára Toma Buchanana (Joel Edgerton). Gatsby sa však Daisy nevie a nedokáže vzdať a spraví všetko pre to, aby ju získal späť. Za pozlátkom opulentných večierkov, ktoré organizuje, sa však ukrýva jeho vlastná bolesť.

NEDEĽA 20:25 NOVA – Križovatka smrti 2

Yin a Yang. On (Jackie Chan) je na prvý pohľad trochu suchár, no za to skvelý policajt. Druhý (Chris Tucker) je trochu sukničkár a ústa sa mu len tak nezavrú. Táto nesúrodá dvojica policajtov sa vyberie na výlet do Hongkongu. Dovolenka im však skončí v momente, keď na americkej ambasáde vybuchne bomba. Lee a Carter musia opäť spojiť svoje sily, aby odhalili meno toho, kto za to môže. Vzduchom budú lietať päste, kopy a dobrá zábava.

Zdroj: Boris 

Foto: SITA, AP

Tagy: Nicolas Cage Mark Wahlberg Tom Cruise Keanu Reeves Bradley Cooper Liam Neeson Gerard Butler Dustin Hoffman Peter Sellers Meryl Streepová Will Ferrell

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov