Nenechajte si ujsť: TV TIPY plné skvelých komédií a napínavých akčných trhákov

Tajomstvo ich očí
26.08.2016TV tipNa televízne večery sa tento týždeň môžu tešiť najmä priaznivci skvelých komédií a akčných trhákov. Práve to sú totiž žánre, ktoré našej filmovej ponuke najviac dominujú.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Pondelok, Plus 20:35, Záhada na Aljaške

Komédia z prostredia športu z roku 1999, v ktorej si zahral Russell Crowe. Mystery je celkom nenápadná dedinka na Aljaške. Výnimočná by nebola ničím, keby každý jej mužský obyvateľ nebol posadnutý hokejom. Jedného dňa skupinka nadšených amatérskych športovcov dostane ponuku zahrať si proti profesionálnemu hokejovému tímu New York Rangers. Teraz môžu ukázať, čo v nich naozaj je a že ich silácke reči nie sú len bľabotaním do mrazivého vetra. Nájdu však odvahu?


Mohlo by vás zaujímať: Ostali im len oči pre plač: Títo herci odmietli úlohy v top filmových hitoch


Utorok, Plus 20:35, Pád Bieleho domu

Akčný triler z roku 2013, v hlavnej úlohe s Gerardom Butlerom. Biely dom obsadili teroristi, prezident Spojených štátov sa stal ich rukojemníkom. Jediný človek, ktorý môže zabrániť najväčšej hrozbe v histórii je prezidentov bývalý osobný strážca Mike Banning. Ten neváha využiť všetky svoje schopnosti a hlavne detailnú znalosť prostredia Bieleho domu, aby prezidenta zachránil. Lenže čas sa nezastaviteľne míňa a navyše sa zdá, že prezident nie je jediný, kto je v ohrození...


Mohlo by vás zaujímať: Toto je Sparta: Sexi hrdina, ktorý zachraňoval nielen prezidenta!


Streda, Markíza 20:30, Život je raz taký

Romantická komédia z roku 2010 v hlavných úlohách s Katherine Heigl a Joshom Duhamelom. Holly a Ericovi sa z minúty na minútu zmení život, keď zistia, že ich najlepší priatelia prišli pri tragickej autonehode o život. Práve Holly a Erica si ale vybrali ako náhradných rodičov pre ich malú dcérku Sophiu. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby títo dvaja ľudia neprechovávali k sebe zjavné nesympatie a spoločný život by bol tá najposlednejšia vec, o ktorú stoja. Pre Sophiu ale musia zabudnúť na staré konflikty a značné rozdiely.


Mohlo by vás zaujímať: Nebezpečne rozmaznané hviezdy: Takto sa správajú, keď im nie je po vôli!


Štvrtok, Dajto 20:15, 300

Historická dráma z roku 2006, v ktorej si hlavnú postavu zahral Gerard Butler. Námetom pre film bol rovnomenný komiks. V bitke pri Termopylách sa vojská spartského kráľa Leonidasa stretávajú s mnohonásobnou presilou Peržanov. Sparťanov však ani značná prevaha neoberie o odvahu a odhodlanie, a tak sa Gréci v boji zjednotia a protivníkov nakoniec porazia. Aké dopady bude mať toto heroické víťazstvo na život na Peloponézskom polostrove?


Mohlo by vás zaujímať: Písali dejiny: Najlepšie filmy podľa historických osobností


Piatok, HBO 20:00, Zoceľovacia kúra

Komédia z roku 2015 v hlavných úlohách s Willom Ferrellom a Kevinom Hartom. James King má ísť za finančný podvod do väzenia. Dostáva však tridsaťdňovú lehotu, aby si mohol dať do poriadku svoje záležitosti. James sa rozhodne tento čas využiť a s pomocou Darnella Lewisa sa na svoj pobyt vo väzení pripraviť. Postupne však zisťuje, že Darnell nie je ne túto úlohu ten najvhodnejší. Práve naopak...


Mohlo by vás zaujímať: Kvalita overená časom: Top romantické komédie vás očaria aj dnes


Sobota, Markíza 23:05, Kolíska do hrobu

Akčný triler z roku 2003, v ktorom uvidíte Jet Liho či rapera s umeleckým menom DMX. Práve on je hlavou skupiny profesionálnych zlodejov, pre ktorých žiadna úloha nie je nesplniteľná. Keď však jedného dňa unesú jeho dcéru, všetko sa zmení. Diamanty, ktoré od neho únoscovia žiadajú, DMX v skutočnosti nemá. Na ceste za záchranou dcéry sa spojí s tajným agentom Su Duncanom. Zrazu tak majú spoločný cieľ, na ceste za ktorým ich nemôže nič zastaviť...


Mohlo by vás zaujímať: Chyby sa nájdu aj v najväčších trhákoch: Všimli ste si ich?


Nedeľa, HBO 20:00, Tajomstvo ich očí

Mysteriózny triler z roku 2015 v hlavných úlohách s Nicole Kidman a Juliou Roberts. Keď vyšetrovateľka FBI Jess pri novom prípade  brutálnej vraždy zisťuje, že obeťou je jej vlastná dcéra, psychicky sa zosype. Ďalšou ranou pre zlomenú Jess nastane vtedy, keď sa dozvie, že podozrivý z vraždy jej dcéry bez stopy utiekol. Nasledujúcich trinásť rokov jej kolega Ray zasvätí svoj život hľadaniu vraha na vlastnú päsť. Keď konečne príde ku stope, ktorá by ho mohla doviesť k vrahovi, nehodlá sa vzdať. Na šokujúce tajomstvo, ktoré sa čoskoro objaví, však nikto nie je pripravený.

Zdroj: telkáč  lu 

Foto: entertainmentwallpaper.com

Tagy: 300 Tajomstvo ich očí Záhada na Aljaške Pád Bieleho domu Život je raz taký Zoceľovacia kúra Kolíska do hrobu

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov