TV TIPY Pripravte si ovládače: Čaká vás Angelina Jolie aj Denzel Washington

Johnny English
12.09.2016TV tipZnáme snímky a ešte známejšie mená. Tento týždeň sa ponesie v znamení slávnych hercov a značne obľúbených filmov, ktoré ste pravdepodobne už videli, no oplatí sa ich pozrieť aj znova.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Pondelok 20.25 Jednotka: Colette

Dojímavý ľúbostný príbeh z prostredia koncentračného tábora dostane azda každého a navyše sa na ňom podieľali Česi aj Slováci. Dobro, zlo, krutosť, smrť, pravda, lži a pomedzi to skutočné puto, odvaha, dôvera a láska. Väzeň Vili poradí krásnej židovke pri príchode do Osvienčimu, ako sa správať pri selekcii a tým jej zachráni život. Postupne sa zblížia, no jej krásu si všimne aj nemecký fanatický dôstojník. To v konečnom dôsledku nemôže viesť k ničomu dobrému.

Slováci a Česi sa rozbehli: Tieto filmové novinky ohúrili divákov!

Utorok 20.15 Dajto: Equalizer

Denzel Washington jednoducho nemôže hrať v zlom filme! Ako bývalý agent tajnej elitnej vojenskej jednotky musí prerušiť svoj dobrovoľný oddych. Kvôli záchrane mladého dievčaťa tak opäť riskuje svoj život, keď sa ocitá zoči-voči extrémne násilným Rusom.

Streda 17.20 HBO: Avatar

Svet, ktorý miestami presahuje aj tú najkreatívnejšiu fantáziu, je mierumilovným miestom. Ale len do času, kým sa tam nedostanú pozemšťania, ktorí chcú zarobiť na veľmi cennom mineráli.

Toy Story, Gladiátor či Avatar: Nechýbalo veľa a nemuseli vôbec vzniknúť

Štvrtok 15.35 Markíza: Johnny English

Vo štvrtok poobede vás pobaví špionážna komédia s azda najvtipnejším hercom vôbec – Rowanom Atkinsonom. Keď pri bombovom útoku zahynú všetci kvalitní agenti, na vyriešenie ukradnutých korunovačných klenotov ostáva práve ten najnešikovnejší zo všetkých nešikovných - Johnny English. Hoci sú jeho postupy výrazne netradičné, konečne môže svetu predviesť, čo dokáže.

Piatok 20.15 Dajto: Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa

Hoci dej, postavy či prostredie pozná už každý, žiadny fanúšik si dobrodružstvo malého hobita Froda Pytlíka a jeho pomocníkov určite nenechá ujsť. Jeden z najobľúbenejších filmov vôbec totiž každého dostane do úplne iného sveta, v ktorom je možné čokoľvek.

Majstri filmovej hudby: Spoznajte skladateľov legendárnych melódií

Sobota 22.20 Nova: Salt

Angelina Jolie sa v žiadnom filme nevzdala bez boja a rovnako tomu je aj v snímke Salt, kde stvárnila agentku CIA Evelyn Salt. Po obvinení zo špionáže pre Rusko sa vydáva na útek. Nielen preto, aby sa vyhla väzeniu, ale predovšetkým preto, aby dokázala svoju nevinu. Počas toho sa však vynára čoraz viac a viac podozrivých otázok.

Nedeľa 18.10 HBO: Papierové mestá

Rovnomenná adaptácia knihy Papierové mestá od vynikajúceho autora Johna Greena poteší predovšetkým tínedžerov, no svoje si v nej nájdu aj tí skôr narodení. Do života trochu bojazlivého a utiahnutého Quentina Jacobsena vtrhol víchor v podobe novej kamarátky Margo, ktorá ho zaujala nielen výzorom, ale najmä nespútaným a dobrodružným životom, ktorým nakazí všetkých navôkol.

Zdroj: telkac.sk/mb 

Foto: 20th Century Fox, Sony Pictures,

Tagy: tv tip Angelina Jolie Denzel Washington Rowan Atkinson

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov