TV TIPY Dráma, akcia, klasika aj romantika: Tento týždeň to bude pestré!

Daniel Craig ako James Bond v Skyfall
17.10.2016TV tipSychravé jesenné počasie nemusí byť dôvodom na depresiu, ak si nájdete film, ktorý vás pobaví, zažijete pri ňom drámu či prežijete poriadnu akciu. V našich tv tipoch sú presne také, stačí si len vybrať!
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Pondelok 20.25 Jednotka: Živý bič

Jedna z najväčších slovenský klasík a rovno v dvoch častiach za sebou určite poteší milovníkov čiernobielych filmov, ale aj tých, ktorí majú radi poetické drámy. Dej sa odohráva v hornooravskej dedine Ráztoky. Leží síce ďaleko od frontu, no 1. svetová vojna zanecháva vplyv aj na jej obyvateľoch...

Sú krásne, čarovné a najmä naše: Tie naj česko-slovenské rozprávky

Utorok 20.30 Plus: Dieťa 44

Silná dráma, na ktorej sa podieľali aj naši českí susedia, prinesie v utorok večer do vašich domácností akési napätie či nepokoj. V stalinistickom Sovietskom zväze niečo ako vražda oficiálne neexistuje, ako ju teda odhaliť a nájsť vinníka? S tým sa musí popasovať vojnový hrdina Lev Děmidov a to v čase, kedy každá pomoc môže skončiť smrťou...

Streda 20.00 HBO: Carol

Za pozretie rozhodne stojí aj romantická dráma s Cate Blanchett v hlavnej úlohe. Hlavná hrdinka Carol je manželka a matka, ktorá sa zároveň bláznivo zamiluje do mladej predavačky. Tá jej city opätuje. 50. roky v Amerike nepriali láske dvoch žien a dokonca bol takýto vzťah postavený mimo zákon. Dokážu to vôbec nejako vyriešiť?

EXKLUZÍVNE Erotika, láska a zrada: Pozrite si trailer k filmu, ktorý mal rozdeliť Brada a Angelinu

Piatok 21.40 Prima: Pán a pani Smithovci

Hoci sa Brad Pitt a Angelina Jolie rozvádzajú, pripomeňte si snímku, ktorá ich dala kedysi dávno dokopy. Manželia Smithovci sú naoko bežným párom s obyčajnou prácou, no každý z nich skrýva tajomstvo, ktoré nesmie nik odhaliť. Tajnú identitu zistia až vtedy, keď dostanú úlohu zničiť jeden druhého.

Sobota 20.35 Joj: Skyfall

Jednoznačnou voľbou na sobotný večer strávený pri televízii je obľúbená bondovka s Danielom Craigom – Skyfall. Agent 007 je v dvadsiatej tretej snímke série o Jamesovi Bondovi nútený dokázať svoju lojalitu voči M a to v čase, keď ju prenasleduje vlastná minulosť.

Iron Man, Hulk či Deadpool: Odhaľte tajomstvá a pikošky superhrdinov!

Nedeľa 20.00 HBO: Ant-Man

Nedeľný večer vám spríjemní netradičný hrdina v podaní podvodníka Scotta Langa, ktorý sa vďaka špeciálnemu obleku dokáže zmenšovať a zároveň znásobovať svoju silu a je veľkým fanúšikom Avengerov. V hlavnej postave sa predstaví sympatický Paul Rudd, vďaka ktorému sa snímke poteší aj ženské pohlavie.

Zdroj: telkac.sk/mb 

Foto: SITA, Marvel, Warner Bros

Tagy: Ant-Man Skyfall Pán a pani Smithovci Carol

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov