TV tipy na tento týždeň: Vojna, lyžiarsky zájazd či dôchodca v startupe

Záber z filmu Stážista
21.11.2016TV tipPonuka našich TV staníc je čoraz kvalitnejšia. A svedčí o tom aj tento týždeň, kedy na obrazovkách uvidíme hviezdy ako Brad Pitt, Robert De Niro, Sylvester Stallone, Bruce Willis, John Travolta a mnoho ďalších. Ani tento týždeň si nenechajte ujsť tie najväčšie filmové lahôdky.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Pondelok 11.15 JOJ Cinema: Kid

Ak milujete skutočné príbehy, film Kid vám bude určite po chuti. Rozpráva totiž životný príbeh Kevina Lewisa, ktorý vyrastal v sociálnej slabej rodine na predmestí Londýna. Napriek tomu, že bol týraný svojou matkou, neskôr presunutý do sirotinca a nakoniec ako neúspešný podnikateľ skončil na ulici, nikdy sa nevzdal. Tento príbeh je inšpiráciou pre všetkých, ktorí sa občas cítia byť na dne.

Pondelok 22.05 JOJ Cinema: Železné srdce

Tento pondelok si pre nás JOJ Cinema pripravila skutočne kvalitný program. Nevynechajte ani snímku Železné srdce, určenú pre všetkých milovníkov vojnových filmov. V hlavnej úlohe sa predstavia Brad Pitt, ktorý stvárňuje vojnového veterána Dona Colliera a Shia LaBeouf, ktorý je zas úplný vojnový amatér. Ako si poradia piati americkí tankisti, na čele s Collierom, proti trom stovkám Nemcov?

Utorok 20.15 Dajto: Expendables: Nezničiteľní

Na utorok večer je tu dávka akcie a doslova pretlak akčných hrdinov. Vo filme Nezničiteľní sa predstaví hneď niekoľko silných chlapcov, a to Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Eric Roberts, Arnold Schwarzenegger, či Bruce Willis. O scenár a réžiu sa postaral sám Sylvester Stallone. Takže si buďte istý, že o akčné scény nebude núdza. Skupina ostrých chlapov má splniť misiu – zničiť nebezpečného diktátora. Avšak zrejme to nebude také ľahké, ako si pôvodne mysleli...

Streda 20.35 JOJ: Divé svine

Ako to vyzerá, keď sa štyria už nie najmladší kamoši rozhodnú, že uniknú z každodenného stereotypu? Nasadnú na svoje motorky a vydajú sa na výlet po Amerike! Aj keď sú tiež taký malý motorkársky gang, na motorkárov zo skutočného gangu Del Fuegos asi nemajú. Alebo žeby áno? Verte, že cesta Johna Travoltu, Martina Lawrenca, Tima Allena a Williama Macyho naprieč Amerikou bude poriadne veselá.

Streda 21.00 HBO: Stážista

Robert De Niro je pán herec, ktorého sme v zlom filme asi ani nevideli. A film Stážista je dôkazom toho, že De Niro to stále vie... A nielen v úlohe drsňákov! Zahrá si tu sedemdesiatročného vdovca, ktorému sa nechce sedieť doma na dôchodku. Preto sa rozhodne uchádzať o stáž v internetovej firme. Šéfovať mu bude sympatická Anne Hathaway. Túto oddychovú a milú komédiu s kvalitným hereckým obsadením sa určite oplatí vidieť.

Štvrtok 18.30 Cinemax 2: Muž na lane

Všetci máme svoje tajné a možno aj bláznivé sny. Takýto sen má aj Philipp Petit, ktorý túži prejsť po oceľovom lane, natiahnutom medzi dnes už neexistujúcimi budovami Svetového obchodného centra. To, že cesta k splneniu sna nie je jednoduchá, uvidíte vo filme Muž na lane. Podarí sa Philippovi svoj sen nakoniec naplniť?

Piatok 16.15 Cinemax: Pravidlá muštárne

Homer (Tobey Maguire) prežil svoj život v sirotinci. No napriek tomu sa tu naučil byť skvelým lekárom bez diplomu, aj skvelým človekom. Za to vďačí doktorovi Larcheovi, mužovi, ktorý sa ho ujal. No až po odchode zo sirotinca Homer zisťuje, čo je to skutočný život a veľká láska. Vydarená romantická dráma sa dočkala hneď siedmich oscarových nominácií, z ktorých dve aj premenila na vytúženú sošku.

Sobota 17:50 Nova Cinema: U mě dobrý

Ak patríte k fanúšikom českej komédie, nenechajte si ujsť film U mě dobrý. A to hlavne v prípade, ak vám sadli komédie typu Pelíšky, či Pupendo. U mě dobrý je totiž žánrovo čosi podobné. V hlavnej úlohe sa predstaví Bolek Polívka, ako jeden zo šestice mariášových kamarátov. „Chlapci“ musia vziať zákon do vlastných rúk, keď sa jeden z nich stane obeťou podvodu. A ich pokojný, ba až nudný život, je razom minulosťou.

Nedeľa 17.30 Nova: Sneženky a machři

A opäť čosi z českej tvorby, tento krát však stará dobrá klasika. Povinný lyžiarsky výcvik puberťákov nemôže byť iný, ako plný vtipných situácií a zábavy. Ak vám chýba pravá zima s kopami snehu, pripomeňte si ju aspoň v tejto klasickej českej komédii. Určite vám spríjemní nedeľný podvečer.

Zdroj: LV 

Tagy: tv tipy Stážista Kid železné srdce

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov