TV Tipy s domácimi chuťovkami i neslušným návrhom: Na záver týždňa mrazivý horor!

03.04.2017TV tipTento týždeň si každý príde na svoje. Program ponúkne komédie, drámy, ale aj slovenské chuťovky. Ak sa chce niekto aspoň na chvíľu báť a v nedeľu večer sa schúliť pod paplón, v ponuke je aj hororový príbeh.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

PONDELOK 20:15 Dajto - Smrtonosná zbraň 3

Mel Gibson a Danny Glover pobavia divákov v treťom pokračovaní kultovej filmovej série Smrtonosná zbraň. Budú riešiť dôchodkové problémy, vyhodia do vzduchu celý dom a stopy ich zavedú k zrade vo vlastných radoch.

20:25 Jednotka - Červený kapitán

Drsná detektívka podľa slovenského knižného fenoménu Dominika Dána. Filmová verzia Michala Kollára sa dostane k divákom aj domov. Stovky trikových záberov, jeden z najväčších rozpočtov v slovenskom filme a príbeh inšpirovaný skutočnými udalosťami, v ktorom treba ísť cez mŕtvoly. 

20:35 Joj Plus - Marley a Ja

Novomanželia John (Owen Wilson) a Jenny (Jennifer Aniston) Groganovci sa rozhodnú, že opustia drsné zimy Michiganu a začnú nový život na slnečnej Floride. Zabezpečia si roztomilého labradora Marleyho, ktorý sa behom pár týždňov zmení na parný stroj, plný neskrotiteľnej energie. S príchodom detí a rozrastajúcou sa rodinou pribúdajú aj starosti. Humorná komédia o rodinnom živote s nezbedným psíkom v hlavnej úlohe.

STREDA 20:25 Jednotka - Vrtieť psom

Ak chcete vidieť satirickú komédiu zo zákulisia americkej politiky, ste na správnej adrese. Prezidenta dva týždne pred voľbami postihne sexuálny škandál - jednoznačne ho musia zahladiť. Skúsený poradca Bieleho domu Conrad Brean vytvorí s pomocou hollywoodskeho producenta fiktívny vojnový konflikt, aby odviedol pozornosť. Režisér Barry Levinson ponúka pohľad na desivý vzťah politiky a médií, v ktorom sa všetci ocitáme.

22:15 Dajto - Voľný pád

Michael Douglas v napínavom thrilleri o mužovi, ktorý si jedného dňa povie dosť. Počas sparného letného dňa trčí William Foster v zápche, nervozita a napätie stúpajú a v tom sa rozhodne. So slovami "Idem domov!" vystúpi z auta a vydá sa na svoju cestu. Tá sa však zmení na nekontrolovateľné vyčíňanie psychopata - ostávajú po ňom len trosky a mŕtvoly. William sa rozhodol zavŕšiť svoju pomstu mestu, spoločnosti a ľuďom.


Mohlo by vás zaujímať: Takto Slovensko vidia americkí filmári: 5 filmov, kde našu krajinu poriadne zosmiešnili


PIATOK 22:05 Jednotka - Agáva

Do malého juhoslovenského mesta prichádza vážený staviteľ Hampl so svojou mladou manželkou Naďou. Jej pozornosť zaujme rovnako mladý učiteľ Daniel Orešanský, na ktorom nedávna účasť v 2. svetovej vojne zanechala jazvy. Naďa je spočiatku rozhodnutá nepodľahnúť Danielovej charizme, no horúce leto a božská vôňa rozkvitajúcej agávy všade navôkol jej rozhodnutie komplikujú. Jednoduchý, možno až banálny príbeh lásky na motívy románu Ladislava Balleka sa v roku 2016 zaradil k novinkám na slovenskej scéne.

22:15 Doma - Druhá alebo prvá

Psychologická dráma o hľadaní zmierenia medzi dvoma ženami, z ktorých mladšia vymenila miesto tej staršej nielen v živote jej muža, ale aj jej detí. Jackie (Susan Sarandon) je ideálnou matkou, a tak nová otcova priateľka, omnoho mladšia Isabel (Julia Roberts), nemá veľké šance získať si priazeň detí. Situácia sa mení, keď Jackie stráca nádej na vyliečenie z ťažkej choroby. Pomaly vedome odovzdáva "žezlo" matky Isabele a učí ju stať sa jej rovnocennou náhradou.

SOBOTA 20:35 Joj - Ako vycvičiť draka 2

Mladý hrdina Pí Patel vyrastal v indickej zoologickej záhrade, ktorú založil jeho otec. Možno by exotickú živnosť prevzal, keby sa rodina nerozhodla presťahovať z Indie do studenej Kanady, a to aj s niektorými zvieratami, ktorých predajom si chceli zaistiť ľahší štart v novej krajine. Proti tomu sa však postavili prírodné živly, ktoré jednej búrlivej noci potopili nákladnú loď, na ktorej sa plavil Pí s rodičmi a bratom.


Mohlo by vás zaujímať: 7 super programov, na ktoré sme ako deti nedali dopustiť: Tieto relácie nás bavili aj desili zároveň


NEDEĽA 21:40 ČT2 - Neslušný návrh

V kasíne v Las Vegas spoznáva atraktívny milionár John Gage (Robert Redford) Dianu (Demi Moore) a jej muža (Woody Harrelson), architekta Davida. Mladí manželia sa ocitnú kvôli Davidovej dlhodobej nezamestnanosti vo finančnej tiesni a rozhodnú sa zariskovať. V kasíne vsadia všetky zvyšné úspory do hry. Čaká ich kruté vytriezvenie v podobe totálneho neúspechu. Nachádzajú sa v zúfalej situácii a preto sú i po určitom váhaní nakoniec naklonení prijať Gageov zvrátený návrh. Rozšafný milionár ponúka Davidovi za jednu noc s jeho manželkou milión dolárov.

23:10 Markíza - Zlo nikdy nespí

Film je príbehom manželského páru, ktorému sa zabil malý syn. Aby sa s tragédiou lepšie vyrovnali, adoptujú si malého chlapca. Veľmi rýchlo zistia, že to bola veľká chyba. Nový syn má totiž zvláštnu a nevyspytateľnú schopnosť. Čokoľvek sa mu sníva, to sa v realite skutočne objaví.

Zdroj: telkac.sk 

Foto: telkac.sk, youtube, ihorror.com, Video: YouTube

Tagy: Agáva Owen Wilson Jennifer Aniston Červený kapitán Robert Redford Demi Moore Zlo nikdy nespí

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov