TV TIPY plné smiechu a akcie: VIDEO Rýchle autá, šialené rodiny i prezidentské voľby

25.03.2019TV tipTento týždeň máte na výber akciu i šialené komédie. Nájde sa tu niečo pre fanúšikov rýchlych áut, sci-fi, ale aj pokračovanie príbehov netradičných rodín a priateľstiev. Pokiaľ by ste chceli na chvíľu odskočiť inam, môžete si prepnúť aj na nočné štúdiá k druhému kolu prezidentských volieb.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

PONDELOK 22:45 Markíza - Prci, prci, prcičky 3: Svadba

Študentské časy sú za nimi a z detí sa stali dospelí. Od prvého dielu prešlo dosť rokov, no hlavní hrdinovia tínedžerskej komédie Prci, prci, prcičky sú aj tak pripravení roztočiť to. Tentokrát na svadbe ich kamarátov Jima a Michelle. Pripravte sa na ďalšiu bláznivú jazdu!

STREDA 20:15 Joj Cinema - Slepý

Spisovateľ, ktorý oslepne pri autonehode, znovu objaví vášeň pre život i písanie, keď sa vrhne do milostného vzťahu so zanedbávanou manželkou obvineného podnikateľa. Pri nehode prišiel nielen o zrak, ale aj o manželku. Nová láska znamená pre oboch pocit, ktorý u nich dlho absentoval.

ŠTVRTOK 20:10 Joj Plus - X-Men: Posledný vzdor

Keď si mutant, máš len dve možnosti. Skrývať to alebo sa držať v ústraní. Nastal však deň, kedy sa to zmenilo a svetlo sveta uzrel takmer zázračný liek na mutanstvo. Bohužiaľ, odmietnuť často preklínaný dar a stať sa opäť človekom nie je také jednoduché. Zloduch Magneto navyše na liečbu ani nepomyslel. X-meni musia rozpútať najstrašnejšiu vojnu, akú svet kedy videl.

PIATOK 20:35 Joj - Marťan

Pred šiestimi dňami sa astronaut Mark Watney ako jeden z prvých ľudí prešiel po Marse. Teraz ale asi bude prvým človekom, ktorý tam aj zomrie. Sám a bez spojenia so Zemou. Má k dispozícii len obmedzené zásoby, a preto musí využiť všetok dôvtip, invenciu a technické znalosti, aby nie len prežil, ale takisto aby našiel spôsob, ako vyslať signál na Zem, že je nažive.

22:35 Jednotka - Horúčka sobotňajšej noci

Mladý Brooklynčan Tony Manero žije len pre sobotné noci na miestnej diskotéke, kde je kráľom tanečného parketu. Jeho každodenný život však už nie je taký vzrušujúci. Doma sa stále háda s otcom a vo svojej práci tiež nenachádza uspokojenie. Veci sa začnú meniť, keď začne s priateľkou Stephanie trénovať na tanečnú súťaž. Stephanie sníva o veľkom svete za hranicami Brooklynu a jej plány čoskoro navždy zmenia Tonyho život.

SOBOTA 20:35 Joj - Cumlikátor

Veliteľ elitného komanda Shane Wolfe dostane od svojho nadriadeného kapitána Billa Fawceta zadanie, aby sa na niekoľko dní postaral o päť detí zavraždeného vedca Howarda Plummera. Ich matka spolu s kapitánom majú totiž odcestovať do Švajčiarska, kde vraj Plummer do trezoru uložil dokumentáciu k novému zariadeniu na odpaľovanie atómových zbraní Ghost.

22:00 Markíza - Prezidentské voľby

V sobotu nás okrem skvelých filmov čaká aj druhé kolo prezidentských volieb. Ak chcete sledovať ich priebeh, môžete si pozrieť aj nočné volebné štúdio. 

NEDEĽA 20:35 Joj - Rýchli a zbesilí

Štvrtý diel zo série filmov Rýchlo a zbesilo je tu. Aj tentokrát sa vám naskytne pohľad na luxusné autá, nablýskané kapoty a krásne ženy. Do hry sa opäť vrátil Dominic Torreto. Jeho skupina chce v Dominikánskej republike ukradnúť pár litrov benzínu z idúceho konvoja. Na druhej strane v Los Angeles sa policajt Brian O'Conner snaží rozkrať drogový kartel. Ich cesty sa po troch dieloch opäť pretnú a po rokoch sa začne úplne nový príbeh. 

22:30 Markíza - Fotri sú lotri

Najhoršou vecou v živote Grega Jebala je jeho svokor Jack Byrnes. Na to si už Greg po rokoch života s dcérou bývlého elitného agenta CIA zvykol. Ich vzťah prešiel od zoznamovania cez svadobné prípravy až po stretnutie rodičov oboch zaľúbencov. V treťom diele sa má však z Grega stať neformálna hlava rodinného klanu. Obe rodiny preto opäť čelia ďalším vtipným príhodám.

Zdroj: telkac.zoznam.sk 

Autor: © Zoznam/AMaj

Foto: Koláž Telkáč, Video: Youtube

Tagy: Prci prcičky Rýchlo a zbesilo Ben Stiller Vin Diesel Paul Walker prci

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov