TV TIPY pre každého: Príde psychopatický vrah, britská kráľovná aj stádo jašterov

Predtým, ako som ťa spoznala
07.10.2019TV tipNa tento týždeň si televízie pripravili naozaj lákavý program. Nebude chýbať romantika, história ani poriadna dávka strachu.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

PONDELOK 20:00 Nova Cinema - Kráľovná Alžbeta: Zlatý vek

Cate Blanchet sa aj druhýkrát predstavila v úlohe kráľovnej, ktorá sa postavila aj voči najmocnejšej armáde sveta, kvôli krajine obetovala lásku, unikla pokusu o atentát a popravila vlastnú príbuznú. Film mapuje vrcholné obdobie Alžbetinej vlády v druhej polovici 16. storočia. 


Mohlo by vás zaujímať: Vždy s triezvou hlavou: Tieto hviezdy si za žiadnych okolností nedajú ani pohárik alkoholu


UTOROK 20:30 Cinemax 2 - Dobrý Will Hunting

Mladík Will pochádza z chudobných pomerov a takmer celý život prežil v sirotincoch. Keď ako upratovač na univerzite v Bostone vyrieši zložitý matematický príklad, vyjde najavo aj jeho neuveriteľné akademické nadanie. Will však nechce využiť svoj talent a zmeniť tak svoj život...

STREDA 22:40 HBO - Červená volavka

Bývalá primabalerína Dominika Egorová sa stane korisťou ruskej tajnej služby a dostane sa do kurzu, v ktorom školia tzv. volavky. Stane sa z nej špičková agentka, no z takéhoto sveta sa zúfalo snaží dostať preč.


Mohlo by vás zaujímať: Namiesto radosti skôr rozhorčenie: Toto sú najkontroverznejšie filmy, ktoré dostali Oscara


ŠTVRTOK 20:25 JOJ Plus - Stratený svet: Jurský park

Štyri roky po katastrofálnom otvorení Jurského parku miliardár John Hammond prezradí, že na ostrove Sorna vybudovali tzv. stanicu B, kde klonovali jaštery pre Jurský park. Zvieratá aj napriek hurikánu prežili a nedávno napadli dcéru milionára Bowmana. Hammond sa obáva, že jeho synovec má s jaštermi nekalé plány a chystá sa vyslať na ostrov malú expedíciu, ktorá by zistila situáciu...

PIATOK 20:35 JOJ - Predtým ako som ťa spoznala

Louise Clark je veľmi milá osôbka, ktorá všetky problémy vyrieši chutným čajom. Keď príde o prácu v bistre, podarí sa jej nájsť prácu na zámku. Jej úlohou je starať sa o Willa, ktorý po dopravnej nehode ochrnul a stratil chuť do života. Navzájom sú síce ako oheň a voda, no ich stretnutia ich významne zmenia.


Mohlo by vás zaujímať: Vedľajšie hviezdy animákov: Bez nich by to bola nuda!


SOBOTA 22:50 JOJ Plus - Mlčanie jahniat

Clarice Starling dostane prvú dôležitú úlohu svojej kariéry, stala sa súčasťou tímu hľadajúceho viacnásobného vraha, ktorého novinári pomenovali Buffalo Bill. Dôležitou osobou v jeho odhalení je ďalší vrah - bývalý psychiater Hannibal Lecter, ktorý si odpykáva doživotný trest. Lecter sa však s Clarice pohráva ako mačka s myšou, no postupne jej vysvetľuje spôsob myslenia aj motívy psychopatického vraha.

NEDEĽA 18:30 HBO - Tiché miesto

Štvorčlenná rodina je nútená žiť v absolútnej tichosti, pretože akýkoľvek len ten najmenší zvuk pritiahne záhadné monštrá, ktoré lovia podľa zvuku. Evelyn a Lee sú rozhodnutí za každú cenu ochrániť svoje deti. Nie všetko sa však dá zvládnuť bez zvuku...

Autor: © Zoznam/mb

Foto: Youtube, Video: Youtube

Tagy: Dobrý Will Hunting Predtým ako som ťa spoznala Červená volavka

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov