TV TIPY nabité skvelými hercami: DiCaprio poletí, Jackson pôjde spať

Tentoraz budú spokojné najmä dámy, filmovú scénu ovládnu nadaní (a pekní) herci.
01.12.2014TV tipPoznáte tie filmové chvíle, kedy si večerný program pri televízii vyberáte nie podľa žánru či konkrétnej snímky, ale hereckého obsadenia? Toto je ten prípad. Samotné diela oslovia zrejme len skutočných znalcov a filmových profíkov, no mená sú vskutku zvučné – Leonardo DiCaprio, James Franco a Samuel L. Jackson.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Pondelok:

20:20 STV: Tristan a Izolda

Kultový príbeh o nesmrteľnej láske sa stále teší nesmiernej obľube. V modernej adaptácii z roku 2006 sa v hlavných úlohách predstavia James Franco a Sophia Myles. Hoci nič netromfne Rómea a Júliu, príbeh princa Tristana a írskej princeznej Izoldy im nebezpečne šliape na päty. Romantické kvality plné vášne ocenia najmä dámy, no ak máte chuť prežiť s vašou polovičkou čarokrásny večer, odporúčame všetkými desiatimi. K tomu možno fľaša dobrého vína, kytica červených ruží a, milí páni, aj vaša najdrahšia sa zaručene bude cítiť ako bájna Izolda.


Drsné aj nechutné: Na tieto filmy treba naozaj pevné nervy


Utorok:

20:15 DAJTO: Klokan Jack

Predstavte si, že vám mafia daruje 50 tisíc dolárov. Aký je najnepravdepodobnejší spôsob, že o ne prídete? Presne tak, ukradne vám ich klokan! Verte či nie, práve hon za nezbedným obyvateľom Austrálie Jackom je hlavným motívom tejto trošku za vlasy pritiahnutej komédie. V hlavných úlohách vás zabavia nerozluční priatelia, ktorým sa smola lepí na päty, a posledná šanca im odhopsá kamsi do austrálskej buše. Ak sa chcete po náročnom utorku zresetovať, vsaďte na klokana.


Hollywoodu hrozí diktát z Číny: Neuveríte, ale deje sa to už teraz!


Streda:

20:20 STV: Letec

Oskarmi ovenčená snímka režiséra Martina Scorsesea v sebe snúbi nielen strhujúci a hutný príbeh, ale aj poriadny kaliber hereckých tvárí – Leonardo DiCaprio, Cate Blanchett, Alec Baldwin či Alan Alda. Film je príbehom o excentrickom magnátovi Howardovi Hughesovi (DiCaprio), ktorý je nielen letcom, ale aj nadšeným režisérom. Ak vás nezaujme životopisný charakter, spoľahnite sa na skvelé herecké obsadenie a množstvo ocenení, ktoré má táto snímka na konte.


Najväčšie trapasy hercov: Tieto momenty si hviezdy za klobúk nedajú!


Štvrtok:

20:15 DAJTO: Dlhý bozk na dobrú noc

Akčný film ešte z minulého storočia je síce béčkovým, ale stále použiteľným dielom, vhodným najmä pre milovníkov silných žien a sympatického Samuela L. Jacksona. Hlavnou postavou je učiteľka Samantha, ktorú pred ôsmimi rokmi našli s amnéziou na newyorskej pláži. Hoci si zo svojej minulosti nič nepamätá, je šťastná – má manžela, ktorý sa živí ako súkromný detektív, a osemročnú dcérku. Idylka sa náhle zmení, keď ju navštívi neznámy vrah s jasným poslaním. O to väčšie je Samanthine prekvapenie, keď zabijaka bez väčších problémov premôže. Je jasné, že čokoľvek Samantha v minulosti robila, krviprelievanie jej nebolo cudzie. Keď sa jej bývalý zamestnávateľ rozhodne do osobného konfliktu zapliesť aj Samanthinu malú dcéru, nastáva ten pravý čas na oprášenie starého remesla.


Oči anjela, povaha diabla: Toto ste o Melovi Gibsonovi nevedeli


Hlasovalo 0

Zdroj: telkac.sk 

Foto: internet

Tagy: Samuel L. Jackson Leonardo DiCaprio James Franco Tristan a Izolda Klokan Jack

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov