Víkendové TV TIPY: Akcia, dobrodružstvo i komédia

Koláž tv tipy
02.01.2015TV tipAk ste sa neprejedli len koláčov a šalátu, ale aj stále sa opakujúcich vianočných filmov, máte tento víkend možnosť naložiť si vrchovatý tanier kvalitných snímok plných akcie, dobrodružstva, fantasy ale aj humoru a histórie.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Piatok 20.00 TV Doma: Burlesque


Hviezdnu Cher trápi neznámy vírus: Ruší koncerty, potrebuje odpočinok!


Skvelá hudba, prepracovaný tanec, množstvo kvalitného alkoholu a krásne ženy- to je Burlesque. Majiteľka a bývala hviezda sa usiluje udržať svoj podnik nad vodou, čo sa jej nejako významne nedarí. V tom čase prichádza do mesta Ali, ktorá aj napriek šéfkinmu odmietaniu sa v Burlesque zamestná a pomaly ale isto sa posúva nahor až nahor na pódium.

20.30 TV Markíza: Harry Potter a kameň mudrcov


Profesorka McGonagallová: Z oscarovej herečky šľachtičná


Príbeh Harryho Pottera sa začína príchodom listu z Rokfortu, vlastne niekoľkých listov. Neradostné detstvo sa tým končí a príchodom do čarodejníckej školy sa začína ozajstné dobrodružstvo, keď sa s novými priateľmi – Ronom a Hermionou - rozhodnú zabrániť krádeži kameňa mudrcov. Ak ste ešte čírou náhodou nemali tú česť vidieť ani jednu časť Harryho Pottera, vedzte, že nikdy nie je neskoro začať.

Sobota 20.20 TV Nova: Captain America: Prvý Avenger


Miláčik žien ako komiksový doktor: Cumberbatch si zahrá Strangea


Superhrdinovia odjakživa boli, sú aj budú obrovskými ťahačmi, ktorých príbehy musíme pozerať, či sa nám to chce, alebo nie. Jeden z prvých komiksov spoločnosti Marvel je presne takým prípadom. Idealista Steve Rogers sa túži počas vojny dostať do armády, ale jeho šance sú menšie ako mizivé. Hodí sa však na experimentálny projekt, z ktorého majú vyjsť supervojaci.

22.30 TV JOJ: Muži, ktorí nenávidia ženy

Spojenie nekonformnej hackerky Lisbeth Salanderovej a finančného novinára môže skončiť buď katastrofou, alebo dokonalým vyriešením záhady zmiznutého dievčaťa. Nebolo to síce v pôvodnom pláne, no kvality obidvoch sa môžu zúročiť práve v takejto situácii. Len či si budú dostatočne dôverovať...

Nedeľa 16.35 TV Nova: Kráľ zbojníkov Robin Hood 

Križiacke výpravy, zajatie, zbojníci, urodzení páni a krásne ale vypočítavé dámy. Tak to vyzeralo 800 rokov dozadu a ak vám je taká doba blízka, je tým pravým rozodnutím vrátiť sa do nej nspaäť vďaka kráľovi zbojníkov. Sherwoodsky les totiž neukrýva len mierumilovné zvieratá, ale aj ľudí, rozhodnutých bojovať proti neprávosti.

20.20 TV JOJ 21 Jump Street


Sexi striptér na režisérskej stoličke: Čo chystá v novom filme?


Kto nepozná práva pri zatýkaní, akoby nevidel žiaden film. Nuž, občas to ani samotní policajti nevedia, tak sa radšej pripoja k tajnej jednotke, vďaka ktorej sa v utajení dostanú opäť do školských lavíc. Ich úlohou je odhaliť nebezpečný drogový gang, ale dokážu to aj napriek tomu, že sú poriadni motáci?

20.30 TV Markíza: Asterix a Obelix v službách jej veličenstva

Čo nevyrieši rozum, vyrieši sila, prípadne čarovný nápoj. Obľúbený Galovia sa tento raz na žiadosť kráľovnej Anglicka plavia na britské ostrovy, aby zachránili skostnatený a spoločenskou etikou zviazaný národ pred útokmi starých známych Rimanov. Opäť sa môžete tešiť na pamätné výroky a samozrejme, nejaké tie facky v podaní Obelixovej drobnej rúčky doprevádzané ľúbostnými zápletkami.

Zdroj: telkac.sk 

Foto: telkáč, internet

Tagy: Avengers Robin Hood Channing Tatum Astreix a Obelix 21 Jump Street

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov