Akčné TV TIPY, v ktorých pôjde o život: Skúste večerný adrenalín

Menej známe, no aj obrovské hity – je len na vás, čo uprednostníte.
19.01.2015TV tipJe už nepísaným pravidlom, že pracovný týždeň je skúpy na kvalitné a populárne filmy. Napriek tomu netreba vešať hlavu – od pondelka až do stredy sa nájde vždy aspoň jeden svetlý bod vášho televízneho večera.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Pondelok:

21:30 Markíza: Slunce, seno, jahody

Trilógia Slunce, seno je kráľovnou všetkých českých komédií. Videl ju zrejme už každý, väčšina z nás pozná každú scénu naspamäť a jednotlivé dialógy sme schopní odrecitovať hoci aj o polnoci. Oplatí sa teda pozrieť si úvodný diel Troškovho veľdiela? Oplatí!


Zverejnili nominácie na Zlaté maliny: Vieme, kto ich má najviac


Utorok:

20:30 JOJ Plus: Reťazová reakcia

Keanu Reeves je menšou hereckou anomáliou. Pozná ho každý filmový znalec, no akonáhle by mal daný človek vymenovať aspoň päť filmov, v ktorých hral, nastáva problém. Možno, ak by sme trilógiu Matrix rátali ako 3... v každom prípade, v Reťazovej reakcii stvárňuje Neo hlavnú úlohu, a to po boku pôvabnej Rachel Weisz – meno tejto herečky vám možno nič nehovorí, ale určite si spomínate na najsexi knihovníčku všetkých čias z Múmie. A aby toho nebolo málo, prirátajte si do zbierky aj božský hlas Morgana Freemana. Sami zrejme uznáte, že pri takejto zostave je príbeh filmu absolútne irelevantný.


Prekvapenie v priamom prenose: Miláčik žien zaskočil moderátora


Streda:

20:15 DAJTO: Mission: Impossible

Špionážne pravidlo č. jeden: nikdy nehovorte Tomovi Cruiseovi, že je niečo nemožné. Akčný film z roku 1996 spomínaného scientológa katapultoval medzi hereckú elitu a v súčasnosti patrí medzi najlepšie zarábajúcich hercov planéty. Taktiež ide o jeden z mála filmov, v ktorých Jean Reno stvárňuje zápornú postavu.


Obrovská šanca pre Táňu Pauhofovú: Zrejme ju čaká životná úloha!


22:30 NOVA: 48 hodín

Eddie Murphy je večným policajtom. 48 hodín sa síce nevyrovná Policajtovi z Beverly Hills, no stále ide o komédiu a stále v nej hrá prvé husle Murphy. Ak nepatríte do fanklubu tejto hviezdy, a ani vás nezaujímajú krimikomédie, potom radšej nestrácajte čas a choďte spať.


Najlepšie v roku 2014: Tieto filmy sa oplatí vidieť!


Zdroj: telkac.sk 

Foto: internet

Tagy: seno jahody Mission: Impossible Slunce Reťazová reakcia 48 hodín

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov