Pobláznený špión, Connery či Legenda: Ku*vahoši, to je ponuka!

Connery, Banderas či Smith – len nehovorte, že niet z čoho vyberať!
09.02.2015TV tipTento týždeň sa ponesie v duchu 50 na 50, pretože vám televízie ponúknu vyváženú dávku humoru a strhujúcej akcie. Okúste napätie vo filmoch Ja, legenda a Hon na ponorku, zbytočný stres z tela dostaňte von pomocou smiechu – a na to výborne poslúžia Austin Powers a Bolek Polívka alias Bohumil Stejskal.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Pondelok:

21:30 Markíza: Dědictví aneb Kurvahošigutntág

Film, ktorý stál život aspoň jednu kozu, patrí medzi najúspešnejšie české komédie a pre Bolka Polívku predstavuje monument zašlej slávy. Príbeh dedinského burana, ktorý sa prostredníctvom dedičstva dostane k miliónom, prekonávajú len kultové a nezabudnuteľné hlášky hlavných postáv. Zrejme na Slovensku niet filmového fanúšika, ktorý by spamäti nepoznal aspoň jednu!


Česká Bardotka: Talentovaná a vždy pôvabná herečka oslavuje


20:15 DAJTO: Ja, legenda

Herecké obsadenie tohto filmu je síce nabité len jednou hviezdou, no Will Smith zo seba dostal len to najlepšie a podal vskutku vrcholový výkon. Táto One-Man-Show nie je pre tých, ktorí sa boja tmy... až keď slnko zájde, začína ten pravý adrenalín.


Keď sa tvorcovia nevedia rozhodnúť: Závery filmov, ako ich nepoznáte


Utorok:

20:30 JOJ Plus: Telo na telo

Ak vás nebavia akčné filmy, v pohode. Pre mužov tu máme krásnu ázijskú nádheru menom Lucy Liu a, dámy, vy si zasa užijete pastvu pre oči v podobe španielskeho Adonisa Antonia Banderasa. Obaja v tejto snímke predstavujú rivalov, no profesionálov na slovo vzatých. Keď Banderas stratí manželku, opustí prácu vládneho agenta. Spomienky na minulý život rozvíri až zistenie, že jeho žena vôbec nie je mŕtva. Naopak, má novú identitu a žije úplne novým životom... v takejto situácii musíte pomocnú ruku prijať od hocikoho; aj od sexi protivníčky na život a na smrť.


Peniaze nie sú všetko: 10 predražených filmov, ktorým to nevyšlo


Streda:

15:00 NOVA Cinema: Hon na ponorku

Špičkový film, výborné herecké výkony Seana Conneryho, Aleca Baldwina či Sama Neilla (Dr. Grant z Jurského parku – áno, ten, čo nemal rád deti!) a predpovšetkým strhujúci príbeh kapitána ponorky, ktorý sa razom stáva najhľadanejším mužom ako u Sovietov, tak i Spojencov. Nečudo, keď jediným stiskom tlačidla dokáže privolať Súdny deň!


Hviezdy na Slovensku: Pozrite si hollywoodske filmy natočené u nás


21:45 NOVA Cinema: Austin Powers: Goldmember

Šialená komédia plná testosterónu, mužského ochlpenia a, ehm, iných častí tela. Samozrejme, takýto opis sa hodí na každý príbeh špióna Austina Powersa – teraz navyše v balení nájdete aj cestovanie časom a jeden zlatý úd. Cesta naspäť do roku 1975 je jediným spôsobom, ako môže Austin zachrániť svojho otca zo spárov zloducha, ktorý holduje všetkému zlatému. Zaujímavosťou je, že Mike Meyers v tomto filme stvárnil nielen postavu Powersa, ale aj samotného Goldmembera, Tučného bastarda a už tradične Dr. Zloducha.


Úžasný Mr. Bean slávi 60-ku: Aká je pravá tvár za maskou blázna?


Zdroj: telkac.sk 

Foto: internet

Tagy: Ja legenda Dědictví aneb Kurvahošigutntág Telo na telo Hon na ponorku Austin Powers: Goldmember

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov