TV Tipy na víkend: Zatancujte si valentínsky Hriešny tanec

Hriešny tanec
13.02.2015TV tipNadchádzajúci televízny víkend sľubuje pestrú paletu filmových emócií. A že je ponuka naozaj rozmanitá, sa môžete presvedčiť aj z našich tipov, ktoré vám ponúkame. Tak čo, vyberiete si akciu, romantiku, smiech, či radšej mágiu?
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Piatok, Nova 21:50 – 60 sekúnd

Randall „Memphis“ Raines (Nicolas Cage) zvykol tráviť čas krádežami áut a bol v tom dobrý. Od svojho zvyku už medzičasom upustil, ale túžbu po adrenalíne má stále v sebe. A teraz sa naskytla príležitosť, keďže sa jeho mladší brat nešťastne zaplietol so zlými chlapcami. Ak teda Randall nechce, aby mladší brat prišiel o život, musí sa vrátiť k starému remeslu a v priebehu troch dní napraviť bratovu chybu. Pomáhať mu v tom budú aj Angelina Jolie, Robert Duvall, Chi McBride či Vinnie Jones.

Piatok, Markíza 20:30 – Harry Potter a Dary smrti 1

Úspešná séria o mladom čarodejníkovi sa pomaly chýli ku koncu. Dumledore zomrel, a tak sa Harry, Ron a Hermiona vydávajú na poslednú  nebezpečnú misiu, ktorej cieľom je nájsť a zničiť tajomstvo Voldemortovej nesmrteľnosti . Tentoraz sa však musia spoľahnúť len sami na seba, keďže profesori im už pomôcť nemôžu. Naviac sú medzi nimi temné sily, ktoré sa ich snažia rozdeliť. Vo filme účinkujú Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Ralph Fiennes, Alan Rickman a iní.


Zachraňujú svet a vládnu rebríčkom: Top filmy o superhrdinoch


Sobota, Markíza 20:30 – Hriešny tanec

Kultový seriál snáď už ani nie je nutné predstavovať. No predsa len, pre mladšie ročníky: píše sa rok 1963 a do letoviska horského hotela prichádzajú, ako každý rok, noví turisti. Medzi nimi aj 17-ročná Frances, prezývaná Baby. Tá sa zoznámi s tanečným inštruktorom Johnnym, ktorý jej ukáže, ako sa tancuje v tamojšom hoteli. Frances, ktorá pochádza zo slušnej rodiny predtým nikdy nič podobné nevidela, no to neznamená, že si k tomuto spôsobu tanca veľmi rýchlo sama nenájde cestu. Baby ani tentoraz „nebude sedět v koutě“, a tak sa môžeme tešiť na valentínsku dávku romantiky a chytľavých tanečných rytmov. V hlavných úlohách: Jennifer Grey a Patrick Swayze.

Sobota, JOJ 20:30 - Muž na hrane

Keď bývalý newyorský policajt na úteku Nick Cassidy (Sam Worthington) vyjde na jedno z najvyšších poschodí jednej z newyorských budov a vylezie na rímsu, ohrozuje viac než len svoj život. Začína sa nielen mediálna búrka, ale aj snaha o jeho záchranu. Policajná psychologička Lydia Spencer (Elizabeth Banks), ktorá s Nickom vyjednáva, sa dostáva do nepríjemnej situácie, no napokon zisťuje, že nakoniec je možno všetko inak. Situácia, do ktorej sú napokon zapletené oveľa „väčšie ryby“, sa začína zamotávať, až sa napokon z príbehu skompromitovaného policajta, ktorý sa snaží dokázať svoju nevinu, stáva oveľa šokujúcejší príbeh.


Láska všade navôkol: Top scény pre fanúšikov romantiky


Nedeľa, Markíza 20:30 – Podfukári

Skupina špičkových iluzionistov, ktorí si hovoria Štyria jazdci začína neuveriteľne dobre premyslenú hru na mačku a myš s FBI a finančnými magnátmi. Do detailov premyslené magické kúsky použije na bankovú lúpež, pri ktorej pripravia o obrovský balík peňazí práve človeka, ktorý si ich služby zaplatil. Vďaka obrovskému iluzionistickému talentu a zmyslu pre spravodlivosť sú stále o krok vpred. Aspoň sa tak zdá... Film sa oplatí pozrieť nielen pre skvelý námet, ale aj kvôli viac ako hviezdnemu hereckému obsadeniu: Jesse Eisenberg, Morgan Freeman, Woody Harrelson, Mélanie Laurent, Mark Ruffalo, Michael Caine, Dave Franco, Isla Fisher.

Nedeľa, Nova 20:20 - Ako utopiť dr. Mráčka alebo Koniec vodníkov v Čechách

Víkend môžete zakončiť aj československou klasikou sledovaním slávnej filmovej komédie o zásadovom bytovom referentovi a neslávnom osude posledných češkých vodníkov. Zostáva ich už len niekoľko a ich koniec sa zdá byť nezvratný. Po tom, čo dostanú dekrét na byt v novostavbe, kde po vode nie je ani stopy, sa odhodlajú zabrániť osudu za každú cenu. Vydajú sa teda za bytovým referentom, doktorom Mráčkom, ktorý má ich prípad na starosti. Ich snaha je ale márna. Vo filme hrajú československé hviezdy Libuše Šafránková, Jaromír Hanzlík, František Filipovský, Miloš Kopecký a Vladimír Menšík.

Zdroj: telkáč  internet 

Foto: internet, FB

Tagy: Harry Potter Hriešny tanec Podfukári TV Tipy na víkend 60 sekúnd Muž na hrane Ako utopiť dr. Mráčka

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov