TV TIPY na víkend: Pravá česká erotika či akčná odplata Liama Neesona

Slunce, seno, erotika
06.03.2015TV tipTakýto pestrý víkend tu nebol už dávno. Aspoň čo sa televízneho programu týka. Nadchádzajúci víkend totiž sľubuje nielen pravú českú slnečnú erotiku, ale aj krvavú odplatu Liama Neesona či thajské ťaženie štyroch kamarátov po opici.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Piatok, Nova 20:20 – Slunce, seno, erotika

Starú českú klasiku netreba u nás bližšie predstavovať. Kto by si nepamätal najúspešnejšiu trilógiu českého režiséra Zděňka Trošku v hlavnej úlohe s legendárnou Helenkou Růžičkovou? V treťom pokračovaní sa z malebnej juhočeskej dedinky niektorí jej obyvatelia vydajú na pozvanie sesterského roľníckeho družstva do „ďalekého“ Talianska. So sebou si vezmú aj svoj neodmysliteľný temperament a obrovské odhodlanie, že svoju rodnú dedinu aspoň priblížia svetu. S tým je teda zákonite spojených množstvo úsmevných scén a chýbať nebudú ani pikantnejšie scény.

Piatok, JOJ Plus 20:30 – Dvojitá hra

Romantický triler americko-nemeckej produkcie sľubuje nielen akciu ale aj vtipne romantické situácie, navyše v hlavných úlohách s hviezdami ako sú Julia Roberts a Clive Owen. Obaja v minulosti pracovali pre tajné služby, ale finančne výhodnejší a najmä oveľa atraktívnejší sa im zdá plán zarobiť si ziskom patentu na istý prelomový výrobok, ktorý im takýto zárobok zaručí. Tak sa spolu púšťajú do akcie, pri ktorej je nesmierne potrebné, aby si navzájom absolútne dôverovali. A práve to sa im nedarí, navyše sa do ich plánu nečakane zamotajú aj vzájomné sympatie, ktorými si tiež nie sú celkom istí.

Milovníci dobrého jedla, pozor! Prichádza nová relácia o varení

Sobota, Markíza 20:30 – Vo štvorici po opici 2

Phil, Stu, Alan a Doug sa po rozlúčke so slobodou v Las Vegas úspešne dostali domov, a tak už nič nestojí v ceste najdôležitejšiemu dňu Stuovho života. Alebo žeby áno? Svadba sa koná v exotickom Bangkoku a už samotná táto predstava volá po ďalších problémoch. Ako sa hovorí, čo sa stane vo Vegas, vo Vegas aj zostáva, ale kde zostane to, čo čaká štvoricu kamarátov v Bangkoku?

Sobota, JOJ 20:30 – Zrodenie Planéty opíc

Mladý vedec Will Rodman v podaní Jamesa Franca ani len netuší, aké následky budú mať jeho nevinne mienené pokusy na zvieratách. Po tom, čo sa snaží vynájsť liek proti Alzheimerovej chorobe, ktorou trpí aj jeho otec, sa začínajú dostavovať aj nežiaduce účinky. Will preto svoje pokusy zanechá a začne sa venovať otcovi. So sebou si vezme aj mláďa šimpanza, ktorého rodičia pri pokusoch zahynuli. Zriedkavé známky zvýšenej inteligencie u šimpanza môžu však znamenať oveľa väčšie nebezpečenstvo pre ľudí než sa na prvý pohľad zdá.

Boj o diváka bude drsnejší: Slovenským televíziám prichádza konkurent

Nedeľa, Markíza 20:30 – 96 hodín: Odplata

O scenár tohto akčného trileru sa postaral úspešný Luc Besson a v hlavnej úlohe sa predstaví Liam Neeson, čo samo o sebe predpokladá príjemný filmový zážitok. Len dva roky po tom, čo sa bývalý agent CIA Bryan Mills postaral o záchranu svojej dcéry, ktorú v Paríži uniesla skupinka obchodníkov s bielym mäsom, sa opäť stretáva s nepríjemnosťami. Tentoraz sa terčom únosu stane Millsova bývalá manželka. Motívom únosu je odplata za smrť syna šéfa gangu, ktorého má na svedomí práve Mills. A tak sa opäť začína boj s časom, ktorý beží rýchlejšie, ako kedykoľvek predtým.

Nedeľa, DAJTO 20:15 – Blbý a blbší

Jim Carrey a Jeff Daniels sú zárukou komicky absurdných scén, pri ktorých bude v dobrom zmysle slova trpieť najmä vaša bránica. Harry a Lloyd sa vyberajú na cestu naprieč celou Amerikou až do ďalekého zasneženého Aspenu, aby odovzdali kufrík pravej majiteľke, ktorú vlastne ani nepoznajú. Keďže o svoju prácu práve prišli, nič im nestojí v tejto nezmyselnej ceste, na ktorej ich čaká množstvo ešte absurdnejších  a najmä humorných situácií.

Zdroj: telkáč  internet 

Tagy: seno Blbý a blbší Slunce erotika Dvojitá hra Zrodenie planéty opíc 96 hodín: Odplata

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov