TV Tipy: Začnite týždeň filmami nabitými hviezdami

Legenda o vášni
09.03.2015TV tipMáte chuť na akciu, drámu či romantiku? Prvá polovica týždňa ponúka „chutné menu“ plné rôznych príchutí. Stačí si vybrať. Ako bonus navyše garantujeme filmy plné známych tvárí a hrdinov, ktorí určite nesklamú.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Pondelok, HBO 18:05 - Thor: Temný svet

Fanúšikovia Chrisa Hemswortha, Natalie Portman, či Anthonyho Hopkinsa zbystrite pozornosť. V pondelok o 18:05 na HBO si môžete pozrieť ďalšiu skvelú marvelovskú adaptáciu, v ktorej si zahralo, okrem už spomínaných, aj mnoho ďalších hviezd. Podarí sa asgardskému bohovi hromu Thorovi dosiahnuť mier vo vesmíre? A čo všetko ho na tejto neľahkej ceste čaká?

Pondelok, Nova Cinema 20:00 - Nebezpečné myšlienky

Dráma, v ktorej si zahrala Michelle Pfeiffer v hlavnej úlohe, bola natočená v roku 1995 a inšpirovaná bola skutočnými udalosťami. Mladá učiteľka nastúpi na nové miesto na strednej škole. Náročné obdobie zvykania si na nové prostredie jej nemienia uľahčiť ani študenti, a tak musí pristúpiť na postupy, ktoré nie sú celkom tradičné. Podarí sa jej napokon napraviť neovládateľných študentov?

Utorok, JOJ Plus, 20:00 – Prepadnutie v Pacifiku

Americká bojová loď Missouri sa vydáva na svoju poslednú plavbu. Na palube sa však nachádza aj skupinka teroristov, ktorej úmyslom je zmocniť sa jadrových zbraní, ktoré loď preváža. Loď je samozrejme plná vycvičených námorníkov, no bohužiaľ, ako sa zdá, teroristi majú o čosi navrch. Teda aspoň dovtedy, kým im sa ich plán nepokúsi prekaziť samotný Steven Seagal.


Gandalf aj Hannibal v jednom filme: Televízna klasika bude hviezdna


Streda, HBO 18:35 – Liga spravodlivých: Vojna

Patríte k fanúšikom akčných superhrdinov s nadprirodzenými schopnosťami? V stredu si teda prídete na svoje. V jednej snímke sa ich objaví hneď niekoľko naraz. Batman, Superman, Wonder Woman, Green Lanterna, Flash, Shazam a Cyborg spoja svoje sily v boji za záchranu planéty pred útokmi mimozemšťanov.

Streda, Nova Cinema 20:00 – Legenda o vášni

Legenda o vášni je už skutočnou legendou. A herci Brad Pitt, Anthony Hopkins a Julia Ormond, ktorí sa predstavia v hlavných úlohách, sú nimi tiež. Príbeh hovorí o inak pokojnom živote rodiny, ktorý naruší nielen príchod krásnej Susannah, ale aj začínajúca európska vojna. Z nej sa napokon domov vracia len jeden z troch synov a tým sa vlastne príbeh ani zďaleka nekončí...

Štvrtok, Jednotka 20:20 – Tichá rozlúčka

Dráma z nemeckej produkcie pojednáva o úspešnej manažérke Charlotte, ktorej sa postupne život začína od základov meniť. Musí si zvyknúť na to, že už nie je tou silnou a cieľavedomou ženou, akou bývala a tiež na to, že zákerná choroba ju postupne pripravuje o všetky spomienky.


Jean-Claude van Damme: 10 pikošiek, ktoré ste o ňom nevedeli


Štvrtok, DAJTO 20:15 – Príkaz na popravu

Akčný hrdina Jean-Claude Van Damme sa tentoraz ako detektív Louis Burke pokúsi vyriešiť záhadnú smrť niekoľkých väzňov v Harrisonovej väznici. Aby sa dostal k informáciám, najskôr si musí získať dôveru spoluväzňov. Iba tí mu totiž môžu pomôcť pri vyšetrovaní. K vraždám dochádza aj naďalej, a tak sa situácia stáva oveľa nebezpečnejšou nielen pre väzňov, ale aj pre samotného Burka. Postupne však zisťuje, kto má mŕtvych na svedomí.

Zdroj: telkáč 

Tagy: Thor Legenda o vášni Prepadnutie v Pacifiku

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj