Skvelí herci a ešte lepšie filmy: Ak plánujete televízny pôst, robíte chybu!

Postapokalyptická dráma, horor aj akční drsňáci – už len si vybrať.
13.03.2015TV tipHoci je piatok 13. vo všeobecnosti považovaný za symbol nešťastia, práve záverečný deň pracovného týždňa odštartuje úžasný filmový maratón.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Piatok:

20:30 JOJ: Kandidát

Nebaví vás už mainstreamová česko-slovenská tvorba? Hľadáte niečo špeciálne s hlbšou myšlienkou, niečo, čo vás možno donúti zamyslieť sa? Ak vaša odpoveď znie „áno“, máme pre vás skvelého Kandidáta.


Švehlova smrť zasiahla Slovensko: Takto hviezdu Paneláku zabili


23:00 JOJ: Smrtonosná pasca 3

Bruce Willis je späť a tentoraz aj s posilou, Samuelom L. Jacksonom. Rozhodne ju bude potrebovať proti zločincovi kalibru Jeremyho Ironsa. Pripravte sa na desiatky minút plných akcie, napätia, ale aj toho pravého chlapského humoru.


Keď zasiahne cenzúra: Desať filmov, ktoré si niekde nepozriete!


Sobota:

20:30 Markíza: Rýchlo a zbesilo 5

Jeden z najlepších a najakčnejších dielov tejto zbesilej série si môžete vychutnať v sobotu večer na Markíze. Doprajte si niečo dobré, vyložte si nohy na gauč a pohodlne sa usaďte; bude to pekelne divoká jazda!


Najhoršie herecké výkony: Aj hviezdy to vedia pokaziť


23:55 Prima: Saw 6

Ak patríte k ľuďom, ktorí zásadne chodia spať „až na druhý deň“, čas si môžete skrátiť napríklad svetoznámym hororom Saw 6. Vopred však upozorňujeme: ak máte slabšiu, citlivejšiu povahu, radšej zamierte do postele a televízor pred polnocou nezapínajte ani náhodou. 


Drsné aj nechutné: Na tieto filmy treba naozaj pevné nervy


Nedeľa:

23:10 JOJ Plus: Scary Movie 2

Ak sa vám predsa len nechce spať, ba dokonca by ste skúsili trošku tej hororovej atmosféry, no Saw je pre vás, takto na noc, prisilnou kávou, poznáme riešenie. Je ním výborná hororová komédia Scary Movie 2, ktorá aj trošku vystraší, no predovšetkým rozosmeje.


Ponížené sexice, zahanbený Frasier: Herci si „pochutnali“ na Zlatých malinách!


23:30 Dajto: Apokalypsa: Cesta smrti

Alternatívou k nefalšovanému, ale aj humorom okorenenému hororu je dráma – a len málo snímok sa v tomto smere vyrovná Ceste s Aragornom v hlavnej úlohe. Postapokalyptická odysea otca so synom za lepším životom je plná nástrah, bolesti a smútku.


Oscara si prevziať už nestihli: Týchto ocenili až po smrti


Zdroj: telkac.sk 

Foto: internet

Tagy: Bruce Willis Smrtonosná pasca Vin Diesel Saw Paul Walker Rýchlo a Zbesilo Kandidát Scary Movie Viggo Mortensen

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov