To bude boj!
64% 73% 58%  
 

To bude boj!
65%

 
Pôvodný názov: This Means War
Dĺžka: 110 minút
Žáner: komédia, akcia, romantika
Krajina: USA

Rok: 2012
Réžia: McG
Napísal: , ,
Hrajú: Reese Witherspoon, Chris Pine, Tom Hardy, Til Schweiger, Chelsea Handler
Dvaja špičkoví agenti CIA, Tuck a FDR Foster, sú kamaráti na život a na smrť. Samozrejme len dovtedy, kým sa obaja naraz nezbláznia do tej istej slečny - Lauren Scottovej. Karieristka Lauren Scottová je síce vo svojom pracovnom živote úspešná, ale jej ľúbostný život je jedna veľká katastrofa. Po tom, čo ju nechá priateľ, kvôli ktorému sa presťahovala z milovanej Atlanty, nemá na randenie a hľadanie nového vzťahu ani pomyslenie. S tým sa ale neuspokojí jej strelená kamarátka Trish, ktorá ju prehovorí, aby skúsila nájsť šťastie v láske na internetovej zoznamke. Na internete sa zoznámi so sympatickým Tuckom a dohovorí si s ním rande. Aby to ale nemala tak jednoduché, vo videopožičovni sa jej do cesty pripletie i atraktívny fešák FDR Foster. Lauren sa rozhodne randiť s oboma naraz, samozrejme, bez najmenšej potuchy, že obaja chlapci sú najlepšími kamarátmi a navyše sú špičkovými agentmi CIA.
Tuck a FDR Foster doposiaľ žili život ako vo svete Jamesa Bonda - ich svet je plný zbraní, rýchlych áut a krásnych žien, ktoré až dosiaľ nikdy nebrali príliš vážne. Tentoraz sú ale obaja presvedčení, že našli tú pravú. Zistenie, že sa obaja zamilovali do jedného dievčaťa, im priateľstvo tak trochu pokazí.
Hoci sa dohodnú, že si pôjdu z cesty a Lauren nepovedia, že sa poznajú, neboli by to správni agenti, keby sa vzdali svojej vysnenej dievčiny tak ľahko. Na rad prichádza séria premyslených špiónskych útokov s jediným cieľom - čo najviac strápniť a skaziť rande toho druhého. Ako tento stále sa stupňujúci boj dopadne a koho si Lauren nakoniec vyberie?

Ako ľahko môže zo súboja o vysnívané dievča vzísť tretia svetová vojna? Chris Pine a Tom Hardy, zvyčajní predstavitelia akčných a drsných hrdinov, po prvýkrát excelujú v komediálnych úlohách. Americká akčná komédia (2012).