Cinemax2

Program TV stanice Cinemax2

Televízny kanál zameraný na vysielanie filmov.
 
Včera22.10.2019
04:05 Cez palubu
06:00 Poslušnost
07:40 Třas
08:10 Odchod
09:50 Její skicák
11:40 Cez palubu
13:35 Dveře dokořán
15:35 Láska za láskou
17:05 Odchod
18:50 Lítost
20:30 Osudové setkání
22:45 Sin City - město hříchu
00:50 U-Turn
02:50 Noční hra
Nedeľa27.10.2019
05:35 Kufr
06:00 Teheránská tabu
07:40 Heavy Trip
09:10 Zombilénium
10:30 Vakuum
11:50 Jsme zvířaty
13:30 Mario
15:35 Soupeři
17:20 Teheránská tabu
19:00 Heavy Trip
20:30 Spoutáni na celý život
22:05 Náklad
23:45 Stále ještě kouřím tajně
01:20 Ve jménu smrti
03:00 Luther
Pondelok28.10.2019
04:00 Motýli
06:00 Soupeři
07:40 Zombilénium
09:00 Spoutáni na celý život
10:30 Motýli
12:25 Holub
13:45 Náklad
15:20 Pan profesor Foucault
17:10 Na úteku
18:40 Beze stop
20:30 Vtedy na západe
23:10 Luther
00:05 Mé bláhové srdce
01:35 Zbav se svých miláčků
03:20 Wale
03:45 Clara
Utorok29.10.2019
05:35 Do hlbiny
06:00 Na úteku
07:25 Vyvolení
09:15 Beze stop
11:05 Vtedy na západe
13:40 Magická kniha
15:20 Akordy na kordy
16:55 Vyvolení
18:45 Sklizeň
20:30 Čokoláda
22:35 Talentovaný pán Ripley
00:55 Muži na zabitie
02:25 Piercing
03:50 Na pokraji slávy
Štvrtok31.10.2019
05:35 Třas
06:00 Cesta na Mars
07:35 Druhá nejlepší
08:00 Sidney Hall
10:00 Top Gun
11:50 Swinging safari
13:25 Jsme zvířaty
15:00 Tlumočník
16:45 Sidney Hall
18:45 Za každou cenu!
20:30 Luther
21:25 Klub kanibalů
22:50 Kdo pohlídá Olivera
00:20 Bojovka
01:50 Ruka zabiják
03:20 Zombilénium
Piatok01.11.2019
04:40 V rytmu taranty
06:00 Má volba
07:40 Líbánky
09:10 Žena v modrém
10:55 Maestro Mario
12:30 2024
14:05 Lúpež po taliansky
15:45 Zombilénium
17:05 Líbánky
18:35 Dobrá země
20:30 Zimní bratři
22:05 Jsme zvířaty
23:40 Edie
01:20 Rukojmí
03:05 Na západ od ní
Sobota02.11.2019
04:30 Rockaway
06:00 Pane
07:40 Ten báječný koláč
08:25 A dýchejte klidně
10:05 Dobrá země
12:00 Jsme zvířaty
13:35 Pomáda
15:25 Edie
17:10 Pane
18:50 A dýchejte klidně
20:30 Dívka
22:15 The Florida Project
00:05 Můj vlastní měsíc
02:05 Sweet Country
Pondelok04.11.2019
04:40 Broskve
06:00 Můj bratr Simpel
07:55 Do hlbiny
08:20 Cukr
09:50 Zpátky na nohou
11:40 Noční ostraha
13:35 Šťastný Lazzaro
15:40 Poustevníci
17:30 Cukr
19:05 1985
20:30 Rómeo a Júlia
22:45 Luther
23:40 Cesty vykoupení
01:30 Londýnská pole
03:15 Obyčejné dny