Zoo - I/9

 

Séria 1 Epizóda 9: I/9

Réžia: Braňo Mišík
Júlia konečne pochopí, kto je jej tajný ctiteľ. Ičove city však neopätuje. Ičo v samom zúfalstve vlezie do klietky k tigrovi. Maroš má plán, ako Iča dostať von. Stano zavolá na pomoc poľovníka, ktorý v prípade ohrozenia musí tigra zastreliť. Petrovi sa podarí Iča zachrániť, no jemu sa z klietky tak ľahko uniknúť nepodarí. Dominika sa pred Zdenom tvári, že ju zmena konzultanta nevykoľají. Zdeno však Dominike zrazí hrebienok a prácu jej vráti. Mikuláš vysvetľuje Fičíkovej, ako má postupovať proti Stanovi. Lucia zistí, že Riško má fotografickú pamäť a chce od neho, aby jej pomohol spraviť skúšku. Rišo však má pre ňu trochu inú lekciu.
Júlia konečne pochopí, kto je jej tajný ctiteľ. Ičove city však neopätuje. Ičo nakričí na mamu, hnevá sa že sa v tom celom rýpala. Vilma sa chce so synom pomeriť, nevie ho však nájsť. Ičo v samom zúfalstve vlezie do klietky k tigrovi. Celá ZOO je na nohách, Iča treba zachrániť. Maroš má plán, ako Iča dostať von.
Vilma sa nesmie dozvedieť, kde jej syn skutočne je. Netrvá však dlho a Iča nájde. Ani Júlii sa nepodarí dostať Iča od tigra. Stano zavolá na pomoc poľovníka, ktorý v prípade ohrozenia musí tigra zastreliť. Peter však nedovolí, aby tigra zabili. Petrovi sa podarí Iča zachrániť, no jemu sa z klietky tak ľahko uniknúť nepodarí.
Dominika sa pred Zdenom tvári, že ju zmena konzultanta nevykoľají. Ona si je svojou prácou istá. Zdeno však Dominike zrazí hrebienok a prácu jej vráti.
Mikuláš vysvetľuje Fičíkovej, ako má postupovať proti Stanovi. Ona je jeho plánom nadšená.
Miro berie na vedomie Magdine slová ohľadom Ľudky.
Lucia má problém, nemá urobenú skúšku. Lucia zistí, že Riško má fotografickú pamäť a chce od neho, aby jej pomohol spraviť skúšku. Rišo však má pre ňu trochu inú lekciu.