Dĺžka:
85 minút
Krajina:
USA
Rok:
2002
Réžia:
Franklin A. Vallette
Napísal:
Steve Latshaw , Danny Lerner
Hrajú:
Tyler Christopher, Bentley Mitchum, George Stanchev
Obsah:
Muži slúžiaci v špeciálnych jednotkách vojenského námorníctva označovaných ako SEAL patria k najlepším z najlepších. Schopných a dokonale vycvičených vojakov nasadzujú vždy do najťažších misií. Nie vždy sa im však podarí dosiahnuť stanovený cieľ.
Casper je jeden z najnebezpečnejších teroristov sveta. Akcia, pri ktorej ho mala špeciálna jednotka SEAL nájsť a v jeho úkryte zajať, sa však nevydarí a jediný, kto skončí v ich rukách, je expert na trhaviny Andreas.
Potvrdí sa, že Casperove ďalšie plány sa týkajú ruskej superbomby Stormbreaker, najväčšej a najnebezpečnejšej bomby na svete, ktorú práve teraz získali bezohľadní albánski teroristi.

Do akcie povolajú tím kapitána Ricka Jeffriesa, ktorého úlohou je chytiť nielen Caspera, ale predovšetkým za každú cenu získať bombu skôr, ako sa k nej Casper dostane a použije ju proti niektorému z amerických miest.
Dôležitú úlohu v celej akcii zohrá opäť Andreas, ktorý sa v Albánsku veľmi dobre vyzná. Tímu sa síce podarí bombu ukradnúť z dobre stráženého skladu, vzápätí ich však čaká jedno veľké prekvapenie...
Dĺžka videa: 00 min. 54 sek.