večerný program
TV program Markíza
TV program JOJ
TV program Jednotka
TV program Doma
TV program Dvojka
TV program JOJ Plus
TV program TV Dajto
TV program HBO
TV program TA3
TV program WAU
TV program Telkac.tv
TV program ČT1
TV program ČT2
TV program Prima Family
TV program Nova
TV program Eurosport 1
TV program Sport1
TV program Discovery
TV program Spektrum
TV program JOJ Cinema
editovať TV stanice
14:05
4:00
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
0:00
1:00
2:00
3:00
Horná Dolná 03:35
Horná Dolná
 
Horná Dolná
TV program na dnes

Všetky, 2015, 80 minut

 
Televízne noviny 04:55
 
Televízne noviny
TV program na dnes

Všetky, 65 minut

 
Teleráno 06:00
 
Teleráno
TV program na dnes

Všetky, 150 minut

 
Zámena manželiek 08:30
 
Zámena manželiek
TV program na dnes

Všetky, 80 minut

 
Oteckovia 09:50
Oteckovia
 
Oteckovia
TV program na dnes

Všetky, 2017, 60 minut

 
Rodinné prípady 10:50
 
Rodinné prípady
TV program na dnes

Dokumentárny, 55 minut

 
Kobra 11 11:45
Kobra 11
 
Kobra 11
TV program na dnes

Všetky, 115 minut

 
Farma - finále 13:40
 
Farma - finále
TV program na dnes

Všetky, 140 minut

 
Rodinné prípady 16:00
 
Rodinné prípady
TV program na dnes

Dokumentárny, 60 minut

 
Prvé televízne noviny 17:00
 
Prvé televízne noviny
TV program na dnes

Všetky, 25 minut

 
Reflex 17:25
 
Reflex
TV program na dnes

Verejné udalosti, 30 minut

 
Rodinné prípady 17:55
 
Rodinné prípady
TV program na dnes

Dokumentárny, 65 minut

 
Televízne noviny 19:00
 
Televízne noviny
TV program na dnes

Všetky, 65 minut

 
Počasie 20:05
 
Počasie
TV program na dnes

Všetky, 15 minut

 
Športové noviny 20:20
 
Športové noviny
TV program na dnes

Všetky, 10 minut

 
Susedia 20:30
Susedia
 
Susedia
TV program na dnes

Všetky, 2006, 50 minut

 
Posledné Vianoce - trailer Posledné Vianoce 21:20
Posledné Vianoce
 
69% Posledné Vianoce
TV program na dnes

Všetky, 2006, 135 minut
Hraju Queen Latifah, LL Cool J, Timothy Hutton, Giancarlo Esposito, Alicia Witt

 
Kobra 11 23:35
Kobra 11
 
Kobra 11
TV program na dnes

Všetky, 125 minut

 
Rodinné prípady 01:40
 
Rodinné prípady

Dokumentárny, 45 minut

 
Zámena manželiek 02:25
 
Zámena manželiek

Všetky, 60 minut

 
Susedia 03:25
Susedia
 
Susedia

Všetky, 2006, 50 minut

 
 
Statočné srdce - trailer Statočné srdce 01:40
Statočné srdce
 
86% Statočné srdce

Všetky, 1995, 180 minut
Hraju James Robinson, Sean Lawlor, Sandy Nelson, James Cosmo, Sean McGinley

 
Noviny TV JOJ 04:50
 
Noviny TV JOJ

Všetky, 50 minut

 
Krimi 05:40
 
Krimi

Všetky, 35 minut

 
Ranné noviny 06:15
 
Ranné noviny

Všetky, 145 minut

 
Súdna sieň 08:40
 
Súdna sieň

Všetky, 60 minut

 
Súdna sieň 09:40
 
Súdna sieň

Všetky, 75 minut

 
Skutočné príbehy 10:55
Skutočné príbehy
 
Skutočné príbehy

Všetky, 65 minut

 
Noviny o 12:00 12:00
 
Noviny o 12:00

Všetky, 30 minut

 
Top star 12:30
 
Top star

Všetky, 20 minut

 
Česko Slovensko má talent - najlepšie momenty 12:50
 
Česko Slovensko má talent - najlepšie momenty

Všetky, 90 minut

 
Policajti v akcii 14:20
Policajti v akcii
 
Policajti v akcii

Všetky, 2016, 130 minut
Hraju Filip Kois, Michal Domonkos, Peter Moncek, Andy Morávek

 
Noviny 16:30
 
Noviny

Všetky, 20 minut

 
Moja mama varí lepšie ako tvoja 16:50
 
Moja mama varí lepšie ako tvoja

Všetky, 60 minut

 
Súdna sieň 17:50
 
Súdna sieň

Všetky, 70 minut

 
Krimi 19:00
 
Krimi

Všetky, 30 minut

 
Noviny TV JOJ 19:30
 
Noviny TV JOJ

Všetky, 55 minut

 
Šport 20:25
 
Šport

Šport, 5 minut

 
Najlepšie počasie 20:30
 
Najlepšie počasie

Všetky, 5 minut

 
Inkognito 20:35
 
Inkognito

Všetky, 70 minut

 
Inkognito 21:45
 
Inkognito

Všetky, 75 minut

 
Sedem 23:00
 
Sedem

Všetky, 70 minut

 
Všetko čo má Ander rád 00:10
 
Všetko čo má Ander rád

Všetky, 30 minut

 
Noviny TV JOJ 00:40
 
Noviny TV JOJ

Všetky, 55 minut

 
Policajti v akcii 01:35
Policajti v akcii
 
Policajti v akcii

Všetky, 2016, 120 minut
Hraju Filip Kois, Michal Domonkos, Peter Moncek, Andy Morávek

 
Moja mama varí lepšie ako tvoja 03:35
 
Moja mama varí lepšie ako tvoja

Všetky, 45 minut

 
 
Prechádzka po Andalúzii 03:05
 
Prechádzka po Andalúzii

Dokumentárny, 60 minut

 
Primáška 04:05
 
Primáška

Dokumentárny, 15 minut

 
Správy RTVS 04:20
 
Správy RTVS

Všetky, 55 minut

 
Duel 05:15
 
Duel

Všetky, 25 minut

 
Správy RTVS 05:40
 
Správy RTVS

Všetky, 50 minut

 
Góly - body - sekundy 06:30
 
Góly - body - sekundy

Všetky, 20 minut

 
Počasie 06:50
 
Počasie

Všetky, 10 minut

 
Postav dom , zasaď strom 07:00
 
Postav dom , zasaď strom

Všetky, 30 minut

 
Ranné správy RTVS 07:30
 
Ranné správy RTVS

Všetky, 60 minut

 
Svet z vtáčej perspektívy VI 08:30
 
Svet z vtáčej perspektívy VI

Dokumentárny, 30 minut

 
Recept na život 09:00
Recept na život
 
Recept na život

Všetky, 45 minut

 
Tajomstvo mojej kuchyne 09:45
 
Tajomstvo mojej kuchyne

Všetky, 40 minut

 
Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku 10:25
 
Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku

Dokumentárny, 25 minut

 
Duel 10:50
 
Duel

Všetky, 30 minut

 
5 proti 5 11:20
 
5 proti 5

Súťaže, 40 minut

 
Správy RTVS 12:00
 
Správy RTVS

Všetky, 20 minut

 
Dámsky klub 12:20
 
Dámsky klub

Všetky, 95 minut

 
Postav dom, zasaď strom 13:55
 
Postav dom, zasaď strom

Všetky, 35 minut

 
Recept na život 14:30
Recept na život
 
Recept na život

Všetky, 2011, 40 minut
Hraju Magdalena Kumorek, Edyta Olszówka, Aleksandra Radwanska, Dorota Kolak, Piotr Adamczyk

 
Test magazín 15:10
 
Test magazín

Dokumentárny, 20 minut

 
Slovensko s Tiposom 15:30
 
Slovensko s Tiposom

Všetky, 30 minut

 
Správy RTVS 16:00
 
Správy RTVS

Všetky, 25 minut

 
Svet z vtáčej perspektívy VI 16:25
 
Svet z vtáčej perspektívy VI

Dokumentárny, 30 minut

 
Candice Renoirová 16:55
Candice Renoirová
 
Candice Renoirová

Všetky, 2018, 55 minut
Hraju Cécile Bois, Raphaël Lenglet, Ali Marhyar, Yeelem Jappain, Nathalie Boutefeu

 
Duel 17:50
 
Duel

Všetky, 25 minut

 
Krátke správy RTVS 18:15
 
Krátke správy RTVS

Všetky, 5 minut

 
5 proti 5 18:20
 
5 proti 5

Súťaže, 40 minut

 
Správy RTVS 19:00
 
Správy RTVS

Všetky, 55 minut

 
Góly - body - sekundy 19:55
 
Góly - body - sekundy

Všetky, 25 minut

 
Počasie 20:20
 
Počasie

Všetky, 10 minut

 
Jappeloup - trailer Jappeloup 20:30
Jappeloup
 
85% Jappeloup

Všetky, 2013, 125 minut
Hraju Guillaume Canet, Marina Hands, Daniel Auteuil, Lou De Laage, Tchéky Karyo

 
Reportéri 22:35
 
Reportéri

Všetky, 40 minut

 
Prípady 1. oddelenia 23:15
Prípady 1. oddelenia
 
Prípady 1. oddelenia

Všetky, 65 minut

 
Candice Renoirová 00:20
Candice Renoirová
 
Candice Renoirová

Všetky, 2018, 50 minut
Hraju Cécile Bois, Raphaël Lenglet, Ali Marhyar, Yeelem Jappain, Nathalie Boutefeu

 
Jappeloup - trailer Jappeloup 01:10
Jappeloup
 
85% Jappeloup

Všetky, 2013, 125 minut
Hraju Guillaume Canet, Marina Hands, Daniel Auteuil, Lou De Laage, Tchéky Karyo

 
Dámsky klub 03:15
 
Dámsky klub

Všetky, 90 minut

 
 
Katie Ffordová: Ži svoj sen 03:15
Katie Ffordová: Ži svoj sen
 
Katie Ffordová: Ži svoj sen

Všetky, 2014, 100 minut

 
Chlapi neplačú 04:55
Chlapi neplačú
 
Chlapi neplačú

Všetky, 2013, 100 minut

 
Velvet 06:35
Velvet
 
Velvet

Všetky, 115 minut

 
Kým nás smrť nerozdelí 08:30
Kým nás smrť nerozdelí
 
63% Kým nás smrť nerozdelí

Všetky, 2006, 170 minut
Hraju Brad Garrett, Joely Fisher, Kat Foster, Eddie Kaye Thomas, Timm Sharp

 
Indická nevesta 11:20
Indická nevesta
 
Indická nevesta

Všetky, 175 minut

 
Búrlivé víno 14:15
Búrlivé víno
 
Búrlivé víno

Všetky, 2012, 150 minut

 
Velvet 16:45
Velvet
 
Velvet

Všetky, 95 minut

 
Dr. House 18:20
Dr. House
 
93% Dr. House

Všetky, 2007, 115 minut
Hraju Hugh Laurie, Lisa Edelstein, Omar Epps, Robert Sean Leonard, Jennifer Morrison

 
Varte s nami 20:15
 
Varte s nami

Všetky, 15 minut

 
Neželaná nevesta 20:30
Neželaná nevesta
 
Neželaná nevesta

Všetky, 60 minut

 
Pravý Santa 21:30
Pravý Santa
 
Pravý Santa

Všetky, 2012, 100 minut
Hraju Torrey DeVitto, Callard Harris, Roma Maffia, Kenneth Choi, Matt Felker

 
Dila 23:10
Dila
 
Dila

Všetky, 90 minut

 
Dr. House 00:40
Dr. House
 
93% Dr. House

Všetky, 2007, 90 minut
Hraju Hugh Laurie, Lisa Edelstein, Omar Epps, Robert Sean Leonard, Jennifer Morrison

 
Smotánka 02:10
 
Smotánka

Všetky, 30 minut

 
Adela show 02:40
 
Adela show

Všetky, 25 minut

 
Búrlivé víno 03:05
Búrlivé víno
 
Búrlivé víno

Všetky, 2012, 115 minut

 
 
Záznam z rokovania NR SR 01:55
 
Záznam z rokovania NR SR

Všetky, 245 minut

 
Televíkend 06:00
 
Televíkend

Cestovanie, 30 minut

 
Bol raz jeden zámoček, bol raz jeden hrad 06:30
 
Bol raz jeden zámoček, bol raz jeden hrad

Animovaný, 1996, 5 minut

 
Bol raz jeden zámoček, bol raz jeden hrad 06:35
 
Bol raz jeden zámoček, bol raz jeden hrad

Animovaný, 1996, 10 minut

 
Bol raz jeden zámoček, bol raz jeden hrad 06:45
 
Bol raz jeden zámoček, bol raz jeden hrad

Animovaný, 1996, 5 minut

 
Bob a Bobek na cestách 06:50
Bob a Bobek na cestách
 
Bob a Bobek na cestách

Animovaný, 2004, 5 minut

 
Bob a Bobek na cestách 06:55
Bob a Bobek na cestách
 
Bob a Bobek na cestách

Animovaný, 2004, 10 minut

 
Kniha džunglí I 07:05
Kniha džunglí I
 
65% Kniha džunglí I

Animovaný, 2010, 10 minut
Hraju Jimmy Hibbert, David Holt, Nigel Pilkington, Teresa Gallagher, Emma Tate

 
Lexi a Lottie 07:15
 
Lexi a Lottie

Animovaný, 2016, 20 minut

 
Andyho dobrodružstvá v praveku 07:35
Andyho dobrodružstvá v praveku
 
Andyho dobrodružstvá v praveku

Všetky, 2016, 15 minut
Hraju Elaine Claxton, Andy Day, Puja Panchkoty

 
Trpaslíci - Adventný Smajlikalendár 07:50
 
Trpaslíci - Adventný Smajlikalendár

Všetky, 10 minut

 
Živá panoráma 08:00
 
Živá panoráma

Počasie, 30 minut

 
Polícia 08:30
 
Polícia

Všetky, 15 minut

 
Ahoj Slovensko 08:45
 
Ahoj Slovensko

Dokumentárny, 45 minut

 
Tvárou v tvár 09:30
 
Tvárou v tvár

Všetky, 30 minut

 
Spomíname na Milana Rúfusa 10:00
 
Spomíname na Milana Rúfusa

Dokumentárny, 50 minut

 
Usniže mi, usni 10:50
 
Usniže mi, usni

Dokumentárny, 40 minut

 
Obedníček 11:30
 
Obedníček

Všetky, 10 minut

 
Myška Tilda 11:40
 
Myška Tilda

Animovaný, 2016, 5 minut

 
Trpaslíci 11:45
 
Trpaslíci

Všetky, 15 minut

 
Živá panoráma 12:00
 
Živá panoráma

Počasie, 25 minut

 
Bežkopotulky 12:25
 
Bežkopotulky

Dokumentárny, 10 minut

 
Genius loci 12:35
 
Genius loci

Dokumentárny, 15 minut

 
Orientácie 12:50
 
Orientácie

Dokumentárny, 25 minut

 
Cesta 13:15
 
Cesta

Dokumentárny, 30 minut

 
Generácia 13:45
 
Generácia

Dokumentárny, 35 minut

 
Moje Kysuce 14:20
 
Moje Kysuce

Dokumentárny, 45 minut

 
Básnik Milan Rúfus 15:05
 
Básnik Milan Rúfus

Dokumentárny, 25 minut

 
Národnostný magazín 15:30
 
Národnostný magazín

Všetky, 30 minut

 
Observatóriá - Medzi nebom a zemou II 16:00
 
Observatóriá - Medzi nebom a zemou II

Veda, 30 minut

 
Autosalón 16:30
 
Autosalón

Voľný čas, 30 minut

 
Správy - Hírek 17:00
 
Správy - Hírek

Všetky, 15 minut

 
Encyklopédia slovenských obcí 17:15
 
Encyklopédia slovenských obcí

Dokumentárny, 15 minut

 
Správy RTVS z regiónov 17:30
 
Správy RTVS z regiónov

Všetky, 15 minut

 
Ahoj Slovensko 17:45
 
Ahoj Slovensko

Dokumentárny, 45 minut

 
Večerníček 18:30
 
Večerníček

Pre deti, 5 minut

 
Myška Tilda 18:35
 
Myška Tilda

Animovaný, 2016, 10 minut

 
Prasiatko Peppa II 18:45
Prasiatko Peppa II
 
Prasiatko Peppa II

Animovaný, 2006, 5 minut

 
Trpaslíci - Adventný Smajlikalendár 18:50
 
Trpaslíci - Adventný Smajlikalendár

Všetky, 5 minut

 
Kniha džunglí I 18:55
Kniha džunglí I
 
65% Kniha džunglí I

Animovaný, 2010, 10 minut
Hraju Jimmy Hibbert, David Holt, Nigel Pilkington, Teresa Gallagher, Emma Tate

 
Lexi a Lottie 19:05
 
Lexi a Lottie

Animovaný, 2016, 20 minut

 
Andyho dobrodružstvá v praveku 19:25
Andyho dobrodružstvá v praveku
 
Andyho dobrodružstvá v praveku

Všetky, 2016, 15 minut
Hraju Elaine Claxton, Andy Day, Puja Panchkoty

 
Zázračný miniateliér 19:40
 
Zázračný miniateliér

Umenie, 10 minut

 
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku 19:50
 
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku

Všetky, 10 minut

 
Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker 20:00
 
Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker

Súťaže, 4 minut

 
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker 20:04
 
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker

Súťaže, 6 minut

 
Moja diagnóza 20:10
 
Moja diagnóza

Iné, 25 minut

 
Silná zostava 20:35
 
Silná zostava

Dokumentárny, 55 minut

 
Expremiéri 21:30
 
Expremiéri

Dokumentárny, 30 minut

 
Správy a komentáre 22:00
 
Správy a komentáre

Všetky, 25 minut

 
Stanica pre dvoch 22:25
Stanica pre dvoch
 
84% Stanica pre dvoch

Všetky, 1982, 70 minut
Hraju Lyudmila Gurchenko, Oleg Basilashvili, Nonna Mordyukova

 
Stanica pre dvoch 23:35
Stanica pre dvoch
 
84% Stanica pre dvoch

Všetky, 1982, 65 minut
Hraju Lyudmila Gurchenko, Oleg Basilashvili, Nonna Mordyukova

 
Správy RTVS 00:40
 
Správy RTVS

Všetky, 50 minut

 
Správy a komentáre 01:30
 
Správy a komentáre

Všetky, 25 minut

 
Správy - Hírek 01:55
 
Správy - Hírek

Všetky, 5 minut

 
ArtSpektrum 02:00
 
ArtSpektrum

Dokumentárny, 5 minut

 
 
Chytrák a dvaja spoločníci - trailer Chytrák a dvaja spoločníci 03:15
Chytrák a dvaja spoločníci
 
68% Chytrák a dvaja spoločníci
TV program na dnes

Všetky, 1975, 160 minut
Hraju Terence Hill, Miou-Miou, Robert Charlebois, Patrick McGoohan, Raimund Harmstorf

 
Prvé oddelenie II 05:55
Prvé oddelenie II
 
Prvé oddelenie II
TV program na dnes

Všetky, 2009, 40 minut
Hraju Peter Rúfus, Ondrej Daniš, Ján Dobrík

 
Súdna sieň 06:35
 
Súdna sieň
TV program na dnes

Všetky, 55 minut

 
Zoo 07:30
Zoo
 
Zoo
TV program na dnes

Všetky, 90 minut

 
Vraždy v Midsomeri 09:00
Vraždy v Midsomeri
 
86% Vraždy v Midsomeri
TV program na dnes

Dráma, 2009, 145 minut
Hraju John Nettles, Jason Hughes, Jane Wymark, Laura Howard, Barry Jackson

 
Moja mama varí lepšie ako tvoja 11:25
 
Moja mama varí lepšie ako tvoja
TV program na dnes

Všetky, 70 minut

 
Neserte nám pestúnku 12:35
Neserte nám pestúnku
 
Neserte nám pestúnku
TV program na dnes

Všetky, 2017, 35 minut
Hraju Forest Baker, Kaitlin Olson, Sofia Black-D'Elia, Thomas Barbusca, Jack Stanton

 
Fórky, vtipky XXVIII 13:10
 
Fórky, vtipky XXVIII
TV program na dnes

Všetky, 40 minut

 
Simpsonovci 13:50
Simpsonovci
 
Simpsonovci
TV program na dnes

Pre deti, 2014, 60 minut
Hraju Dan Castellaneta, Julie Kavner, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Hank Azaria

 
Zoo 14:50
Zoo
 
Zoo
TV program na dnes

Všetky, 75 minut

 
Neserte nám pestúnku 16:05
Neserte nám pestúnku
 
Neserte nám pestúnku
TV program na dnes

Všetky, 2017, 30 minut
Hraju Kaitlin Olson, Sofia Black-D'Elia, Thomas Barbusca, Jack Stanton, Carla Jimenez

 
Fórky, vtipky XXVIII 16:35
 
Fórky, vtipky XXVIII
TV program na dnes

Všetky, 60 minut

 
Simpsonovci 17:35
Simpsonovci
 
Simpsonovci
TV program na dnes

Pre deti, 2014, 55 minut
Hraju Dan Castellaneta, Julie Kavner, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Hank Azaria

 
Moja mama varí lepšie ako tvoja 18:30
 
Moja mama varí lepšie ako tvoja
TV program na dnes

Všetky, 70 minut

 
Žrebovanie 19:40
 
Žrebovanie
TV program na dnes

Všetky, 5 minut

 
Hoď svišťom 19:45
Hoď svišťom
 
Hoď svišťom
TV program na dnes

Všetky, 50 minut

 
Obchodník z Číny 20:35
Obchodník z Číny
 
70% Obchodník z Číny
TV program na dnes

Všetky, 2017, 135 minut
Hraju Dong-xue Li, Mike Tyson, Janicke Askevold, Li Ai, Eriq Ebouaney

 
Oktagon MMA - magazín 22:50
 
Oktagon MMA - magazín
TV program na dnes

Šport, 40 minut

 
Vikingovia 23:30
Vikingovia
 
Vikingovia
TV program na dnes

Všetky, 60 minut

 
Hoď svišťom 00:30
Hoď svišťom
 
Hoď svišťom

Všetky, 50 minut

 
Varí vám to 01:20
 
Varí vám to

Varenie, 70 minut

 
Prvé oddelenie II 02:30
Prvé oddelenie II
 
Prvé oddelenie II

Všetky, 2009, 20 minut
Hraju Peter Rúfus, Ondrej Daniš, Ján Dobrík

 
Súdna sieň 02:50
 
Súdna sieň

Všetky, 45 minut

 
Moja mama varí lepšie ako tvoja 03:35
 
Moja mama varí lepšie ako tvoja

Všetky, 45 minut

 
 
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad 03:45
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
 
85% NCIS - Námorný vyšetrovací úrad

Všetky, 2005, 45 minut
Hraju Mark Harmon, Sasha Alexander, Michael Weatherly, Pauley Perrette, Sean Murray

 
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad 04:30
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
 
86% NCIS - Námorný vyšetrovací úrad

Všetky, 2005, 65 minut
Hraju Mark Harmon, Michael Weatherly, Pauley Perrette, Sean Murray, David McCallum

 
Aj múdry schybí 05:35
 
Aj múdry schybí

Všetky, 65 minut

 
Teória veľkého tresku IV 06:40
Teória veľkého tresku IV
 
86% Teória veľkého tresku IV

Všetky, 2010, 40 minut
Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar

 
Priatelia VI 07:20
Priatelia VI
 
87% Priatelia VI

Všetky, 2000, 70 minut
Hraju Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry

 
Športové noviny 08:30
 
Športové noviny

Všetky, 15 minut

 
Vtipné videá 08:45
 
Vtipné videá

Všetky, 220 minut

 
Dva a pol chlapa VI 12:25
Dva a pol chlapa VI
 
85% Dva a pol chlapa VI

Všetky, 2009, 55 minut
Hraju Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Conchata Ferrell, Jennifer Bini Taylor

 
Priatelia VI 13:20
Priatelia VI
 
87% Priatelia VI

Všetky, 2000, 60 minut
Hraju Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry

 
Teória veľkého tresku IV 14:20
Teória veľkého tresku IV
 
86% Teória veľkého tresku IV

Všetky, 2010, 75 minut
Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar

 
Teória veľkého tresku III 15:35
Teória veľkého tresku III
 
88% Teória veľkého tresku III

Všetky, 2011, 30 minut
Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar

 
Priatelia VI 16:05
Priatelia VI
 
90% Priatelia VI

Všetky, 2000, 30 minut
Hraju Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry

 
Priatelia VII 16:35
Priatelia VII
 
84% Priatelia VII

Všetky, 2000, 25 minut
Hraju Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry

 
Dva a pol chlapa VI 17:00
Dva a pol chlapa VI
 
89% Dva a pol chlapa VI

Všetky, 2009, 30 minut
Hraju Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Marin Hinkle, Conchata Ferrell

 
Dva a pol chlapa VII 17:30
Dva a pol chlapa VII
 
90% Dva a pol chlapa VII

Všetky, 2009, 30 minut
Hraju Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Conchata Ferrell, Jennifer Bini Taylor

 
Kobra 11 18:00
Kobra 11
 
Kobra 11

Všetky, 135 minut

 
Catwoman - trailer Catwoman 20:15
Catwoman
 
36% Catwoman

Všetky, 2004, 130 minut
Hraju Halle Berry, Benjamin Bratt, Sharon Stone, Lambert Wilson, Frances Conroy

 
Smrtonosná jazda - trailer Smrtonosná jazda 22:25
Smrtonosná jazda
 
52% Smrtonosná jazda

Všetky, 2011, 125 minut
Hraju Nicolas Cage, Amber Heard, William Fichtner, Billy Burke, David Morse

 
Dva a pol chlapa VI 00:30
Dva a pol chlapa VI
 
89% Dva a pol chlapa VI

Všetky, 2009, 30 minut
Hraju Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Marin Hinkle, Conchata Ferrell

 
Dva a pol chlapa VII 01:00
Dva a pol chlapa VII
 
90% Dva a pol chlapa VII

Všetky, 2009, 20 minut
Hraju Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Conchata Ferrell, Jennifer Bini Taylor

 
Športové noviny 01:20
 
Športové noviny

Všetky, 20 minut

 
112 01:40
 
112

Dokumentárny, 225 minut

 
 
Skrytá vada 01:45
Skrytá vada
 
58% Skrytá vada

Všetky, 2014, 145 minut
Hraju Katherine Waterston, Joaquin Phoenix, Jordan Christian Hearn, Taylor Bonin

 
Druhá strana všeho - trailer Druhá strana všeho 04:10
Druhá strana všeho
 
Druhá strana všeho

Všetky, 2017, 110 minut

 
Spider-Man - trailer Spider-Man 06:00
Spider-Man
 
75% Spider-Man

Všetky, 2002, 120 minut
Hraju Tobey Maguire, Willem Dafoe, Kirsten Dunst, James Franco, Cliff Robertson

 
Malý Sheldon 08:00
Malý Sheldon
 
Malý Sheldon

Šport, 25 minut

 
Průměrňákovi 08:25
Průměrňákovi
 
Průměrňákovi

Šport, 2017, 25 minut
Hraju Patricia Heaton, Neil Flynn, Charlie McDermott, Eden Sher, Atticus Shaffer

 
Cesta do krajiny Oz - trailer Cesta do krajiny Oz 08:50
Cesta do krajiny Oz
 
64% Cesta do krajiny Oz

Všetky, 2013, 130 minut
Hraju James Franco, Mila Kunis, Rachel Weisz, Michelle Williams, Zach Braff

 
Sbohem Kryštůfku Robine - trailer Sbohem Kryštůfku Robine 11:00
Sbohem Kryštůfku Robine
 
65% Sbohem Kryštůfku Robine

Všetky, 2017, 105 minut
Hraju Margot Robbie, Kelly Macdonald, Domhnall Gleeson, Phoebe Waller-Bridge, Stephen Campbell Moore

 
Dunkerk - trailer Dunkerk 12:45
Dunkerk
 
77% Dunkerk

Všetky, 2017, 105 minut
Hraju Fionn Whitehead, Damien Bonnard, Aneurin Barnard, Lee Armstrong, James Bloor

 
Před kamerou 14:30
Před kamerou
 
Před kamerou

Všetky, 30 minut

 
Můj slepý bratr - trailer Můj slepý bratr 15:00
Můj slepý bratr
 
51% Můj slepý bratr

Všetky, 2016, 85 minut
Hraju Jenny Slate, Adam Scott, Zoe Kazan, Nick Kroll, Talia Steinberg

 
Labyrint: Vražedná léčba - trailer Labyrint: Vražedná léčba 16:25
Labyrint: Vražedná léčba
 
68% Labyrint: Vražedná léčba

Všetky, 2018, 140 minut
Hraju Thomas Sangster, Dylan O'Brien, Kaya Scodelario, Walton Goggins, Rosa Salazar

 
Poslední cesta - trailer Poslední cesta 18:45
Poslední cesta
 
76% Poslední cesta

Všetky, 2009, 75 minut
Hraju Kevin Bacon, Tom Aldredge, Nicholas Art, Blanche Baker, Tom Bloom

 
Geniální přítelkyně 20:00
Geniální přítelkyně
 
Geniální přítelkyně

Všetky, 2018, 60 minut

 
K smíchu 21:00
K smíchu
 
K smíchu

Komédia, 2018, 30 minut

 
Sally4Ever 21:30
Sally4Ever
 
Sally4Ever

Komédia, 2018, 30 minut

 
Největší showman - trailer Největší showman 22:00
Největší showman
 
83% Největší showman

Všetky, 2017, 105 minut
Hraju Kevin Dwane, Zendaya Coleman, Rebecca Ferguson, Hugh Jackman, Zac Efron

 
Déjŕ Vu - trailer Déjŕ Vu 23:45
Déjŕ Vu
 
74% Déjŕ Vu

Všetky, 2006, 130 minut
Hraju Denzel Washington, Paula Patton, Val Kilmer, James Caviezel, Adam Goldberg

 
V oku tornáda - trailer V oku tornáda 01:55
V oku tornáda
 
77% V oku tornáda

Všetky, 2009, 100 minut
Hraju Brendan Gleeson, Iain Glen, James D'Arcy, Janet McTeer, Donald Sumpter

 
Zorro: Tajomná tvár - trailer Zorro: Tajomná tvár 03:35
Zorro: Tajomná tvár
 
72% Zorro: Tajomná tvár

Všetky, 1998, 145 minut
Hraju Antonio Banderas, Anthony Hopkins, Catherine Zeta-Jones, Stuart Wilson, Matt Letscher

 
 
Záver vysielania 00:59
 
Záver vysielania

Všetky, 301 minut

 
Ranné správy 06:00
 
Ranné správy

Všetky, 180 minut

 
Správy 09:00
 
Správy

Všetky, 15 minut

 
Telenákupné pásmo 09:15
 
Telenákupné pásmo

Všetky, 15 minut

 
Šport+ 09:30
 
Šport+

Všetky, 30 minut

 
Správy 10:00
 
Správy

Všetky, 60 minut

 
Správy 11:00
 
Správy

Všetky, 30 minut

 
13. komnata Mojmíra Maděriča 11:30
 
13. komnata Mojmíra Maděriča

Dokumentárny, 30 minut

 
Žurnál 12:00
 
Žurnál

Všetky, 45 minut

 
Svet technológií 12:45
 
Svet technológií

Všetky, 15 minut

 
V politike 13:00
 
V politike

Všetky, 120 minut

 
Správy 15:00
 
Správy

Všetky, 60 minut

 
Žurnál 16:00
 
Žurnál

Všetky, 45 minut

 
Spektrum 16:45
 
Spektrum

Všetky, 15 minut

 
Správy 17:00
 
Správy

Všetky, 40 minut

 
Bago 17:40
 
Bago

Šport, 20 minut

 
Správy 18:00
 
Správy

Všetky, 30 minut

 
Hlavné správy 18:30
 
Hlavné správy

Všetky, 30 minut

 
Šport 19:00
 
Šport

Šport, 10 minut

 
Ekonomika 19:10
 
Ekonomika

Všetky, 25 minut

 
TIPOS 19:35
 
TIPOS

Všetky, 5 minut

 
Správy 19:40
 
Správy

Všetky, 10 minut

 
Téma dňa 19:50
 
Téma dňa

Všetky, 55 minut

 
Správy 20:45
 
Správy

Všetky, 25 minut

 
Biznis 21:10
 
Biznis

Všetky, 15 minut

 
TIPOS 21:25
 
TIPOS

Všetky, 5 minut

 
Showbiz 21:30
 
Showbiz

Iné, 30 minut

 
Žurnál 22:00
 
Žurnál

Všetky, 30 minut

 
Šport+ 22:30
 
Šport+

Všetky, 12 minut

 
Bago 22:42
 
Bago

Šport, 18 minut

 
Správy 23:00
 
Správy

Všetky, 30 minut

 
Téma dňa 23:30
 
Téma dňa

Všetky, 60 minut

 
Žurnál 00:30
 
Žurnál

Všetky, 29 minut

 
Záver vysielania 00:59
 
Záver vysielania

Všetky, 301 minut

 
 
Prison Break: Návrat (1, 2/9) 03:50
Prison Break: Návrat (1, 2/9)
 
Prison Break: Návrat (1, 2/9)

Iné, 80 minut

 
Hoď svišťom 05:10
Hoď svišťom
 
Hoď svišťom

Všetky, 30 minut

 
Kutyil s.r.o. 05:40
Kutyil s.r.o.
 
Kutyil s.r.o.

Komédia, 2008, 45 minut

 
Moja mama varí lepšie ako tvoja 06:25
 
Moja mama varí lepšie ako tvoja

Všetky, 75 minut

 
Panelák 07:40
Panelák
 
Panelák

Všetky, 2014, 75 minut
Hraju Samuel Abrahám, Petra Blesáková, Branislav Bystriansky

 
Nákupné maniačky 08:55
 
Nákupné maniačky

Všetky, 95 minut

 
Prvé oddelenie 10:30
Prvé oddelenie
 
Prvé oddelenie

Všetky, 2009, 30 minut
Hraju Peter Rúfus, Ondrej Daniš, Ján Dobrík

 
Kosti 11:00
Kosti
 
79% Kosti

Všetky, 2006, 120 minut
Hraju Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Eric Millegan, T.J. Thyne

 
Dr. House 13:00
Dr. House
 
90% Dr. House

Všetky, 2009, 60 minut
Hraju Hugh Laurie, Lisa Edelstein, Omar Epps, Robert Sean Leonard, Jennifer Morrison

 
Policajt z L.A. 14:00
Policajt z L.A.
 
67% Policajt z L.A.

Všetky, 1998, 120 minut
Hraju Sammo Hung Kam-Bo, Tom Wright, Kelly Hu, Louis Mandylor, John Reilly

 
Kosti 16:00
Kosti
 
Kosti

Všetky, 2014, 60 minut
Hraju Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Tamara Taylor, T.J. Thyne

 
Columbo 17:00
Columbo
 
76% Columbo

Iné, 1991, 120 minut
Hraju Peter Falk, George Hamilton, Peter Haskell, Penny Johnson, Robert Donner

 
Súdna sieň 19:00
 
Súdna sieň

Všetky, 70 minut

 
Kosti 20:10
Kosti
 
Kosti

Všetky, 2014, 50 minut
Hraju Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Tamara Taylor, T.J. Thyne

 
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 21:00
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas
 
70% C.S.I.: Kriminálka Las Vegas

Všetky, 2005, 115 minut
Hraju William Petersen, Marg Helgenberger, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox

 
Žrebovanie 22:55
 
Žrebovanie

Všetky, 10 minut

 
Dr. House 23:05
Dr. House
 
90% Dr. House

Všetky, 2009, 60 minut
Hraju Hugh Laurie, Lisa Edelstein, Omar Epps, Robert Sean Leonard, Jennifer Morrison

 
Kosti 00:05
Kosti
 
79% Kosti

Všetky, 2006, 120 minut
Hraju Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Eric Millegan, T.J. Thyne

 
Policajt z L.A. 02:05
Policajt z L.A.
 
67% Policajt z L.A.

Všetky, 1998, 85 minut
Hraju Sammo Hung Kam-Bo, Tom Wright, Kelly Hu, Louis Mandylor, John Reilly

 
Všemohúci 03:30
Všemohúci
 
Všemohúci

Všetky, 2015, 45 minut
Hraju Jake McDorman, Jennifer Carpenter, Hill Harper, Mary Elizabeth Mastrantonio, Bradley Cooper

 
 
Zkus mít vkus 03:55
 
Zkus mít vkus

Iné, 20 minut

 
V kondici 04:15
 
V kondici

Všetky, 20 minut

 
Život mezi bílými čárami 04:35
 
Život mezi bílými čárami

Tenis, 84 minut

 
Studio 6 05:59
 
Studio 6

Zábavný program, 181 minut

 
Otec Brown 09:00
Otec Brown
 
Otec Brown

Všetky, 2017, 45 minut
Hraju Allegra Marland, Nick Dunning, Yadav Ganatra, Kiran Sonia Sawar, Mark Williams

 
Všechno, co mám ráda 09:45
 
Všechno, co mám ráda

Všetky, 30 minut

 
168 hodin 10:15
 
168 hodin

Všetky, 30 minut

 
A zlehka zazvoní 10:45
A zlehka zazvoní
 
A zlehka zazvoní

Všetky, 1982, 65 minut

 
StarDance IX ...kolem dokola 11:50
 
StarDance IX ...kolem dokola

Všetky, 10 minut

 
Zprávy ve 12 12:00
 
Zprávy ve 12

Všetky, 20 minut

 
Předpověď počasí, sportovní zprávy 12:20
 
Předpověď počasí, sportovní zprávy

Počasie, 10 minut

 
Sama doma 12:30
 
Sama doma

Iné, 90 minut

 
Ukradený kaktus 14:00
Ukradený kaktus
 
Ukradený kaktus

Všetky, 1991, 30 minut

 
Holka na zabití - trailer Holka na zabití 14:30
Holka na zabití
 
65% Holka na zabití

Všetky, 1976, 100 minut
Hraju Dagmar Havlová, Ilja Prachař, Vít Olmer, Josef Abrhám, Karel Augusta

 
To je vražda, napsala 16:10
To je vražda, napsala
 
To je vražda, napsala

Všetky, 1992, 50 minut
Hraju Angela Lansbury, Donna Bullock, Len Cariou, James Handy, Lenore Kasdorf

 
Cestománie 17:00
 
Cestománie

Náboženstvo, 30 minut

 
AZ-kvíz 17:30
 
AZ-kvíz

Vzdelávanie, 30 minut

 
Události v regionech 18:00
 
Události v regionech

Všetky, 25 minut

 
Kde domov můj? 18:25
 
Kde domov můj?

Všetky, 30 minut

 
Události za okamžik a počasí 18:55
 
Události za okamžik a počasí

Všetky, 5 minut

 
Události 19:00
 
Události

Všetky, 50 minut

 
Branky, body, vteřiny 19:50
 
Branky, body, vteřiny

Šport, 10 minut

 
StarDance IX ...kolem dokola 20:00
 
StarDance IX ...kolem dokola

Všetky, 5 minut

 
Lynč 20:05
Lynč
 
Lynč

Všetky, 2018, 55 minut

 
Trpaslík 21:00
Trpaslík
 
Trpaslík

Všetky, 2017, 40 minut
Hraju Michal Suchánek, Marika Procházková, Jakub Sorm, Martin Hofmann

 
Reportéři ČT 21:40
 
Reportéři ČT

Všetky, 39 minut

 
Výsledky losování Šťastných 10 22:19
 
Výsledky losování Šťastných 10

Všetky, 1 minut

 
Kriminalista 22:20
Kriminalista
 
Kriminalista

Všetky, 2007, 60 minut
Hraju Christian Berkel, Frank Giering, Stefanie Japp, Wotan Wilke Möhring, Pegah Ferydoni

 
Mladý Montalbano 23:20
Mladý Montalbano
 
70% Mladý Montalbano

Všetky, 2015, 105 minut
Hraju Mariela Garriga, Zoe Tavarelli

 
GEN - Galerie elity národa 01:05
 
GEN - Galerie elity národa

Životopisný, 20 minut

 
Z metropole 01:25
 
Z metropole

Všetky, 30 minut

 
AZ-kvíz 01:55
 
AZ-kvíz

Vzdelávanie, 25 minut

 
Dobré ráno 02:20
 
Dobré ráno

Všetky, 155 minut

 
 
Zpátky do Rapotína 03:45
 
Zpátky do Rapotína

Dokumentárny, 25 minut

 
Folklorní magazín 04:10
 
Folklorní magazín

Dokumentárny, 25 minut

 
Sabotáž 04:35
 
Sabotáž

Iné, 84 minut

 
Dobré ráno 05:59
 
Dobré ráno

Zábavný program, 151 minut

 
Kouzelná školka 08:30
Kouzelná školka
 
54% Kouzelná školka

Všetky, 1999, 30 minut

 
Kamera na cestách: Írán, poklady Persie 09:00
 
Kamera na cestách: Írán, poklady Persie

Zábavný program, 55 minut

 
Nestárnoucí Jumbo Jet 09:55
Nestárnoucí Jumbo Jet
 
Nestárnoucí Jumbo Jet

Dokumentárny, 60 minut

 
Vesnicopis 10:55
 
Vesnicopis

Dokumentárny, 20 minut

 
Babylon 11:15
 
Babylon

Životopisný, 30 minut

 
Cesty víry: Kořeny v Lužici, větve ve světě 11:45
 
Cesty víry: Kořeny v Lužici, větve ve světě

Náboženstvo, 25 minut

 
Televizní klub neslyšících 12:10
 
Televizní klub neslyšících

Dokumentárny, 30 minut

 
Pět statečných 12:40
Pět statečných
 
Pět statečných

Dokumentárny, 2017, 40 minut

 
Československý filmový týdeník 1968 13:20
 
Československý filmový týdeník 1968

Dokumentárny, 15 minut

 
Občan Havel - trailer Občan Havel 13:35
Občan Havel
 
76% Občan Havel

Dokumentárny, 2007, 60 minut
Hraju Václav Havel, Ivan Medek, Anna Freimanová, Vladimír Hanzel, Ladislav Špaček

 
Na cestě po Českém středohoří 14:35
Na cestě po Českém středohoří
 
Na cestě po Českém středohoří

Dokumentárny, 25 minut

 
Čang-ťia-ťie, nebeská zahrada jihovýchodní Číny 15:00
Čang-ťia-ťie, nebeská zahrada jihovýchodní Číny
 
Čang-ťia-ťie, nebeská zahrada jihovýchodní Číny

Dokumentárny, 55 minut

 
Dobrodružství vědy a techniky 15:55
 
Dobrodružství vědy a techniky

Veda, 30 minut

 
Letecké katastrofy 16:25
Letecké katastrofy
 
Letecké katastrofy

Dokumentárny, 45 minut

 
Válka na předpis 17:10
 
Válka na předpis

Dokumentárny, 55 minut

 
Cestou za chutěmi - vepřové maso 18:05
 
Cestou za chutěmi - vepřové maso

Dokumentárny, 10 minut

 
Bedekr V 18:15
Bedekr V
 
Bedekr V

Všetky, 30 minut

 
Večerníček 18:45
 
Večerníček

Všetky, 10 minut

 
Zeměpis světa 18:55
 
Zeměpis světa

Náučný, 20 minut

 
Cizinec je našinec 19:15
 
Cizinec je našinec

Dokumentárny, 25 minut

 
Postřehy odjinud 19:40
Postřehy odjinud
 
Postřehy odjinud

Cestovanie, 10 minut

 
Zprávy v českém znakovém jazyce 19:50
 
Zprávy v českém znakovém jazyce

Všetky, 10 minut

 
Bitva o Británii - ozvěny roku 1940 20:00
 
Bitva o Británii - ozvěny roku 1940

Dokumentárny, 70 minut

 
Letadla, která změnila svět: Airbus A380 21:10
Letadla, která změnila svět: Airbus A380
 
Letadla, která změnila svět: Airbus A380

Dokumentárny, 50 minut

 
Nesnesitelná lehkost bytí - trailer Nesnesitelná lehkost bytí 22:00
Nesnesitelná lehkost bytí
 
77% Nesnesitelná lehkost bytí

Všetky, 1988, 165 minut
Hraju Daniel Day-Lewis, Juliette Binoche, Lena Olin, Derek de Lint, Erland Josephson

 
Vražda na Eigeru - trailer Vražda na Eigeru 00:45
Vražda na Eigeru
 
70% Vražda na Eigeru

Všetky, 1975, 125 minut
Hraju Clint Eastwood, George Kennedy, Vonetta McGee, Jack Cassidy, Heidi Brühl

 
Queer: Kontextěla 02:50
 
Queer: Kontextěla

Iné, 25 minut

 
Káně lesní 03:15
 
Káně lesní

Dokumentárny, 10 minut

 
Svatomartinské víno 03:25
 
Svatomartinské víno

Dokumentárny, 25 minut

 
Ochránce 03:50
 
Ochránce

Všetky, 30 minut

 
 
Vraždy v Midsomeru 02:00
Vraždy v Midsomeru
 
78% Vraždy v Midsomeru
TV program na dnes

Iné, 1999, 140 minut
Hraju John Nettles, Daniel Casey, Jane Wymark, Laura Howard, Barry Jackson

 
Spravodlivosť v krvi 04:20
Spravodlivosť v krvi
 
Spravodlivosť v krvi
TV program na dnes

Všetky, 2018, 115 minut
Hraju Donnie Wahlberg, Bridget Moynahan, Will Estes, Len Cariou, Sami Gayle

 
Powerpuff Girls 06:15
Powerpuff Girls
 
Powerpuff Girls
TV program na dnes

Animovaný, 15 minut

 
My Little Pony 06:30
My Little Pony
 
My Little Pony
TV program na dnes

Animovaný, 45 minut

 
M.A.S.H 07:15
M.A.S.H
 
75% M.A.S.H
TV program na dnes

Všetky, 1972, 45 minut
Hraju Alan Alda, Wayne Rogers, McLean Stevenson, Loretta Swit, Larry Linville

 
M*A*S*H 08:00
M*A*S*H
 
80% M*A*S*H
TV program na dnes

Všetky, 1972, 40 minut
Hraju Alan Alda, Wayne Rogers, McLean Stevenson, Loretta Swit, Larry Linville

 
M*A*S*H 08:40
M*A*S*H
 
75% M*A*S*H
TV program na dnes

Všetky, 1972, 35 minut
Hraju Alan Alda, Wayne Rogers, McLean Stevenson, Loretta Swit, Larry Linville

 
Ohnivý kuře 09:15
Ohnivý kuře
 
Ohnivý kuře
TV program na dnes

Všetky, 2016, 70 minut
Hraju Jan Dolanský, Jakub Prachař, Simona Babčáková, Martin Backovský, Pavel Batěk

 
Rosamunde Pilcherová. Láska z jasného neba 10:25
Rosamunde Pilcherová. Láska z jasného neba
 
50% Rosamunde Pilcherová. Láska z jasného neba
TV program na dnes

Všetky, 1998, 115 minut
Hraju Ursula Karven, Miroslav Němec, Siemen Rühaak, Eva Ingeborg Scholz

 
Polední zprávy 12:20
 
Polední zprávy
TV program na dnes

Všetky, 15 minut

 
Jake a tlusťoch 12:35
Jake a tlusťoch
 
Jake a tlusťoch
TV program na dnes

Všetky, 1990, 60 minut
Hraju William Conrad, Joe Penny, Alan Campbell, Martin Sacks

 
Doktor z hôr - Nové osudy 13:35
Doktor z hôr - Nové osudy
 
Doktor z hôr - Nové osudy
TV program na dnes

Všetky, 60 minut

 
Návrat komisaře Rexe 14:35
Návrat komisaře Rexe
 
Návrat komisaře Rexe
TV program na dnes

Všetky, 60 minut

 
Návrat komisaře Rexe 15:35
Návrat komisaře Rexe
 
Návrat komisaře Rexe
TV program na dnes

Všetky, 60 minut

 
Odpolední zprávy 16:35
 
Odpolední zprávy
TV program na dnes

Všetky, 20 minut

 
Linka 112 16:55
 
Linka 112
TV program na dnes

Všetky, 55 minut

 
Prostřeno! 17:50
 
Prostřeno!
TV program na dnes

Všetky, 65 minut

 
VELKÉ ZPRÁVY 18:55
 
VELKÉ ZPRÁVY
TV program na dnes

Všetky, 45 minut

 
Divošky 19:40
 
Divošky
TV program na dnes

Všetky, 15 minut

 
TOP STAR 19:55
 
TOP STAR
TV program na dnes

Všetky, 20 minut

 
Modrý kód 20:15
Modrý kód
 
Modrý kód
TV program na dnes

Všetky, 75 minut

 
Ano, šéfová! 21:30
 
Ano, šéfová!
TV program na dnes

Všetky, 80 minut

 
Teď vaří šéf! 22:50
 
Teď vaří šéf!
TV program na dnes

Všetky, 45 minut

 
Linka 112 23:35
 
Linka 112
TV program na dnes

Všetky, 55 minut

 
Návrat komisaře Rexe 00:30
Návrat komisaře Rexe
 
Návrat komisaře Rexe

Všetky, 60 minut

 
Návrat komisaře Rexe 01:30
Návrat komisaře Rexe
 
Návrat komisaře Rexe

Všetky, 60 minut

 
Doktor z hôr - Nové osudy 02:30
Doktor z hôr - Nové osudy
 
Doktor z hôr - Nové osudy

Všetky, 60 minut

 
Prostřeno! 03:30
 
Prostřeno!

Všetky, 165 minut

 
 
Ordinace v růžové zahradě 03:55
Ordinace v růžové zahradě
 
Ordinace v růžové zahradě

Iné, 2012, 60 minut
Hraju Jan Čenský, Dana Morávková, Zlata Adamovská, Petr Rychlý, Jan Šťastný

 
Novashopping 04:55
 
Novashopping

Iné, 60 minut

 
Snídaně s Novou 05:55
 
Snídaně s Novou

Zábavný program, 160 minut

 
Novashopping 08:35
 
Novashopping

Iné, 15 minut

 
Ulice 08:50
Ulice
 
Ulice

Iné, 60 minut

 
Profesor T. 09:50
Profesor T.
 
Profesor T.

Hudba, 70 minut

 
Co na to Češi 11:00
 
Co na to Češi

Všetky, 50 minut

 
Tescoma s chutí 11:50
 
Tescoma s chutí

Všetky, 10 minut

 
Polední Televizní noviny 12:00
 
Polední Televizní noviny

Všetky, 25 minut

 
Krok za krokom 12:25
Krok za krokom
 
77% Krok za krokom

Všetky, 1992, 20 minut
Hraju Patrick Duffy, Suzanne Somers, Staci Keanan, Sasha Mitchell, Brandon Call

 
Ordinace v růžové zahradě 12:45
Ordinace v růžové zahradě
 
Ordinace v růžové zahradě

Iné, 2012, 80 minut
Hraju Jan Čenský, Dana Morávková, Petr Rychlý, Zlata Adamovská

 
Dr. House 14:05
Dr. House
 
94% Dr. House

Iné, 2009, 55 minut
Hraju Hugh Laurie, Lisa Edelstein, Omar Epps, Robert Sean Leonard, Jennifer Morrison

 
Dr. House 15:00
Dr. House
 
89% Dr. House

Iné, 2009, 55 minut
Hraju Hugh Laurie, Lisa Edelstein, Omar Epps, Robert Sean Leonard, Jennifer Morrison

 
CSI Miami 15:55
CSI Miami
 
66% CSI Miami

Iné, 2006, 62 minut
Hraju David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Khandi Alexander, Jonathan Togo

 
Odpolední Počasí 16:57
 
Odpolední Počasí

Všetky, 3 minut

 
Odpolední Televizní noviny 17:00
 
Odpolední Televizní noviny

Všetky, 25 minut

 
Co na to Češi 17:25
 
Co na to Češi

Všetky, 60 minut

 
Ulice 18:25
Ulice
 
35% Ulice

Iné, 2005, 65 minut
Hraju Ilona Svobodová, Adrian Jastraban, Dan Brown, Jaroslava Obermaierová

 
Televizní noviny 19:30
 
Televizní noviny

Všetky, 50 minut

 
Specialisté 20:20
Specialisté
 
Specialisté

Všetky, 60 minut

 
Specialisté 21:20
Specialisté
 
Specialisté

Všetky, 60 minut

 
Námořní vyšetřovací služba 22:20
Námořní vyšetřovací služba
 
Námořní vyšetřovací služba

Iné, 2017, 55 minut
Hraju Mark Harmon, Pauley Perrette, Sean Murray, Wilmer Valderrama, Emily Wickersham

 
Bez stopy 23:15
Bez stopy
 
72% Bez stopy

Iné, 2008, 50 minut
Hraju Anthony LaPaglia, Poppy Montgomery, Marianne Jean-Baptiste, Enrique Murciano, Roselyn Sanchez

 
Dr. House 00:05
Dr. House
 
94% Dr. House

Iné, 2009, 60 minut
Hraju Hugh Laurie, Lisa Edelstein, Omar Epps, Robert Sean Leonard, Jennifer Morrison

 
Dr. House 01:05
Dr. House
 
89% Dr. House

Iné, 2009, 40 minut
Hraju Hugh Laurie, Lisa Edelstein, Omar Epps, Robert Sean Leonard, Jennifer Morrison

 
CSI Miami 01:45
CSI Miami
 
66% CSI Miami

Iné, 2006, 40 minut
Hraju David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Khandi Alexander, Jonathan Togo

 
Střepiny 02:25
 
Střepiny

Verejné udalosti, 50 minut

 
Co na to Češi 03:15
 
Co na to Češi

Všetky, 40 minut

 
Ordinace v růžové zahradě 03:55
Ordinace v růžové zahradě
 
Ordinace v růžové zahradě

Iné, 2012, 60 minut
Hraju Jan Čenský, Dana Morávková, Petr Rychlý, Zlata Adamovská

 
 
Biatlon 06:30
 
Biatlon

Šport, 30 minut

 
Biatlon 07:00
 
Biatlon

Šport, 30 minut

 
Alpské lyžování 07:30
 
Alpské lyžování

Šport, 60 minut

 
Fotbal 08:30
 
Fotbal

Šport, 90 minut

 
Olympijské hry 10:00
 
Olympijské hry

Šport, 60 minut

 
Olympijské hry 11:00
 
Olympijské hry

Šport, 45 minut

 
Biatlon 11:45
 
Biatlon

Šport, 30 minut

 
Biatlon 12:15
 
Biatlon

Šport, 30 minut

 
Snooker 12:45
 
Snooker

Iné, 60 minut

 
Snooker 13:45
 
Snooker

Šport, 300 minut

 
Jezdectví 18:45
 
Jezdectví

Šport, 55 minut

 
Zprávy 19:40
 
Zprávy

Všetky, 5 minut

 
Snooker 19:45
 
Snooker

Šport, 250 minut

 
Zprávy 23:55
 
Zprávy

Všetky, 5 minut

 
Alpské lyžování 00:00
 
Alpské lyžování

Šport, 30 minut

 
Biatlon 00:30
 
Biatlon

Šport, 30 minut

 
Biatlon 01:00
 
Biatlon

Šport, 25 minut

 
Zprávy 01:25
 
Zprávy

Všetky, 5 minut

 
Snooker 01:30
 
Snooker

Šport, 90 minut

 
Biatlon 03:00
 
Biatlon

Šport, 30 minut

 
Biatlon 03:30
 
Biatlon

Šport, 30 minut

 
 
Házená 03:30
 
Házená

Šport, 120 minut

 
Mobil 1 The Grid 05:30
 
Mobil 1 The Grid

Šport, 30 minut

 
Televizní nákupy 06:00
 
Televizní nákupy

Všetky, 90 minut

 
Lední hokej 07:30
 
Lední hokej

Šport, 150 minut

 
Televizní nákupy 10:00
 
Televizní nákupy

Všetky, 60 minut

 
Lední hokej 11:00
 
Lední hokej

Šport, 150 minut

 
Házenkářská show REWIND 13:30
 
Házenkářská show REWIND

Šport, 30 minut

 
Házená 14:00
 
Házená

Šport, 120 minut

 
Házená 16:00
 
Házená

Šport, 120 minut

 
Házená 18:00
 
Házená

Šport, 120 minut

 
Fotbal 20:00
 
Fotbal

Šport, 60 minut

 
Házená 21:00
 
Házená

Šport, 120 minut

 
Fotbal 23:00
 
Fotbal

Šport, 120 minut

 
Fotbal 01:00
 
Fotbal

Šport, 120 minut

 
Fotbal 03:00
 
Fotbal

Šport, 120 minut

 
 
Rození obchodníci 04:00
Rození obchodníci
 
Rození obchodníci

Dokumentárny, 2003, 60 minut
Hraju Mike Brewer, Ed China

 
Rození obchodníci 05:00
Rození obchodníci
 
Rození obchodníci

Dokumentárny, 2003, 60 minut
Hraju Mike Brewer, Ed China

 
Jak se to dělá 06:00
Jak se to dělá
 
Jak se to dělá

Vzdelávanie, 2013, 30 minut
Hraju Brooks T. Moore, Lynne Adams, Lynn Herzeg, Tony Hirst, June Wallack

 
Rychle a hlasitě 06:30
 
Rychle a hlasitě

Dokumentárny, 60 minut

 
Jak se to dělá 07:30
 
Jak se to dělá

Vzdelávanie, 30 minut

 
Jak se to dělá 08:00
 
Jak se to dělá

Vzdelávanie, 30 minut

 
Jak to dělají? 08:30
 
Jak to dělají?

Vzdelávanie, 30 minut

 
Lovci odpadu 09:00
Lovci odpadu
 
Lovci odpadu

Dokumentárny, 60 minut

 
Naftové bratrstvo 10:00
 
Naftové bratrstvo

Dokumentárny, 60 minut

 
Rození obchodníci 11:00
Rození obchodníci
 
Rození obchodníci

Dokumentárny, 2014, 60 minut
Hraju Mike Brewer, Ed China

 
Dvojí přežití 12:00
 
Dvojí přežití

Dokumentárny, 60 minut

 
Nákladní doprava v australském vnitrozemí 13:00
 
Nákladní doprava v australském vnitrozemí

Dokumentárny, 60 minut

 
Nákladní doprava v australském vnitrozemí 14:00
 
Nákladní doprava v australském vnitrozemí

Dokumentárny, 60 minut

 
Nákladní doprava v australském vnitrozemí 15:00
 
Nákladní doprava v australském vnitrozemí

Dokumentárny, 60 minut

 
Zlato z Beringova moře 16:00
 
Zlato z Beringova moře

Dokumentárny, 60 minut

 
Válka skladů v Kanadě 17:00
 
Válka skladů v Kanadě

Dokumentárny, 30 minut

 
Hledači pokladů, Velká Británie 17:30
 
Hledači pokladů, Velká Británie

Dokumentárny, 30 minut

 
Jak se to dělá 18:00
 
Jak se to dělá

Vzdelávanie, 30 minut

 
Jak to dělají? 18:30
Jak to dělají?
 
Jak to dělají?

Vzdelávanie, 2006, 30 minut
Hraju Tim Lee

 
Rození obchodníci 19:00
Rození obchodníci
 
Rození obchodníci

Dokumentárny, 2003, 60 minut
Hraju Mike Brewer, Ed China

 
Na ostrově s Bearem Gryllsem 20:00
 
Na ostrově s Bearem Gryllsem

Dokumentárny, 60 minut

 
V divočině s Bearem Gryllsem 21:00
 
V divočině s Bearem Gryllsem

Dokumentárny, 60 minut

 
Nazí a vystrašení 22:00
 
Nazí a vystrašení

Dokumentárny, 60 minut

 
Aljaška: Poslední hranice 23:00
 
Aljaška: Poslední hranice

Dokumentárny, 60 minut

 
Lidé z aljašských lesů 00:00
 
Lidé z aljašských lesů

Dokumentárny, 60 minut

 
Záhadná Země 01:00
 
Záhadná Země

Dokumentárny, 60 minut

 
Na ostrově s Bearem Gryllsem 02:00
 
Na ostrově s Bearem Gryllsem

Dokumentárny, 60 minut

 
V divočině s Bearem Gryllsem 03:00
 
V divočině s Bearem Gryllsem

Dokumentárny, 60 minut

 
 
Cesty ke svobodě – útěky za II. světové války 03:30
Cesty ke svobodě – útěky za II. světové války
 
Cesty ke svobodě – útěky za II. světové války

Dokumentárny, 50 minut

 
Tajná akta nacistů 04:20
Tajná akta nacistů
 
Tajná akta nacistů

Dokumentárny, 50 minut

 
Cesta potravin na talíř 05:10
Cesta potravin na talíř
 
Cesta potravin na talíř

Dokumentárny, 25 minut

 
Úlovek dne 05:35
Úlovek dne
 
Úlovek dne

Dokumentárny, 25 minut

 
On The Spot 06:00
On The Spot
 
On The Spot

Dokumentárny, 65 minut

 
Koloběh života: Slon 07:05
Koloběh života: Slon
 
Koloběh života: Slon

Dokumentárny, 2011, 60 minut
Hraju Simon Watt

 
Zvlášní schopnosti: zázrak nebo věda? 08:05
Zvlášní schopnosti: zázrak nebo věda?
 
Zvlášní schopnosti: zázrak nebo věda?

Dokumentárny, 65 minut

 
Monumentální mosty světa 09:10
Monumentální mosty světa
 
Monumentální mosty světa

Dokumentárny, 2017, 60 minut

 
Grandiózní vlaky 10:10
Grandiózní vlaky
 
Grandiózní vlaky

Dokumentárny, 2016, 60 minut

 
Ice Road Truckers 11:10
Ice Road Truckers
 
Ice Road Truckers

Dokumentárny, 2012, 55 minut
Hraju Thom Beers, Matt Butler, Alex Debogorski, Jack Jesse, Lane Keator

 
Jurské bojiště 12:05
Jurské bojiště
 
68% Jurské bojiště

Dokumentárny, 2008, 55 minut
Hraju Erik Thompson

 
Ledový most z doby kamenné 13:00
Ledový most z doby kamenné
 
Ledový most z doby kamenné

Dokumentárny, 2018, 60 minut

 
Příběh Austrálie 14:00
 
Příběh Austrálie

Dokumentárny, 65 minut

 
Egyptský příběh 15:05
Egyptský příběh
 
Egyptský příběh

Dokumentárny, 70 minut

 
Monumentální mosty světa 16:15
Monumentální mosty světa
 
Monumentální mosty světa

Dokumentárny, 2017, 55 minut
Hraju Rob Bell

 
Grandiózní vlaky 17:10
Grandiózní vlaky
 
Grandiózní vlaky

Dokumentárny, 60 minut

 
Ice Road Truckers 18:10
Ice Road Truckers
 
Ice Road Truckers

Dokumentárny, 2012, 55 minut
Hraju Thom Beers, Mark Bertelson, Alex Debogorski, Jack Jesse, Lane Keator

 
Jurské bojiště 19:05
Jurské bojiště
 
84% Jurské bojiště

Dokumentárny, 2008, 55 minut
Hraju Erik Thompson, Mark A. Hernandez

 
Jsou mezi námi cestovatelé časem? 20:00
 
Jsou mezi námi cestovatelé časem?

Dokumentárny, 2016, 60 minut

 
Příběh Austrálie 21:00
 
Příběh Austrálie

Dokumentárny, 60 minut

 
Egyptský příběh 22:00
Egyptský příběh
 
Egyptský příběh

Dokumentárny, 70 minut

 
Vrahova zpověď 23:10
Vrahova zpověď
 
Vrahova zpověď

Dokumentárny, 55 minut

 
Tajný život klokanů 00:05
Tajný život klokanů
 
Tajný život klokanů

Dokumentárny, 60 minut

 
Tenkrát na Východě s Emirem Kusturicou 01:05
 
Tenkrát na Východě s Emirem Kusturicou

Pre dospelých, 55 minut

 
Motýlí efekt 02:00
Motýlí efekt
 
Motýlí efekt

Dokumentárny, 30 minut

 
Lovci mýtů 02:30
Lovci mýtů
 
Lovci mýtů

Dokumentárny, 2014, 50 minut
Hraju John Day, Jana Owen, Alisdair Simpson, Juris Zarins

 
Oliver Stone: Neznámé dějiny Spojených států 03:20
Oliver Stone: Neznámé dějiny Spojených států
 
Oliver Stone: Neznámé dějiny Spojených států

Dokumentárny, 2012, 60 minut
Hraju Oliver Stone, Mark Jeffrey Miller

 
 
Okruh - trailer Okruh 03:25
Okruh
 
51% Okruh

Všetky, 2008, 145 minut
Hraju Michelle Trachtenberg, Drew Fuller, Paul Rae, Tommy Lioutas

 
Pes ro(c)ku - trailer Pes ro(c)ku 05:50
Pes ro(c)ku
 
73% Pes ro(c)ku

Animovaný, 2016, 100 minut
Hraju Luke Wilson, Eddie Izzard, J.K. Simmons, Lewis Black, Kenan Thompson

 
Útek do Mexika - trailer Útek do Mexika 07:30
Útek do Mexika
 
56% Útek do Mexika

Všetky, 2010, 105 minut
Hraju Hrithik Roshan, Bárbara Mori, Steven Michael Quezada, Kabir Bedi, Kangana Ranaut

 
V mene kráľa - trailer V mene kráľa 09:15
V mene kráľa
 
40% V mene kráľa

Všetky, 2007, 140 minut
Hraju Leelee Sobieski, Jason Statham, Leelee Sobieská, John Rhys-Davies, Ron Perlman

 
Dvojnásobná zrada - trailer Dvojnásobná zrada 11:35
Dvojnásobná zrada
 
54% Dvojnásobná zrada

Všetky, 2009, 100 minut
Hraju Stefanie von Pfetten, Mary Ashton, Steve Belford, Marc Bendavid, Yannick Bisson

 
Asterix: Sídlo bohov - trailer Asterix: Sídlo bohov 13:15
Asterix: Sídlo bohov
 
75% Asterix: Sídlo bohov

Animovaný, 2014, 95 minut
Hraju Roger Carel, Lorŕnt Deutsch, Laurent Lafitte, Alexandre Astier, Alain Chabat

 
Walking on Sunshine 14:50
Walking on Sunshine
 
50% Walking on Sunshine

Všetky, 2014, 105 minut
Hraju Greg Wise, Annabel Scholey, Giulio Berruti, Hannah Arterton, Leona Lewis

 
Sklenené peklo 16:35
Sklenené peklo
 
43% Sklenené peklo

Všetky, 2017, 105 minut
Hraju Claire Forlani, Jamie Bamber, Riley Jackson, Isaac Rouse, Nigel Barber

 
Čierni baróni - trailer Čierni baróni 18:20
Čierni baróni
 
79% Čierni baróni

Všetky, 1992, 115 minut
Hraju Pavel Landovský, Bronislav Poloczek, Alois Švehlík, Jiří Schmitzer, Miroslav Donutil

 
Otcovia a dcéry - trailer Otcovia a dcéry 20:15
Otcovia a dcéry
 
76% Otcovia a dcéry

Všetky, 2015, 125 minut
Hraju Amanda Seyfried, Aaron Paul, Russell Crowe

 
Bez úniku 22:20
Bez úniku
 
53% Bez úniku

Všetky, 2014, 95 minut
Hraju Jean-Claude Van Damme, Mindy Robinson, Lennie James, Alfred Molina, Brad Carter

 
Matky rebelky: Šťastné a veselé - trailer Matky rebelky: Šťastné a veselé 23:55
Matky rebelky: Šťastné a veselé
 
69% Matky rebelky: Šťastné a veselé

Všetky, 2017, 100 minut
Hraju Mila Kunis, Kristen Bell, Kathryn Hahn, Christine Baranská, Susan Sarandon

 
V pasci - trailer V pasci 01:35
V pasci
 
54% V pasci

Všetky, 2016, 85 minut
Hraju Naomi Watts, Oliver Platt, Charlie Heaton, Jacob Tremblay, Crystal Balint

 
Lord of the Dance - trailer Lord of the Dance 03:00
Lord of the Dance
 
77% Lord of the Dance

Všetky, 2011, 180 minut
Hraju Michael Flatley