Dĺžka:
60 minút
Rok:
2002
Réžia:
Richard J. Lewis
Napísal:
Anthony E. Zuiker , Andrew Lipsitz
Rok:
2002
Réžia:
Kenneth Fink
Napísal:
Ann Donahue , Richard J. Lewis , Anthony E. Zuiker
Hrajú:
William Petersen, Marg Helgenberger, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox
Obsah:
Tím CSI z Las Vegas rieši dva prípady. V prvom ide o vraždu manželov Newmanovcov, ktorých našli mŕtvych v ich dome určenom na predaj. Sara Sidleová (Jorja Foxová) sa zase zaoberá smrťou 17-ročnej Mandy, ktorej telo našli na školskom štadióne zohavené - niekto z neho odhryzol mäso a asi ho aj skonzumoval...
Obhliadka luxusnej vily, určenej na predaj, sa nečakane premení na čistú hrôzu, keď mladý pár perspektívnych kupcov nájde bohatú majiteľku Monicu Newmanovú (Monique Demersová) mŕtvu. Privolaný tím súdnych vyšetrovateľov a vedcov CSI objaví pri filtri na dne bazéna aj telo jej mŕtveho manžela Calvina.
Podozrivých je tentoraz veľa. Patria medzi nich ex-manželka (Mary-Margaret Humesová), syn a aj realitný maklér Augie Heitz (PETER ASLE HOLDEN), ktorý sa napríklad mohol pokúsiť vydierať, či okradnúť svojich klientov. S Monicou totiž nakrútil erotické video a dal ho proti jej vôli na internet.
Vraždiť mohol aj čistič bazénov Jack Jarvis (MICHAEL McLAFFERTY), ale aj 15-ročný syn Max (Taylor Handley) mohol mať tiež dobrý motív na vraždu, pretože so svojím otcom sa neustále hádal a netajil sa nenávisťou k nemu.
Skutočne závažná stopa, ktorá bezpečne dovedie detektívov k vrahovi, sa skrýva pri vodnom filtri v bazéne. Sú tam vlasy a zubná výplň vraha, ktorý mal šokujúce motívy svojho činu...
Sara Sidleová (Jorja Foxová) s detektívom Cyrusom Lockwoodom (JEFFREY D. SAMS) zatiaľ vyšetrujú smrť 17-ročnej Mandy Kirkovej (Rachel Shumateová), ktorú našli na univerzitnom futbalovom ihrisku. Niekto si z jej tela odhryzol poriadny kúsok.
Stopy zubov sú jednoznačne ľudské, ale podľa vývinu zubu múdrosti sa musí jednať o veľmi mladého páchateľa. Pri pitve zistia, že Mandy bola nakazená baktériami E Coli. Vrah, ktorý zrejme prehltol kúsok z jej tela, musí tak trpieť veľkými bolesťami, hnačkami a zvracaním.