Rok:
2002
Réžia:
Kenneth Fink
Napísal:
Ann Donahue , Richard J. Lewis , Anthony E. Zuiker
Hrajú:
William Petersen, Marg Helgenberger, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox
Obsah:
Keď znásilnili a zavraždili 16-ročné dievča, stopy z miesta otrasného zločinu zavedú kriminalistov CSI do lasvegaského bordelu, pričom odhalia niekoľko znepokojivých rodinných tajomstiev miestneho reverenda, ktorého dcéry boli prostitútkami.
Tím CSI zavolajú k prípadu vraždy 16-ročnej Debbie Loganovej, ktorú našli so stopami sexuálneho útoku a znásilnenia v aute zaparkovanom na opustenej diaľnici. Odtlačky prstov zavedú kriminalistov k zamestnancovi reštaurácie, ktorý však len na autá vylepoval plagáty s reklamou. Tá ich zavedie do salóna, ktorý je v skutočnosti bordelom. V jednej z miestností nájdu zvyšky rozbitého skla, ktoré mala zapichnuté v kolene aj zavraždená Debbie.
Majiteľ verejného domu sa prizná, že keď jeho barman našiel na ich parkovisku dievča mŕtve v aute, len ho odviezol preč, čo najďalej z ich pozemku. Ďalšie odtlačky z rozbitého skla vedú priamo k otcovi Debbie, reverendovi Jimovi Loganovi, ktorý sa prizná, že do bordelu chodí pravidelne a často. Z prostitútky Kirsten sa vykľuje jeho odcudzená dcéra. Týždenne ju navštevuje, ale nie pre sexuálne služby, ale aby ju presvedčil o zmene zamestnania, obrátil k viere a počestnému životu.
Vyšetrovatelia zisťujú, prečo Jim ohrozoval zbraňou štátneho úradníka Rogera Ridleya. Vysvitne, že Kirsten povedala Jimovi, že Roger znásilnil Debbie. Roger sa prizná, že Debbiena matka Carolyn Loganová mu sama ponúkla sex s jej dcérou. Reverend sa zrúti, keď sa dozvie, že jeho manželka Carolyn nútila ich obe adoptované dcéry, Kirsten aj Debbie, k prostitúcii. Čo prezradí Carolyn na výsluchu? Kto v skutočnosti Debbie znásilnil a kto ju zavraždil?