Bídníci
84%
16:55 - 19:30
HBO2
Teória veľkého tresku
100%
15:40 - 16:05
PRO7
Dr. House
97%
20:10 - 21:05
WAU
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
90%
19:00 - 19:55
Markíza KRIMI
Priatelia
89%
22:00 - 22:30
Doma
Priatelia
85%
15:50 - 16:20
TV Dajto
Vraždy v Midsomeri
85%
16:00 - 18:00
WAU
Priatelia
84%
16:20 - 16:45
TV Dajto
Monk
84%
18:00 - 19:00
Markíza KRIMI
Naspäť na Telkáč
 
Program tv stanice JOJ Cinema
DNES
, 19.03.2024
03:10
Slečna pretekár
06:10
Hľadanie zázrakov
07:45
Gólman
09:45
Modelár
11:45
Pobav ma
13:25
Lets Dance
15:20
Polina a jej magické dobrodružstvo
16:50
Lož má krátke nohy
18:40
Dve hodiny
20:15
Minamata
22:20
Gunman: Muž na odstrel
00:10
Zabijakov osobný strážca 2
02:05
Žena v klietke
03:35
Ver mi
ZAJTRA
, 20.03.2024
03:35
Ver mi
05:00
Včelie kráľovné
06:55
Vstaň a padni
08:35
Flynn Carsen: Honba za Kopijou osudu
10:20
Jednoducho svadba
12:05
Svtá Judy
14:05
Bohovia Egypta
16:20
Pobav ma
18:10
Fatima
20:15
Zákon vesmíru
21:55
Marco
23:55
Modelár
01:40
Oheň ohňom
03:30
Dve hodiny
ŠTVRTOK
, 21.03.2024
03:30
Dve hodiny
05:55
Lets Dance
07:50
Polina a jej magické dobrodružstvo
09:20
Obsluhoval som anglického kráľa
11:30
Tunel
13:20
Slečna pretekár
15:15
Hrdinský režim
16:55
Jednoducho svadba
18:35
Doktor
20:15
Hlas lásky
22:25
Minamata
00:20
Paralelné matky
02:20
Stopy zmiznutých
03:50
Čudo-Judo
PIATOK
, 22.03.2024
03:50
Čudo-Judo
05:05
Svtá Judy
07:05
Bohovia Egypta
09:20
Gólman
11:20
Doktor
13:05
Randenie v New Yorku
14:45
Luis a ufóni
16:20
Ja, knedlička
18:20
Arthur a Minimojovia
20:15
Vrah vmojom dome
21:50
Obsluhoval som anglického kráľa
23:55
Zákon vesmíru
01:25
Box
03:15
Tunel
SOBOTA
, 23.03.2024
03:15
Tunel
05:25
Slečna pretekár
07:20
Hrdinský režim
09:05
Po stopách Marsupilamiho
11:05
Vstaň a padni
12:45
Dve hodiny
14:20
Hlas lásky
16:35
Gólman
18:35
Arthur a Maltazardova pomsta
20:15
Severné more v plameňoch
22:10
Nech vojde ten pravý
00:05
Gunman: Muž na odstrel
01:55
Marco
03:55
Arthur a Minimojovia
NEDEĽA
, 24.03.2024
03:55
Arthur a Minimojovia
05:40
Randenie v New Yorku
07:20
Luis a ufóni
08:55
Ja, knedlička
10:55
Polina a jej magické dobrodružstvo
12:30
Fatima
14:30
Saľut-7
16:40
Vstaň a padni
18:20
Arthur a súboj dvoch svetov
20:15
Pravidlá zabíjania
21:55
Žena v klietke
23:40
Minamata
01:35
Vrah vmojom dome
03:00
Arthur a Maltazardova pomsta
PONDELOK
, 25.03.2024
03:00
Arthur a Maltazardova pomsta
04:25
Vianočné mestečko
05:50
Dve hodiny
07:25
Po stopách Marsupilamiho
09:25
Slon a motýľ
11:05
Bohovia Egypta
13:25
Doktor
15:10
Severné more v plameňoch
17:05
Polina a jej magické dobrodružstvo
18:35
Vianoce na cestách
20:15
Dobrý šéf
22:20
Pasca na rodinu
23:55
Chalan na hranie
01:30
Zákon vesmíru
03:00
Paddington
UTOROK
, 26.03.2024
03:00
Paddington
04:35
Fatima
06:35
Saľut-7
08:45
Hlas lásky
11:05
Hrdinský režim
12:45
Arthur a Minimojovia
14:40
Posledná družička
16:15
Bohovia Egypta
18:30
Láska na Havaji
20:15
Rituálny zabijak
22:00
Pravidlá zabíjania
23:40
Slnovrat
02:00
Vrah vmojom dome
03:25
Vianoce na cestách
STREDA
, 27.03.2024
03:25
Vianoce na cestách
04:45
Červená črievička a 7 statočných
06:40
Doktor
08:20
Slon a motýľ
09:55
Luis a ufóni
11:35
Láska na Havaji
13:15
Arthur a Maltazardova pomsta
15:05
Chrobáčikovia 2: Ďaleko od domova
16:50
Naši a ja
18:30
Dobrodružstvo v divočine: Pes hrdina
20:15
Núdzový let
22:25
Dobrý šéf
00:20
Hlas lásky
02:20
Leto 85
03:55
Toto je koniec
ŠTVRTOK
, 28.03.2024
03:55
Toto je koniec
05:20
Arthur a Minimojovia
07:10
Posledná družička
08:50
O myške a medveďovi
10:20
Dobrodružstvo v divočine: Pes hrdina
12:05
Arthur a súboj dvoch svetov
14:05
Severné more v plameňoch
16:05
Po stopách Marsupilamiho
18:05
Nádych pre lásku
20:15
Divoké srdce
22:10
Rituálny zabijak
23:50
Vrah vmojom dome
01:10
Palm Springs
02:40
Luis a ufóni
PIATOK
, 29.03.2024
02:40
Luis a ufóni
05:15
Arthur a Maltazardova pomsta
06:55
Chrobáčikovia 2: Ďaleko od domova
08:40
Nádych pre lásku
10:45
Saľut-7
12:55
Vianoce na cestách
14:30
100 vecí
16:35
Po stopách Marsupilamiho
18:30
Podoby lásky
20:15
Aféra Olivera Twista
21:55
Núdzový let
23:55
Pravidlá zabíjania
01:20
Leto
03:25
Severné more v plameňoch
SOBOTA
, 30.03.2024
03:25
Severné more v plameňoch
05:40
Arthur a súboj dvoch svetov
07:30
O myške a medveďovi
09:05
Kohút na víne
11:20
Slon a motýľ
13:05
Láska na Havaji
14:45
Princezná rebelka
16:25
Saľut-7
18:30
Ako delfín
20:15
Záhada v Saint Tropez
21:55
Divoké srdce
23:45
Honba na vraha
01:20
Dobrý šéf
03:15
Podoby lásky
NEDEĽA
, 31.03.2024
03:15
Podoby lásky
05:55
Vianoce na cestách
07:30
100 vecí
09:30
Kohút na víne 2
11:40
Posledná družička
13:20
Dobrodružstvo v divočine: Pes hrdina
15:05
Mr Olympia - Príbeh bratov Weiderovcov
17:05
Slon a motýľ
18:40
Rzne chute sveta
20:15
Stále medzi nami
22:10
Aféra Olivera Twista
23:50
Rituálny zabijak
01:25
Oheň ohňom
03:15
Ako delfín
PONDELOK
, 01.04.2024
03:15
Ako delfín
06:15
Láska na Havaji
07:50
Princezná rebelka
09:30
Po stopách Marsupilamiho
11:30
Chrobáčikovia 2: Ďaleko od domova
13:10
Nádych pre lásku
15:20
Záhada v Saint Tropez
17:05
Posledná družička
18:40
Toto je koniec
20:15
Majster trikov
21:55
Žena v klietke
23:40
Núdzový let
01:40
Nech vojde ten pravý
03:30
Rzne chute sveta
UTOROK
, 02.04.2024
03:30
Rzne chute sveta
04:50
Čudo-Judo
06:20
Dobrodružstvo v divočine: Pes hrdina
08:05
Mr Olympia - Príbeh bratov Weiderovcov
10:05
Domov je tu
11:30
O myške a medveďovi
13:05
Podoby lásky
14:45
Ja, knedlička
16:45
Chrobáčikovia 2: Ďaleko od domova
18:30
Králi hr
20:15
Tajomstvo Modrej zátoky
22:10
Stále medzi nami
23:55
Dievča na želanie
01:05
Divoké srdce
02:45
Toto je koniec
BRATISLAVA - Pondelkový večer na obrazovkách televízie Markíza patril šiestej epizóde seri...
BRATISLAVA - Aktuálne máme za sebou druhú časť Ruže pre nevestu, no a medzi najvýraznejšie...
LONDÝN/WELLINGTON - Vo veku 86 rokov zomrel v sobotu počas rybačky na Novom Zélande britsk...
BRATISLAVA – Tomu sa hovorí super kamarát! Inkognito ešte takmer ani nezačalo a Michal Hud...
BRATISLAVA - Už dlhé mesiace sa diváci Telerána pozastavovali nad účesom moderátora Romana...