Disney Channel

Program TV stanice Disney Channel

Detská televízna stanica s programovou ponukou hraných aj animovaných programov pre deti a mládež z produkcie Walt Disney.
 
Dnes18.06.2018
04:00 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (11)
04:25 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (12)
04:50 Maskovaný kocour
05:15 Maskovaný kocour
05:30 Pyžamasky
05:55 Sluneční králíčci
06:00 Pyžamasky
06:25 Sluneční králíčci
06:30 Phineas a Ferb
06:45 Milo a Murphyho zákon
07:00 Sofie První
07:30 Hotel Transylvánia
07:55 Star proti silám zla
08:10 Kitty není kočka
08:25 Myšák Mickey
08:30 Kouzelná Beruška a Černý kocour
09:00 Život uprostřed
09:25 Život uprostřed
09:50 Bizaardvark
10:20 Bizaardvark
10:45 Táborníci z Kikiwaka
11:10 Táborníci z Kikiwaka
11:40 Kouzelná Beruška a Černý kocour
12:05 Kouzelná Beruška a Černý kocour
12:30 Táborníci z Kikiwaka
13:00 Život uprostřed
13:25 Život uprostřed
13:50 Hotel Transylvania S1 Splits
14:05 U Raven Doma
14:30 Elena z Avaloru
14:55 Autogrotesky
15:00 Táborníci z Kikiwaka
15:30 Kitty není kočka
15:45 Hotel Transylvania S1 Splits
16:00 Kámoši hafíci
16:30 Na vlásku
17:00 Na vlásku
17:30 Kouzelná Beruška a Černý kocour
18:00 Kačeří příběhy
18:30 Tajný život K.C.
19:00 Soy Luna
20:00 U Raven Doma
20:30 Život uprostřed
21:00 Jessie
21:30 Jessie
22:00 Soy Luna
22:55 Myšák Mickey
23:00 Kouzelná Beruška a Černý kocour
23:30 Škeblík
00:00 Violetta
00:50 Star Darlings
00:55 Tajemství Evermooru
01:20 Binny a duchové
01:50 Binny a duchové
02:20 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (17)
02:45 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (18)
03:10 Tajemství Evermooru
03:35 Tajemství Evermooru
Zajtra19.06.2018
04:00 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (13)
04:25 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (14)
04:50 Maskovaný kocour
05:15 Maskovaný kocour
05:30 Pyžamasky
05:55 Sluneční králíčci
06:00 Pyžamasky
06:25 Sluneční králíčci
06:30 Phineas a Ferb
06:45 Milo a Murphyho zákon
07:00 Sofie První
07:30 Seriál Hotel Transylvánie
07:55 Star proti silám zla
08:10 Kitty není kočka
08:25 Myšák Mickey
08:30 Kouzelná Beruška a Černý kocour
09:00 Život uprostřed
09:25 Život uprostřed
09:50 Bizaardvark
10:20 Bizaardvark
10:45 Táborníci z Kikiwaka
11:10 Táborníci z Kikiwaka
11:40 Kouzelná Beruška a Černý kocour
12:05 Kouzelná Beruška a Černý kocour
12:30 Táborníci z Kikiwaka
13:00 Život uprostřed
13:25 Život uprostřed
13:50 Hotel Transylvania S1 Splits
14:05 U Raven Doma
14:30 Elena z Avaloru
14:55 Autogrotesky
15:00 Kačeří příběhy
15:30 Kitty není kočka
15:45 Hotel Transylvania S1 Splits
16:00 Kámoši hafíci
16:30 Na vlásku
17:00 Na vlásku
17:30 Kouzelná Beruška a Černý kocour
18:00 Kačeří příběhy
18:30 Tajný život K.C.
19:00 Soy Luna
20:00 U Raven Doma
20:30 Život uprostřed
21:00 Jessie
21:30 Jessie
22:00 Soy Luna
22:55 Myšák Mickey
23:00 Kouzelná Beruška a Černý kocour
23:30 Škeblík
00:00 Violetta
00:50 Star Darlings
00:55 Tajemství Evermooru
01:20 Binny a duchové
01:50 Binny a duchové
02:20 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (19)
02:45 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (20)
03:10 Tajemství Evermooru
03:35 Tajemství Evermooru
Streda20.06.2018
04:00 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (15)
04:25 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (16)
04:50 Maskovaný kocour
05:15 Maskovaný kocour
05:30 Pyžamasky
05:55 Sluneční králíčci
06:00 Pyžamasky
06:25 Sluneční králíčci
06:30 Phineas a Ferb
06:45 Milo a Murphyho zákon
07:00 Sofie První
07:30 Seriál Hotel Transylvánie
07:55 Star proti silám zla
08:10 Kitty není kočka
08:25 Myšák Mickey
08:30 Kouzelná Beruška a Černý kocour
09:00 Život uprostřed
09:25 Život uprostřed
09:50 Bizaardvark
10:20 Bizaardvark
10:45 Táborníci z Kikiwaka
11:10 Táborníci z Kikiwaka
11:40 Kouzelná Beruška a Černý kocour
12:05 Kouzelná Beruška a Černý kocour
12:30 Táborníci z Kikiwaka
13:00 Život uprostřed
13:25 Život uprostřed
13:50 Hotel Transylvania S1 Splits
14:05 U Raven Doma
14:30 Elena z Avaloru
14:55 Autogrotesky
15:00 Táborníci z Kikiwaka
15:30 Kitty není kočka
15:45 Hotel Transylvania S1 Splits
16:00 Kámoši hafíci
16:30 Na vlásku
17:00 Na vlásku
17:30 Kouzelná Beruška a Černý kocour
18:00 Kačeří příběhy
18:30 Tajný život K.C.
19:00 Soy Luna
20:00 U Raven Doma
20:30 Život uprostřed
21:00 Jessie
21:30 Jessie
22:00 Soy Luna
22:55 Myšák Mickey
23:00 Kouzelná Beruška a Černý kocour
23:30 Škeblík
00:00 Violetta
00:50 Star Darlings
00:55 Tajemství Evermooru
01:20 Binny a duchové
01:50 Binny a duchové
02:20 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (21)
02:45 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (22)
03:10 Tajemství Evermooru
03:35 Tajemství Evermooru
Štvrtok21.06.2018
04:00 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (17)
04:25 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (18)
04:50 Maskovaný kocour
05:15 Maskovaný kocour
05:30 Pyžamasky
05:55 Sluneční králíčci
06:00 Pyžamasky
06:25 Sluneční králíčci
06:30 Phineas a Ferb
06:45 Milo a Murphyho zákon
07:00 Sofie První
07:30 Seriál Hotel Transylvánie
07:55 Star proti silám zla
08:10 Kitty není kočka
08:25 Myšák Mickey
08:30 Kouzelná Beruška a Černý kocour
09:00 Život uprostřed
09:25 Život uprostřed
09:50 Bizaardvark
10:20 Bizaardvark
10:45 Táborníci z Kikiwaka
11:10 Táborníci z Kikiwaka
11:40 Kouzelná Beruška a Černý kocour
12:05 Kouzelná Beruška a Černý kocour
12:30 Táborníci z Kikiwaka
13:00 Život uprostřed
13:25 Život uprostřed
13:50 Hotel Transylvania S1 Splits
14:05 U Raven Doma
14:30 Elena z Avaloru
14:55 Autogrotesky
15:00 Kačeří příběhy
15:30 Kitty není kočka
15:45 Hotel Transylvania S1 Splits
16:00 Kámoši hafíci
16:30 Na vlásku
17:00 Na vlásku
17:30 Kouzelná Beruška a Černý kocour
18:00 Kačeří příběhy
18:30 Tajný život K.C.
19:00 Soy Luna
20:00 U Raven Doma
20:30 Život uprostřed
21:00 Jessie
21:30 Jessie
22:00 Soy Luna
22:55 Myšák Mickey
23:00 Kouzelná Beruška a Černý kocour
23:30 Škeblík
00:00 Violetta
00:50 Star Darlings
00:55 Tajemství Evermooru
01:20 Binny a duchové
01:50 Binny a duchové
02:20 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (23)
02:45 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (24)
03:10 Tajemství Evermooru
03:35 Tajemství Evermooru
Piatok22.06.2018
04:00 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (19)
04:25 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (20)
04:50 Maskovaný kocour
05:15 Maskovaný kocour
05:30 Pyžamasky
05:55 Sluneční králíčci
06:00 Pyžamasky
06:25 Sluneční králíčci
06:30 Phineas a Ferb
06:45 Milo a Murphyho zákon
07:00 Sofie První
07:30 Seriál Hotel Transylvánie
07:55 Star proti silám zla
08:10 Kitty není kočka
08:25 Myšák Mickey
08:30 Kouzelná Beruška a Černý kocour
09:00 Život uprostřed
09:25 Život uprostřed
09:50 Bizaardvark
10:20 Bizaardvark
10:45 Táborníci z Kikiwaka
11:10 Táborníci z Kikiwaka
11:40 Kouzelná Beruška a Černý kocour
12:05 Kouzelná Beruška a Černý kocour
12:30 Táborníci z Kikiwaka
13:00 Život uprostřed
13:25 Život uprostřed
13:50 Hotel Transylvania S1 Splits
14:05 U Raven Doma
14:30 Elena z Avaloru
14:55 Autogrotesky
15:00 Kačeří příběhy
15:30 Kitty není kočka
15:45 Hotel Transylvania S1 Splits
16:00 Kámoši hafíci
16:30 Na vlásku
17:00 Na vlásku
17:30 Kouzelná Beruška a Černý kocour
18:00 Kačeří příběhy
18:30 Tajný život K.C.
19:00 Kouzelníci z Waverly – film
20:30 Život uprostřed
21:00 Jessie
21:30 Jessie
22:00 Kouzelná Beruška a Černý kocour
22:30 Kouzelná Beruška a Černý kocour
22:55 Myšák Mickey
23:00 Kouzelná Beruška a Černý kocour
23:30 Škeblík
00:00 Violetta
00:50 Star Darlings
00:55 Tajemství Evermooru
01:20 Binny a duchové
01:50 Binny a duchové
02:20 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (25)
02:45 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (26)
03:10 Tajemství Evermooru
03:35 Tajemství Evermooru
Pondelok25.06.2018
04:00 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (25)
04:25 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (26)
04:50 Maskovaný kocour
05:15 Maskovaný kocour
05:30 Pyžamasky
05:55 Sluneční králíčci
06:00 Pyžamasky
06:25 Sluneční králíčci
06:30 Phineas a Ferb
06:45 Milo a Murphyho zákon
07:00 Sofie První
07:30 Seriál Hotel Transylvánie
07:55 Star proti silám zla
08:10 Kitty není kočka
08:25 Myšák Mickey
08:30 Kouzelná Beruška a Černý kocour
09:00 Život uprostřed
09:25 Život uprostřed
09:50 Bizaardvark
10:20 Bizaardvark
10:45 Táborníci z Kikiwaka
11:10 Táborníci z Kikiwaka
11:40 Kouzelná Beruška a Černý kocour
12:05 Kouzelná Beruška a Černý kocour
12:30 Táborníci z Kikiwaka
13:00 Život uprostřed
13:25 Život uprostřed
13:50 Hotel Transylvania S1 Splits
14:05 U Raven Doma
14:30 Elena z Avaloru
14:55 Autogrotesky
15:00 Táborníci z Kikiwaka
15:30 Kitty není kočka
15:45 Hotel Transylvania S1 Splits
16:00 Kámoši hafíci
16:30 Na vlásku
17:00 Na vlásku
17:30 Kouzelná Beruška a Černý kocour
18:00 Kačeří příběhy
18:30 Tajný život K.C.
19:00 Soy Luna
20:00 U Raven Doma
20:30 Život uprostřed
21:00 Jessie
21:30 Jessie
22:00 Soy Luna
22:55 Myšák Mickey
23:00 Kouzelná Beruška a Černý kocour
23:30 Škeblík
00:00 Violetta
00:50 Star Darlings
00:55 Tajemství Evermooru
01:20 Binny a duchové
01:50 Binny a duchové
02:20 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (5)
02:45 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (6)
03:10 Tajemství Evermooru
03:35 Tajemství Evermooru
Utorok26.06.2018
04:00 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (1)
04:25 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (2)
04:50 Maskovaný kocour
05:15 Maskovaný kocour
05:30 Pyžamasky
05:55 Sluneční králíčci
06:00 Pyžamasky
06:25 Sluneční králíčci
06:30 Phineas a Ferb
06:45 Milo a Murphyho zákon
07:00 Sofie První
07:30 Seriál Hotel Transylvánie
07:55 Star proti silám zla
08:10 Kitty není kočka
08:25 Myšák Mickey
08:30 Kouzelná Beruška a Černý kocour
09:00 Život uprostřed
09:25 Život uprostřed
09:50 Bizaardvark
10:20 Bizaardvark
10:45 Táborníci z Kikiwaka
11:10 Táborníci z Kikiwaka
11:40 Kouzelná Beruška a Černý kocour
12:05 Kouzelná Beruška a Černý kocour
12:30 Táborníci z Kikiwaka
13:00 Život uprostřed
13:25 Život uprostřed
13:50 Hotel Transylvania S1 Splits
14:05 U Raven Doma
14:30 Elena z Avaloru
14:55 Autogrotesky
15:00 Kačeří příběhy
15:30 Kitty není kočka
15:45 Hotel Transylvania S1 Splits
16:00 Kámoši hafíci
16:30 Na vlásku
17:00 Na vlásku
17:30 Kouzelná Beruška a Černý kocour
18:00 Kačeří příběhy
18:30 Tajný život K.C.
19:00 Soy Luna
20:00 U Raven Doma
20:30 Život uprostřed
21:00 Jessie
21:30 Jessie
22:00 Soy Luna
22:55 Myšák Mickey
23:00 Kouzelná Beruška a Černý kocour
23:30 Škeblík
00:00 Violetta
00:50 Star Darlings
00:55 Tajemství Evermooru
01:20 Binny a duchové
01:50 Binny a duchové
02:20 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (7)
02:45 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (8)
03:10 Tajemství Evermooru
03:35 Tajemství Evermooru
Streda27.06.2018
04:00 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (3)
04:25 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (4)
04:50 Maskovaný kocour
05:15 Maskovaný kocour
05:30 Pyžamasky
05:55 Sluneční králíčci
06:00 Pyžamasky
06:25 Sluneční králíčci
06:30 Phineas a Ferb
06:45 Milo a Murphyho zákon
07:00 Sofie První
07:30 Seriál Hotel Transylvánie
07:55 Star proti silám zla
08:10 Kitty není kočka
08:25 Myšák Mickey
08:30 Kouzelná Beruška a Černý kocour
09:00 Život uprostřed
09:25 Život uprostřed
09:50 Bizaardvark
10:20 Bizaardvark
10:45 Táborníci z Kikiwaka
11:10 Táborníci z Kikiwaka
11:40 Kouzelná Beruška a Černý kocour
12:05 Kouzelná Beruška a Černý kocour
12:30 Táborníci z Kikiwaka
13:00 Život uprostřed
13:25 Život uprostřed
13:50 Hotel Transylvania S1 Splits
14:05 U Raven Doma
14:30 Elena z Avaloru
14:55 Autogrotesky
15:00 Kačeří příběhy
15:30 Kitty není kočka
15:45 Hotel Transylvania S1 Splits
16:00 Kámoši hafíci
16:30 Na vlásku
17:00 Na vlásku
17:30 Kouzelná Beruška a Černý kocour
18:00 Kačeří příběhy
18:30 Tajný život K.C.
19:00 Soy Luna
20:00 U Raven Doma
20:30 Život uprostřed
21:00 Jessie
21:30 Jessie
22:00 Soy Luna
22:55 Myšák Mickey
23:00 Kouzelná Beruška a Černý kocour
23:30 Škeblík
00:00 Violetta
00:50 Star Darlings
00:55 Tajemství Evermooru
01:20 Binny a duchové
01:50 Binny a duchové
02:20 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (9)
02:45 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (10)
03:10 Tajemství Evermooru
03:35 Tajemství Evermooru
Štvrtok28.06.2018
04:00 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (5)
04:25 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (6)
04:50 Maskovaný kocour
05:15 Maskovaný kocour
05:30 Pyžamasky
05:55 Sluneční králíčci
06:00 Pyžamasky
06:25 Sluneční králíčci
06:30 Phineas a Ferb
06:45 Milo a Murphyho zákon
07:00 Sofie První
07:30 Seriál Hotel Transylvánie
07:55 Star proti silám zla
08:10 Kitty není kočka
08:25 Myšák Mickey
08:30 Kouzelná Beruška a Černý kocour
09:00 Život uprostřed
09:25 Život uprostřed
09:50 Bizaardvark
10:20 Bizaardvark
10:45 Táborníci z Kikiwaka
11:10 Táborníci z Kikiwaka
11:40 Kouzelná Beruška a Černý kocour
12:05 Kouzelná Beruška a Černý kocour
12:30 Táborníci z Kikiwaka
13:00 Život uprostřed
13:25 Život uprostřed
13:50 Hotel Transylvania S1 Splits
14:05 U Raven Doma
14:30 Elena z Avaloru
14:55 Autogrotesky
15:00 Kačeří příběhy
15:30 Kitty není kočka
15:45 Hotel Transylvania S1 Splits
16:00 Kámoši hafíci
16:30 Na vlásku
17:00 Na vlásku
17:30 Kouzelná Beruška a Černý kocour
18:00 Kačeří příběhy
18:30 Tajný život K.C.
19:00 Soy Luna
20:00 U Raven Doma
20:30 Život uprostřed
21:00 Jessie
21:30 Jessie
22:00 Soy Luna
22:55 Myšák Mickey
23:00 Kouzelná Beruška a Černý kocour
23:30 Škeblík
00:00 Violetta
00:50 Star Darlings
00:55 Tajemství Evermooru
01:20 Binny a duchové II
01:50 Binny a duchové
02:20 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (11)
02:45 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (12)
03:10 Tajemství Evermooru
03:35 Tajemství Evermooru
Piatok29.06.2018
04:00 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (7)
04:25 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (8)
04:50 Maskovaný kocour
05:15 Maskovaný kocour
05:30 Pyžamasky
05:55 Sluneční králíčci
06:00 Pyžamasky
06:25 Sluneční králíčci
06:30 Phineas a Ferb
06:45 Milo a Murphyho zákon
07:00 Sofie První
07:30 Seriál Hotel Transylvánie
07:55 Star proti silám zla
08:10 Kitty není kočka
08:25 Myšák Mickey
08:30 Kouzelná Beruška a Černý kocour
09:00 Život uprostřed
09:25 Život uprostřed
09:50 Bizaardvark
10:20 Bizaardvark
10:45 Táborníci z Kikiwaka
11:10 Táborníci z Kikiwaka
11:40 Kouzelná Beruška a Černý kocour
12:05 Kouzelná Beruška a Černý kocour
12:30 Táborníci z Kikiwaka
13:00 Život uprostřed
13:25 Život uprostřed
13:50 Hotel Transylvania S1 Splits
14:05 U Raven Doma
14:30 Elena z Avaloru
14:55 Autogrotesky
15:00 Kačeří příběhy
15:30 Kitty není kočka
15:45 Hotel Transylvania S1 Splits
16:00 Kámoši hafíci
16:30 Na vlásku
17:00 Na vlásku
17:30 Kouzelná Beruška a Černý kocour
18:00 Kačeří příběhy
18:30 Tajný život K.C.
19:00 Lady a Tramp
20:30 Život uprostřed
21:00 Život uprostřed
21:30 Jessie
22:00 Kouzelná Beruška a Černý kocour
22:30 Kouzelná Beruška a Černý kocour
22:55 Myšák Mickey
23:00 Kouzelná Beruška a Černý kocour
23:30 Škeblík
00:00 Violetta
00:50 Star Darlings
00:55 Tajemství Evermooru
01:20 Binny a duchové
01:50 Binny a duchové
02:20 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (13)
02:45 Sabrina: Tajemství mladé čarodejnice (14)
03:10 Tajemství Evermooru
03:35 Tajemství Evermooru