Zajtrajšie noviny - Fate

 

Séria 3 Epizóda 18: Fate

Rok: 1999
Réžia: Randy Roberts
Napísal: , , , ,
Hrajú: Kyle Chandler, Shanesia Davis-Williams, Melvin Abston, Peter Allas, Ernest Borgnine
Keďže nemôže zabrániť výbuchu pokazeného kotla v bytovom dome, evakuuje všetkých nájomníkov práve včas, no snaha zachrániť jedného bezdomovca na streche skončí tragicky a Gary to veľmi zle znáša. Ani Marissa a Erica ho nevedia utešiť. Gary sa rozhodne ignorovať jeho noviny. Už nechce byť dobrým samaritánom a je ohromený, keď v ďalšom vydaní nájde správu o svojej smrti.
Keď Marissa a Erica odhalia list, ktorý naznačuje, že Gary sa pripravuje na to že zomrie, povie im tú správu. Napriek ich varovaniam, Gary sa vyberie do schátranej budovy, v ktorej mu noviny predpovedali jeho smrť. Stretne starého muža a zdá sa mu, že ho prenasleduje od toho výbuchu. Gary varuje pred nebezpečenstvom mladý párik a sám skončí ako v pasci, keď sa budova zrúti.
Marissa aj Erica sa ponáhľajú na miesto katastrofy a boja sa, že Garyho sa nepodarí zachrániť. Hrozí ďalšie zrútenie a záchranný tím nemôže ísť dnu. Gary znova vidí starého muža, ktorý ho presviedča, aby sa nevzdával. Záchranárom sa ho nakoniec podarí vytiahnuť. Doma po zhrnutí svojich dobrých skutkov, Gary nájde fotku starého muža. Je to Lucius Snow, bývalý prijímateľ novín.