Bohemian Rhapsody
89%
20:20 - 23:10
Nova
Most cez rieku Kwai
87%
13:50 - 16:35
AMC
Dr. House
87%
14:50 - 15:50
WAU
Dr. House
85%
13:50 - 14:50
WAU
Simpsonovci
93%
12:05 - 12:25
ČT Sport
Ulice
89%
12:25 - 12:55
ČT Sport
Teória veľkého tresku
89%
16:30 - 17:00
PRO7
Hvězdná brána
89%
11:25 - 12:30
Prima Cool
Futurama
89%
17:15 - 17:45
Prima Cool
Naspäť na Telkáč
 
Program tv stanice CS History
Dokumentárna televízna stanica ponúka programy s vojenskou a inou historickou tematikou.
DNES
, 02.05.2024
03:30
1945: Rok, který změnil svět (2)
04:15
Korea: Stoletá válka (1)
06:00
Milionové vraždy
07:05
Bojovníci 2 světové války
08:15
Marilyn Monroe: Příběh ikony (1)
09:15
Magnát Onassis
10:20
Hitlerova poslední tajemství
11:25
Stopy, fakta, tajemství - Návraty
11:40
Ode dne D po Dien Bien Phu
12:55
Honba za nacistickým pokladem
14:10
Teleshopping
15:15
Plutonium a jaderné velmoci
16:25
Bojovníci 2 světové války
17:45
Urartu - Zapomenuté království
18:50
Dějiny podsvětí
20:00
Atentát na papeže
21:05
Kudy kráčela smrt
21:30
Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných
23:20
Jacqueline Kennedy - Portrét ikonické první dámy
00:20
Singapur ve filmu
01:10
Předehra 2 světové války
02:05
Tajemství středověku
02:25
Pověsti a záhady českých hradů
02:45
Milionové vraždy
03:35
1945: Rok, který změnil svět (3)
ZAJTRA
, 03.05.2024
03:35
1945: Rok, který změnil svět (3)
04:20
Korea: Stoletá válka (2)
06:00
Milionové vraždy
07:05
Příběh Google
08:00
Marilyn Monroe: Příběh ikony (2)
09:00
Fallschirmjger - Německé výsadkové jednotky
10:10
Hitlerova poslední tajemství
11:10
Stopy, fakta, tajemství - Návraty
11:30
Vietnamská džungle smrti
12:55
Honba za nacistickým pokladem
14:10
Teleshopping
15:15
Prezidentova račí chůze
15:45
Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných
17:40
Blitzkrieg
18:50
Dějiny podsvětí
20:00
Pátrání po Klausovi Barbiem
21:10
Kudy kráčela smrt
21:35
Helter skelter: Příběh Mansonovy sekty
22:45
Okultismus a organizace Ss
23:55
John Wayne Gacy: Příběh vraždícího klauna (1)
00:35
Bojovníci 2 světové války
01:30
Za oponou médií
02:15
Pověsti a záhady českých hradů
02:35
Milionové vraždy
03:25
1945: Rok, který změnil svět (4)
SOBOTA
, 04.05.2024
03:25
1945: Rok, který změnil svět (4)
04:10
Němečtí civilisté v druhé světové válce
06:00
Milionové vraždy
07:00
Ďábelská císařovna
08:05
Marilyn Monroe: Příběh ikony (3)
09:05
Atentát na papeže
10:20
John Wayne Gacy: Příběh vraždícího klauna (1)
11:15
Stopy, fakta, tajemství - Návraty
11:40
Věž v Pise: Nakloněná nehybnost
12:55
Honba za nacistickým pokladem
14:10
Teleshopping
15:15
Můj život a jaderný projekt
16:25
Helter skelter: Příběh Mansonovy sekty
17:40
Muž, který dostal Al Caponeho
18:50
Za oponou médií
20:00
Evropa a Černobyl
21:10
Kudy kráčela smrt
21:35
Největší poklady Pompejí
22:40
Bunkr: Poslední dny Adolfa Hitlera
23:50
John Wayne Gacy: Příběh vraždícího klauna (2)
00:30
Bombardování Darwinu: Nepříjemná pravda
01:30
Za oponou médií
02:15
Pověsti a záhady českých hradů
02:35
Milionové vraždy
03:30
1945: Rok, který změnil svět (5)
NEDEĽA
, 05.05.2024
03:30
1945: Rok, který změnil svět (5)
04:15
Němečtí civilisté v druhé světové válce
06:00
Milionové vraždy
07:05
Dunkerk - Hitlerova poslední pevnost
08:20
Marilyn Monroe: Příběh ikony (4)
09:20
Bitva o Gallipoli: Nový pohled
10:30
John Wayne Gacy: Příběh vraždícího klauna (2)
11:30
Stopy, fakta, tajemství - Návraty
11:50
Jacqueline Kennedy - Portrét ikonické první dámy
12:55
Honba za nacistickým pokladem
14:15
Teleshopping
15:20
Okultismus a organizace Ss
16:30
Největší poklady Pompejí
17:30
Centrála - Historie antikomunismu
18:50
Za oponou médií
20:00
Nepřítel Třetí říše
21:10
Kudy kráčela smrt
21:30
Umění uloupené nacisty
22:45
119: Minutu po minutě
00:10
John Wayne Gacy: Příběh vraždícího klauna (3)
00:50
Zlatý věk hradů
01:55
Za oponou médií
02:40
Pověsti a záhady českých hradů
03:00
Milionové vraždy
03:45
Před Slávou a Korunou
PONDELOK
, 06.05.2024
03:45
Před Slávou a Korunou
04:30
Senzace 20 století
06:00
Milionové vraždy
07:00
Blitzkrieg
08:20
Pablo Escobar
09:20
Bojovníci 2 světové války
10:30
John Wayne Gacy: Příběh vraždícího klauna (3)
11:25
Stopy, fakta, tajemství - Návraty
11:50
Havárie letadla u Noiretable
12:55
Před Slávou a Korunou
14:10
Teleshopping
15:20
Bunkr: Poslední dny Adolfa Hitlera
16:25
Proroctví o papežích
18:10
Den v pravěké vesnici
18:50
Za oponou médií
20:00
Tajemství Voynichova rukopisu
21:05
Kudy kráčela smrt
21:30
Děti Ukrajiny
22:55
Historie Pompejí
00:00
John Wayne Gacy: Příběh vraždícího klauna (4)
00:40
Německá armáda
01:35
Za oponou médií
02:25
Pověsti a záhady českých hradů
02:45
Signály z neznáma
03:30
Před Slávou a Korunou
UTOROK
, 07.05.2024
03:30
Před Slávou a Korunou
04:15
Senzace 20 století
06:00
Zapomenutá bitevní pole Británie
07:00
Josef Bonaparte
08:05
Pablo Escobar
09:10
54 hodin
10:20
John Wayne Gacy: Příběh vraždícího klauna (4)
11:20
Stopy, fakta, tajemství - Návraty
11:35
119: Minutu po minutě
13:05
Před Slávou a Korunou
14:15
Teleshopping
15:25
Skutečný příběh Johanky z Arku
16:30
Bombardování Darwinu: Nepříjemná pravda
17:50
Zběhové z Wehrmachtu
18:55
Za oponou médií
20:00
Špioni od Mississippi
21:05
Otazníky českých dějin
21:45
Holodomor - Zapomenutá genocida
22:50
Barbarossa
00:00
Tajné nacistické základny
00:45
Andy Warhol: Život v umění
01:30
Za oponou médií
02:20
Pověsti a záhady českých hradů
02:40
Signály z neznáma
03:25
Před Slávou a Korunou
STREDA
, 08.05.2024
03:25
Před Slávou a Korunou
04:10
Senzace 20 století
06:00
Zapomenutá bitevní pole Británie
07:00
Tajemství údolí tráckých králů
08:05
Století ve filmu
09:20
Nepřítel Třetí říše
10:30
Tajné nacistické základny
11:30
Stopy, fakta, tajemství - Návraty
11:55
Stierlitz - Skrytá tvář studené války
13:00
Před Slávou a Korunou
14:15
Teleshopping
15:20
Napoleon - Ďábel a jeho zrádci
16:30
Barma - Ztracené království
17:50
1917
18:55
Za oponou médií
20:00
Hrdinové od Sommy
21:20
Otazníky českých dějin
21:50
Nálet na Kolín nad Rýnem
23:00
Poslední dny v Hitlerově bunkru
00:10
Tajné nacistické základny
00:55
Vítejte v Angkaru
01:45
Za oponou médií
02:30
Pověsti a záhady českých hradů
02:50
Signály z neznáma
03:35
Před Slávou a Korunou
ŠTVRTOK
, 09.05.2024
03:35
Před Slávou a Korunou
04:20
Senzace 20 století
06:00
Zapomenutá bitevní pole Británie
07:00
Německá armáda
08:15
Století ve filmu
09:25
Waterloo - Poslední bitva
10:30
Tajné nacistické základny
11:30
Stopy, fakta, tajemství - Návraty
11:55
Barbarossa
13:00
Před Slávou a Korunou
14:15
Teleshopping
15:20
Děti Ukrajiny
16:45
Zakázané filmy nacistické propagandy
17:55
Andy Warhol: Život v umění
18:55
Za oponou médií
20:00
Obchodníci s antraxem
21:55
Otazníky českých dějin
22:25
Zrůdné experimenty Třetí Říše
23:55
Prohlídka Černobylu
00:30
Tajné nacistické základny
01:15
Letadlové lodě
02:15
Velký mor roku 1666
03:00
Pověsti a záhady českých hradů
03:20
Signály z neznáma
PIATOK
, 10.05.2024
04:00
Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných
04:45
Senzace 20 století
06:00
Zapomenutá bitevní pole Británie
07:00
Nálet na Kolín nad Rýnem
08:10
Století ve filmu
09:25
Špioni od Mississippi
10:30
Tajné nacistické základny
11:30
Stopy, fakta, tajemství - Návraty
11:55
Staroegyptští mořeplavci
13:05
Velký mor roku 1666
14:15
Teleshopping
15:20
Hitler a jeho svět
17:20
Ztracená rotunda svatého Václava
18:00
Okamžiky do katastrofy
19:00
Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných
20:00
Válka, kterou nelze zapomenout
21:05
Otazníky českých dějin
21:35
Helter skelter: Příběh Mansonovy sekty
22:50
Pohřebiště laguny Truk
00:00
Tajné nacistické základny
00:40
Apokalypsa a konec světa
01:35
Velký mor roku 1666
02:20
Pověsti a záhady českých hradů
02:35
Signály z neznáma
03:20
Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných
SOBOTA
, 11.05.2024
03:20
Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných
04:05
Senzace 20 století
06:00
Zapomenutá bitevní pole Británie
07:00
Banánová republika
08:05
Století ve filmu
09:20
Poslední tajemství Kleopatry
10:30
Tajné nacistické základny
11:30
Stopy, fakta, tajemství - Návraty
11:50
Barma - Ztracené království
13:05
Velký mor roku 1666
14:15
Teleshopping
15:20
Tutanchamonova kletba
16:30
Helter skelter: Příběh Mansonovy sekty
17:45
Che Guevara: Poodkrytí pravdy
18:55
Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných
20:00
Stříbrný faraon - Pravdivý příběh Indiana Jonese
21:05
Otazníky českých dějin
21:35
42 způsobů, jak zabít Hitlera
22:45
Studená válka na šachovnici
23:55
Tajné nacistické základny
00:35
Bojovníci 2 světové války
01:35
Velký mor roku 1666
02:20
Pověsti a záhady českých hradů
02:40
Signály z neznáma
03:25
Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných
NEDEĽA
, 12.05.2024
03:25
Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných
04:10
Senzace 20 století
06:00
Zapomenutá bitevní pole Británie
07:00
Znovuobjevený Angkor
08:05
Století ve filmu
09:20
Válka, kterou nelze zapomenout
10:30
Tajné nacistické základny
11:30
Stopy, fakta, tajemství - Návraty
11:55
Barbarský stát a jednotky Ss
13:05
Velký mor roku 1666
14:15
Teleshopping
15:20
Zrůdné experimenty Třetí Říše
16:50
Ztracená města Akhenaten
17:55
Zlověstná eugenika - experiment v Ungemachu
19:00
Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných
20:00
Bojovníci od Sokolova - deníček spojařky
21:10
Otazníky českých dějin
21:45
Francova Zamora: Kněžské vězení
22:55
Bombardování Berlína
00:05
Tajné nacistické základny
00:50
Napoleon v exilu
01:45
Pouštní generálové
02:30
Pověsti a záhady českých hradů
02:50
Špinavá tajemství utajovaných válek
03:35
Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných
PONDELOK
, 13.05.2024
03:35
Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných
04:20
Senzace 20 století
06:00
Špinavá tajemství utajovaných válek
06:55
Poklad na jezeře
08:05
Století ve filmu
09:20
Bojovníci 2 světové války
10:35
Tajné nacistické základny
11:30
Stopy, fakta, tajemství - Návraty
11:55
Skandál zamilovaného špióna
13:05
Pouštní generálové
14:20
Teleshopping
15:25
100 let íránských válek
16:45
Bitva o Británii
17:55
Mor zůstal v kostech
19:00
Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných
20:00
Dobývání vesmíru: Závod miliardářů
21:25
Otazníky českých dějin
21:55
Uvnitř Hitlerova podzemí - Komplex Mimoyecques
22:55
Bojovníci 2 světové války
23:55
Tajné společnosti
00:40
Bioterorismus: Mýty a skutečnost
01:35
Pouštní generálové
02:20
Extrémní útěky z vězení
02:45
Špinavá tajemství utajovaných válek
03:30
Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných
UTOROK
, 14.05.2024
03:30
Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných
04:15
Senzace 20 století
06:00
Špinavá tajemství utajovaných válek
06:55
Úderné oddíly
08:10
Největší podvody historie
09:10
Alexandr Veliký
10:25
Tajné společnosti
11:25
Extrémní útěky z vězení
11:55
42 způsobů, jak zabít Hitlera
13:00
Pouštní generálové
14:20
Teleshopping
15:25
Bombardování Berlína
16:40
Britský Černobyl - Windscale 1957
17:50
Až na dno Orlíku
19:00
Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných
20:00
Občané proti sicilské mafii
21:10
Otazníky českých dějin
21:45
Robert Kennedy: Ve stínu úspěchu
22:50
Poklad Lišky pouště
00:00
Tajné společnosti
00:45
Palestina - Jít domů
01:30
Jak zemřel Tutanchamon
02:25
Extrémní útěky z vězení
02:50
Špinavá tajemství utajovaných válek
03:30
Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných
STREDA
, 15.05.2024
03:30
Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných
04:15
Senzace 20 století
06:00
Špinavá tajemství utajovaných válek
06:55
Bioterorismus: Mýty a skutečnost
08:05
Největší podvody historie
09:05
Titanic
10:20
Tajné společnosti
11:20
Extrémní útěky z vězení
11:50
Bojovníci 2 světové války
12:55
Jak zemřel Tutanchamon
14:15
Teleshopping
15:20
Atomové lži
16:35
Ponorkové eso: Lothar von Arnauld de la Periere
17:50
Bojovníci 2 světové války
19:00
Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných
20:00
Madeleine: Případ nevyřešeného únosu
21:25
Otazníky českých dějin
21:50
Spravedlnost dějin - Jean Moulin versus Klaus Barbie
22:55
Bojovníci 2 světové války
00:10
Tajné společnosti
00:55
Přehlídka probouzejícího se obra
01:45
Jak zemřel Tutanchamon
02:35
Extrémní útěky z vězení
03:00
Špinavá tajemství utajovaných válek
03:45
Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných
ŠTVRTOK
, 16.05.2024
03:45
Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných
05:10
Senzace 20 století
06:00
Špinavá tajemství utajovaných válek
06:55
Ztracená hrobka Nefertiti
08:05
Největší podvody historie
09:05
Mor zůstal v kostech
10:20
Tajné společnosti
11:20
Extrémní útěky z vězení
11:50
Kolonie Dignidad - Nacistická základna v Jižní Americe
13:00
Jak zemřel Tutanchamon
14:20
Teleshopping
15:25
Dobývání vesmíru: Závod miliardářů
16:55
Úderné oddíly
18:05
Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných
20:00
Fallschirmjger - Německé výsadkové jednotky
21:10
Otazníky českých dějin
21:35
Enigma Sfingy
22:50
Utajovaná historie Dne D
23:50
Tajné společnosti
00:35
Josef Bonaparte
01:25
Největší poklady Egypta
02:10
Extrémní útěky z vězení
02:35
Špinavá tajemství utajovaných válek
03:20
Deset nejslavnějších obrazů světa