06:00 Teleráno
 
 
Teleráno
TV program na dnes

Všetky, 165 minut

 
08:45 Rodinné prípady
 
Rodinné prípady
TV program na dnes

Dokumentárny, 60 minut

 
09:45 Kobra 11
Kobra 11
 
Kobra 11
TV program na dnes

Všetky, 60 minut

 
10:45 Dva a pol chlapa VIII
Dva a pol chlapa VIII
 
75% Dva a pol chlapa VIII
TV program na dnes

Všetky, 2003, 25 minut
Hraju Charlie Sheen, Ashton Kutcher, Jenna Elfman, Jaime Pressly, Denise Richards

 
11:10 2 baby na mizine
2 baby na mizine
 
2 baby na mizine
TV program na dnes

Všetky, 2012, 30 minut
Hraju Kat Dennings, Beth Behrs, Garrett Morris, Jonathan Kite, Matthew Moy

 
11:40 Mike a Molly
Mike a Molly
 
70% Mike a Molly
TV program na dnes

Všetky, 2012, 25 minut
Hraju Billy Gardell, Melissa McCarthy, Reno Wilson, Katy Mixon, Nyambi Nyambi

 
12:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
 
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
TV program na dnes

Všetky, 2006, 55 minut
Hraju Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette, Sean Murray

 
13:00 Odložený prípad
Odložený prípad
 
74% Odložený prípad
TV program na dnes

Všetky, 2004, 65 minut
Hraju Kathryn Morris, Daniel Pino, John Finn, Jeremy Ratchford, Thom Barry

 
14:05 Monk
Monk
 
83% Monk
TV program na dnes

Všetky, 2007, 55 minut
Hraju Tony Shalhoub, Traylor Howard, Jason Gray-Stanford, Ted Levine, Charles Durning

 
15:00 Teória veľkého tresku
Teória veľkého tresku
 
92% Teória veľkého tresku
TV program na dnes

Všetky, 2012, 30 minut
Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar

 
15:30 Dva a pol chlapa VIII
Dva a pol chlapa VIII
 
75% Dva a pol chlapa VIII
TV program na dnes

Všetky, 2003, 30 minut
Hraju Charlie Sheen, Ashton Kutcher, Jenna Elfman, Jaime Pressly, Denise Richards

 
16:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad
NCIS: Námorný vyšetrovací úrad
 
85% NCIS: Námorný vyšetrovací úrad
TV program na dnes

Všetky, 2012, 56 minut
Hraju Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette, Sean Murray

 
16:56 Hra o Niké
 
Hra o Niké
TV program na dnes

Všetky, 4 minut

 
17:00 Prvé televízne noviny
 
Prvé televízne noviny
TV program na dnes

Všetky, 25 minut

 
17:25 Reflex
 
Reflex
TV program na dnes

Verejné udalosti, 35 minut

 
18:00 Rodinné prípady
 
Rodinné prípady
TV program na dnes

Dokumentárny, 60 minut

 
19:00 Televízne noviny
 
Televízne noviny
TV program na dnes

Všetky, 60 minut

 
20:00 Športové noviny
 
Športové noviny
TV program na dnes

Šport, 20 minut

 
20:20 Počasie
 
Počasie
TV program na dnes

Počasie, 10 minut

 
20:30 Vo štvorici po Slovensku vlakom
 
Vo štvorici po Slovensku vlakom
TV program na dnes

Dokumentárny, 65 minut

 
21:35 Paul
Paul
 
69% Paul
TV program na dnes

Všetky, 2011, 125 minut
Hraju Jeffrey Tambor, Sigourney Weaver, Steven Spielberg, Blythe Danner, Mia Stallard

 
23:40 Sekerovci
Sekerovci
 
Sekerovci
TV program na dnes

Všetky, 2012, 35 minut

 
00:15 Zita na krku
Zita na krku
 
Zita na krku

Všetky, 2011, 45 minut
Hraju Helena Krajciová, Dušan Cinkota, None, Zuzana Fialová, Ąuboš Kostelný

 
01:00 Kobra 11
Kobra 11
 
Kobra 11

Všetky, 55 minut

 
01:55 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad
NCIS: Námorný vyšetrovací úrad
 
85% NCIS: Námorný vyšetrovací úrad

Všetky, 2012, 40 minut
Hraju Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette, Sean Murray

 
02:35 Psych, s. r. o.
Psych, s. r. o.
 
88% Psych, s. r. o.

Všetky, 2010, 45 minut
Hraju Mena Suvari, James Roday, Dule Hill, Timothy Omundson, Maggie Lawson

 
03:20 Tajomstvo kruhu čarodejníc
Tajomstvo kruhu čarodejníc
 
87% Tajomstvo kruhu čarodejníc

Všetky, 2012, 40 minut
Hraju Brittany Robertson, Thomas Dekker, Gale Harold, Phoebe Tonkin, Shelley Hennig

 
06:20 Noviny TV JOJ
 
 
Noviny TV JOJ

Všetky, 50 minut

 
07:10 Súdna sieň
 
Súdna sieň

Iné, 75 minut

 
08:25 Súdna sieň
 
Súdna sieň

Iné, 105 minut

 
10:10 Kutyil s.r.o.
Kutyil s.r.o.
 
Kutyil s.r.o.

Komédia, 50 minut

 
11:00 Life: Najbohatší policajt
Life: Najbohatší policajt
 
81% Life: Najbohatší policajt

Všetky, 2008, 60 minut
Hraju Donal Logue, Damian Lewis, Sarah Shahi, Brent Sexton, Adam Arkin

 
12:00 Noviny o 12:00
 
Noviny o 12:00

Všetky, 25 minut

 
12:25 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
 
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT

Všetky, 135 minut

 
14:40 Hotelové Áno, šéfe!
 
Hotelové Áno, šéfe!

Všetky, 60 minut

 
15:40 Nákupné maniačky
 
Nákupné maniačky

Všetky, 80 minut

 
17:00 Noviny o 17:00
 
Noviny o 17:00

Všetky, 40 minut

 
17:40 Extrémne prípady
 
Extrémne prípady

Dokumentárny, 80 minut

 
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
 
Noviny TV JOJ

Všetky, 50 minut

 
20:20 Šport
20:25 Najlepšie počasie
 
Najlepšie počasie

Počasie, 5 minut

 
20:30 Vinári
22:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov
Geissenovci - Ťažký život milionárov
 
71% Geissenovci - Ťažký život milionárov

Všetky, 2011, 60 minut
Hraju Ben Bledsoe, Carmen Geiss, Davina Shakira Geiss, Robert Geiss, Shania Tyra Geiss

 
23:00 Hoď svišťom
Hoď svišťom
 
Hoď svišťom

Komédia, 35 minut

 
23:35 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas
 
77% C.S.I.: Kriminálka Las Vegas

Všetky, 2010, 55 minut
Hraju Laurence Fishburne, Marg Helgenberger, George Eads, Eric Szmanda, Robert David Hall

 
00:30 Modrí templári
Modrí templári
 
82% Modrí templári

Všetky, 2012, 60 minut
Hraju Donnie Wahlberg, Bridget Moynahan, Will Estes, Len Cariou, Tom Selleck

 
01:30 Kutyil s.r.o.
Kutyil s.r.o.
 
Kutyil s.r.o.

Komédia, 40 minut

 
02:10 KRIMI
02:35 Prvé oddelenie
Prvé oddelenie
 
Prvé oddelenie

Všetky, 60 minut

 
03:35 Súdna sieň
 
Súdna sieň

Iné, 50 minut

 
06:20 Berlin, Berlin
 
Berlin, Berlin
 
Berlin, Berlin

Všetky, 2002, 45 minut
Hraju Felicitas Woll, Sandra Borgmann, Jan Sosniok, Matthias Klimsa, Maverick Queck

 
07:05 Križovatky medicíny
Križovatky medicíny
 
80% Križovatky medicíny

Všetky, 2004, 50 minut
Hraju Rosa Blasi, Jenifer Lewis, Joshua Cox, Philip Casnoff, Patricia Richardson

 
07:55 Správy RTVS
 
Správy RTVS

Všetky, 45 minut

 
08:40 Góly - body - sekundy
 
Góly - body - sekundy

Šport, 25 minut

 
09:05 Berlin, Berlin
Berlin, Berlin
 
Berlin, Berlin

Všetky, 2002, 55 minut
Hraju Felicitas Woll, Sandra Borgmann, Jan Sosniok, Matthias Klimsa, Maverick Queck

 
10:00 Nash Bridges
Nash Bridges
 
Nash Bridges

Všetky, 1999, 50 minut
Hraju Don Johnson, Cheech Marin, James Gammon, Jaime Gomez, Jodi Lyn O'Keefe

 
10:50 Duel
11:20 5 proti 5
 
5 proti 5

Súťaže, 40 minut

 
12:00 Správy RTVS
 
Správy RTVS

Všetky, 15 minut

 
12:15 Grand hotel
Grand hotel
 
Grand hotel

Všetky, 2013, 80 minut
Hraju Adriana Ozores, Amaia Salamanca, Yon González, Eloy Azorin, Fele Martínez

 
13:35 Hurá do záhrady
 
Hurá do záhrady

Dokumentárny, 30 minut

 
14:05 Svet v obrazoch
 
Svet v obrazoch

Iné, 30 minut

 
14:35 Komisár Manara
Komisár Manara
 
Komisár Manara

Všetky, 2009, 55 minut
Hraju Jane Alexander, Massimo Andrei, Guido Caprino, Augusto Fornari, Bruno Gambarotta

 
15:30 Tv šanca
 
Tv šanca

Všetky, 30 minut

 
16:00 Správy RTVS
 
Správy RTVS

Všetky, 25 minut

 
16:25 Príroda zblízka
 
Príroda zblízka

Dokumentárny, 30 minut

 
16:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina
 
Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina

Všetky, 55 minut

 
17:50 Duel
18:20 5 proti 5
 
5 proti 5

Súťaže, 40 minut

 
19:00 Správy RTVS
 
Správy RTVS

Všetky, 50 minut

 
19:50 Góly - body - sekundy
 
Góly - body - sekundy

Šport, 20 minut

 
20:10 Počasie
 
Počasie

Počasie, 10 minut

 
20:20 Nanič chlapec
Nanič chlapec
 
74% Nanič chlapec

Všetky, 2009, 90 minut
Hraju Aaron Johnson, Kristin Scott Thomas, David Morrissey, Thomas Sangster, David Threlfall

 
21:50 Policajti z centra
Policajti z centra
 
Policajti z centra

Všetky, 55 minut

 
22:45 Banditi
Banditi
 
Banditi

Všetky, 2011, 45 minut
Hraju Daniel MacPherson, Michael Dorman, Alexander England, Zoe Ventoura, Anna Hutchison

 
23:30 Nash Bridges
Nash Bridges
 
Nash Bridges

Všetky, 1999, 45 minut
Hraju Don Johnson, Cheech Marin, James Gammon, Jaime Gomez, Jodi Lyn O'Keefe

 
00:15 Policajti z centra
Policajti z centra
 
Policajti z centra

Všetky, 60 minut

 
01:15 Nanič chlapec
Nanič chlapec
 
74% Nanič chlapec

Všetky, 2009, 85 minut
Hraju Aaron Johnson, Kristin Scott Thomas, David Morrissey, Thomas Sangster, David Threlfall

 
02:40 Grand hotel
Grand hotel
 
Grand hotel

Všetky, 2013, 75 minut
Hraju Adriana Ozores, Amaia Salamanca, Yon González, Eloy Azorin, Fele Martínez

 
03:55 Križovatky medicíny
Križovatky medicíny
 
80% Križovatky medicíny

Všetky, 2004, 45 minut
Hraju Rosa Blasi, Jenifer Lewis, Joshua Cox, Philip Casnoff, Patricia Richardson

 
06:00 Teresa
 
Teresa
 
Teresa

Všetky, 45 minut

 
06:45 Teresa
07:40 Rebelka z predmestia
Rebelka z predmestia
 
74% Rebelka z predmestia

Komédia, 2013, 40 minut
Hraju Tim Meadows, Jeremy Sisto, Jane Levy, Ana Gasteyer, Rex Lee

 
08:20 Rebelka z predmestia
Rebelka z predmestia
 
72% Rebelka z predmestia

Komédia, 2013, 40 minut
Hraju Jeremy Sisto, Jane Levy, Ana Gasteyer, Rex Lee, Chris Parnell

 
09:00 Veštiareň
 
Veštiareň

Všetky, 60 minut

 
10:00 V náručí diabla
V náručí diabla
 
V náručí diabla

Všetky, 2009, 80 minut
Hraju Roberto Mateos, Gaby Espino, Jencarlos Canela, José Guillermo Cortines, Jorge Consejo

 
11:20 Rosamunde Pilcherová: Svadobný sľub
Rosamunde Pilcherová: Svadobný sľub
 
30% Rosamunde Pilcherová: Svadobný sľub

Všetky, 2013, 145 minut
Hraju Collien Fernandes, Jochen Schropp, Nele Kiper, Denise Zich, Peer Jäger

 
13:45 Ordinácia v ružovej záhrade
Ordinácia v ružovej záhrade
 
35% Ordinácia v ružovej záhrade

Všetky, 2007, 55 minut
Hraju Maroš Kramár

 
14:40 Sila osudu
Sila osudu
 
Sila osudu

Všetky, 2011, 60 minut
Hraju David Zepeda, Delia Casanova, Rosa María Bianchi, Gabriel Soto, Laisha Wilkins

 
15:40 Sila osudu
Sila osudu
 
Sila osudu

Všetky, 60 minut

 
16:40 Ženy z rodu Gilmorovcov
Ženy z rodu Gilmorovcov
 
80% Ženy z rodu Gilmorovcov

Iné, 2003, 50 minut
Hraju Lauren Graham, Alexis Bledel, Melissa McCarthy, Scott Patterson, Keiko Agena

 
17:30 Kým nás smrť nerozdelí
Kým nás smrť nerozdelí
 
64% Kým nás smrť nerozdelí

Všetky, 2006, 30 minut
Hraju John Waters, Bill Lake, Joe Bostick, Paula Boudreau, Karen Cliche

 
18:00 Priatelia
Priatelia
 
81% Priatelia

Všetky, 1994, 30 minut
Hraju Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matthew Perry, Paul Rudd, Giovanni Ribisi

 
18:30 Ja alebo pes
 
Ja alebo pes

Všetky, 55 minut

 
19:25 Šiesty zmysel
Šiesty zmysel
 
76% Šiesty zmysel

Všetky, 2012, 60 minut
Hraju Dylan Walsh, Poppy Montgomery, Michael Gaston, Kevin Rankin, Daya Vaidya

 
20:25 Varte s nami
 
Varte s nami

Všetky, 15 minut

 
20:40 Mentalista I
Mentalista I
 
80% Mentalista I

Všetky, 2008, 60 minut
Hraju Simon Baker, Robin Tunney, Pruitt Taylor Vince, William Mapother, Alicia Witt

 
21:40 Dila
22:40 Dila
00:00 Druhá šanca
Druhá šanca
 
Druhá šanca

Všetky, 2011, 75 minut
Hraju Craig Bierko, Callie Thorne, Marc Blucas, Scott Cohen, Hannah Marks

 
01:15 Kráľovná juhu
Kráľovná juhu
 
Kráľovná juhu

Všetky, 2011, 35 minut
Hraju Kate del Castillo, Humberto Zurita, Cristina Urgel, Alberto Jiménez, Gabriel Porras

 
01:50 Kráľovná juhu
Kráľovná juhu
 
Kráľovná juhu

Všetky, 2011, 45 minut
Hraju Kate del Castillo, Humberto Zurita, Alberto Jiménez, Miguel de Miguel, Gabriel Porras

 
02:35 Bláznivá rodinka
Bláznivá rodinka
 
69% Bláznivá rodinka

Všetky, 2011, 20 minut
Hraju Joanna Garcia, Jennifer Finnigan, Josh Cooke, Jake Lacy, Kurt Fuller

 
02:55 Adela show
 
Adela show

Všetky, 25 minut

 
03:20 Kráľovná juhu
Kráľovná juhu
 
Kráľovná juhu

Všetky, 2011, 35 minut
Hraju Kate del Castillo, Humberto Zurita, Cristina Urgel, Alberto Jiménez, Gabriel Porras

 
03:55 Kráľovná juhu
Kráľovná juhu
 
Kráľovná juhu

Všetky, 2011, 45 minut
Hraju Kate del Castillo, Humberto Zurita, Alberto Jiménez, Miguel de Miguel, Gabriel Porras

 
07:35 Profesionál
 
Profesionál

Dokumentárny, 15 minut

 
07:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku
 
Správy v slovenskom posunkovom jazyku

Všetky, 10 minut

 
08:00 Živá panoráma
 
Živá panoráma

Všetky, 30 minut

 
08:30 Lap a Hopko detektívi
 
Lap a Hopko detektívi

Animovaný, 5 minut

 
08:35 Dobrodružstvá Bolka a Lolka
 
Dobrodružstvá Bolka a Lolka

Animovaný, 10 minut

 
08:45 Bolek a Lolek sa hrajú
Bolek a Lolek sa hrajú
 
Bolek a Lolek sa hrajú

Animovaný, 10 minut

 
08:55 Dráčik Tabaluga
 
Dráčik Tabaluga

Animovaný, 25 minut

 
09:20 Zázračný miniateliér
 
Zázračný miniateliér

Umenie, 5 minut

 
09:25 V oku mora
 
V oku mora

Dokumentárny, 5 minut

 
09:30 Trpaslíci
 
Trpaslíci

Všetky, 5 minut

 
09:35 Mozart a jeho skupina
 
Mozart a jeho skupina

Animovaný, 30 minut

 
10:05 Karate-gi
 
Karate-gi

Dokumentárny, 60 minut

 
11:05 Vat
11:30 Portréty vedcov : Michal Puškár
 
Portréty vedcov : Michal Puškár

Všetky, 20 minut

 
11:50 Živá panoráma
 
Živá panoráma

Všetky, 30 minut

 
12:20 Siesta
13:00 Dnes večer hrám ja
 
Dnes večer hrám ja

Dokumentárny, 40 minut

 
13:40 Nohavice
 
Nohavice

Všetky, 1977, 40 minut

 
14:20 Zborovňa
Zborovňa
 
Zborovňa

Komédia, 1999, 30 minut

 
14:50 Stopy dávnej minulosti
 
Stopy dávnej minulosti

Náučný, 35 minut

 
15:25 Ambulancia
 
Ambulancia

Dokumentárny, 25 minut

 
15:50 Extrémni experti
 
Extrémni experti

Dokumentárny, 60 minut

 
16:50 Správy - Hírek
 
Správy - Hírek

Všetky, 10 minut

 
17:00 Vašimi očami
 
Vašimi očami

Dokumentárny, 30 minut

 
17:30 Nepokojná láska
 
Nepokojná láska

Všetky, 75 minut

 
18:45 Večerníček
 
Večerníček

Pre deti, 5 minut

 
18:50 Trsteniarik a jeho rybník
 
Trsteniarik a jeho rybník

Všetky, 5 minut

 
18:55 Trpaslíci
 
Trpaslíci

Všetky, 5 minut

 
19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka
 
Dobrodružstvá Bolka a Lolka

Animovaný, 10 minut

 
19:10 Dráčik Tabaluga
 
Dráčik Tabaluga

Animovaný, 25 minut

 
19:35 Zázračný miniateliér
 
Zázračný miniateliér

Umenie, 5 minut

 
19:40 V oku mora
 
V oku mora

Dokumentárny, 15 minut

 
19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku
 
Správy v slovenskom posunkovom jazyku

Všetky, 5 minut

 
20:00 Vynálezy, ktoré zmenili svet
 
Vynálezy, ktoré zmenili svet

Dokumentárny, 55 minut

 
20:55 Brat Slnko sestra Luna
Brat Slnko sestra Luna
 
76% Brat Slnko sestra Luna

Všetky, 1972, 115 minut
Hraju Kenneth Cranham, Graham Faulkner, Judi Bowker, Leigh Lawson, Lee Montague

 
22:50 Celnice
 
Celnice

Dokumentárny, 30 minut

 
23:20 Cassovia jazz 1998
 
Cassovia jazz 1998

Dokumentárny, 45 minut

 
00:05 A predsa sa točí
 
A predsa sa točí

Dokumentárny, 35 minut

 
00:40 Správy RTVS
 
Správy RTVS

Všetky, 46 minut

 
06:00 Doktori
 
 
Doktori
TV program na dnes

Iné, 45 minut

 
06:45 Doktori
 
Doktori
TV program na dnes

Iné, 45 minut

 
07:30 Eurominúty
 
Eurominúty
TV program na dnes

Všetky, 80 minut

 
08:50 Zúfalí šoféri
 
Zúfalí šoféri
TV program na dnes

Všetky, 60 minut

 
09:50 X Factor
 
X Factor
TV program na dnes

Všetky, 125 minut

 
11:55 Fórky, vtipky XXII
 
Fórky, vtipky XXII
TV program na dnes

Všetky, 70 minut

 
13:05 Ničitelia mýtov
Ničitelia mýtov
 
75% Ničitelia mýtov
TV program na dnes

Všetky, 2006, 70 minut
Hraju Jamie Hyneman, Adam Savage, Tory Belleci, Grant Imahara, Kari Byron

 
14:15 Letná 100-KA
 
Letná 100-KA
TV program na dnes

Všetky, 55 minut

 
15:10 Kutyil s.r.o.
Kutyil s.r.o.
 
Kutyil s.r.o.
TV program na dnes

Komédia, 60 minut

 
16:10 Prvé oddelenie II
Prvé oddelenie II
 
Prvé oddelenie II
TV program na dnes

Všetky, 2009, 30 minut
Hraju Peter Rúfus, Ondrej Daniš, Ján Dobrík, None

 
16:40 Baywatch - Pobrežná hliadka
Baywatch - Pobrežná hliadka
 
Baywatch - Pobrežná hliadka
TV program na dnes

Akčné a Dobrodružné, 1993, 60 minut
Hraju Pamela Anderson, David Hasselhoff, Nicole Eggert, David Charvet, Jeremy Jackson

 
17:40 Šéf v utajení
Šéf v utajení
 
Šéf v utajení
TV program na dnes

Všetky, 2011, 60 minut
Hraju Mark Keller, Rich McClure

 
18:40 Simpsonovci
Simpsonovci
 
84% Simpsonovci
TV program na dnes

Pre deti, 1994, 30 minut
Hraju Dan Castellaneta, Julie Kavner, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Hank Azaria

 
19:10 Simpsonovci
Simpsonovci
 
84% Simpsonovci
TV program na dnes

Pre deti, 1994, 30 minut
Hraju Dan Castellaneta, Julie Kavner, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Hank Azaria

 
19:40 Kutyil s.r.o.
Kutyil s.r.o.
 
Kutyil s.r.o.
TV program na dnes

Komédia, 50 minut

 
20:30 Vojak
Vojak
 
57% Vojak
TV program na dnes

Všetky, 2006, 110 minut
Hraju Robert Patrick, John Cena, Kelly Carlson, Anthony Ray Parker, Abigail Bianca

 
22:20 Nahí v raji
 
Nahí v raji
TV program na dnes

Všetky, 60 minut

 
23:20 Biele goliere
Biele goliere
 
Biele goliere
TV program na dnes

Komédia, 2013, 55 minut
Hraju Matthew Bomer, Tiffani Thiessen, James Rebhorn, Treat Williams, Tim DeKay

 
00:15 Mafstory
Mafstory
 
Mafstory

Všetky, 60 minut

 
01:15 Mafstory
Mafstory
 
Mafstory

Všetky, 60 minut

 
02:15 Ničitelia mýtov
Ničitelia mýtov
 
75% Ničitelia mýtov

Všetky, 2006, 50 minut
Hraju Jamie Hyneman, Adam Savage, Tory Belleci, Grant Imahara, Kari Byron

 
03:05 Kutyil s.r.o.
Kutyil s.r.o.
 
Kutyil s.r.o.

Komédia, 45 minut

 
03:50 Magnum
Magnum
 
75% Magnum

Všetky, 1986, 45 minut
Hraju Tom Selleck, John Hillerman, Roger E. Mosley, Larry Manetti, Elisha Cook Jr.

 
05:35 Aj múdry schybí
 
 
Aj múdry schybí

Všetky, 80 minut

 
06:55 Najväčšie záhady sveta
 
Najväčšie záhady sveta

Všetky, 20 minut

 
07:15 Akčná výhra
 
Akčná výhra

Všetky, 140 minut

 
09:35 Ninja Korytnačky
Ninja Korytnačky
 
65% Ninja Korytnačky

Animovaný, 1987, 40 minut
Hraju Cam Clarke, Townsend Coleman, Renae Jacobs, Barry Gordon, Peter Renaday

 
10:15 Star Trek - Nová generácia
Star Trek - Nová generácia
 
83% Star Trek - Nová generácia

Všetky, 1987, 65 minut
Hraju Patrick Stewart, Colm Meaney, Whoopi Goldberg, James Cromwell, Ashley Judd

 
11:20 Crazy TV
 
Crazy TV

Všetky, 65 minut

 
12:25 Aj múdry schybí
 
Aj múdry schybí

Všetky, 55 minut

 
13:20 Mike a Molly
Mike a Molly
 
70% Mike a Molly

Všetky, 2012, 25 minut
Hraju Billy Gardell, Melissa McCarthy, Reno Wilson, Katy Mixon, Nyambi Nyambi

 
13:45 Jake a Tlsťoch
Jake a Tlsťoch
 
Jake a Tlsťoch

Všetky, 1991, 60 minut
Hraju William Conrad, Joe Penny, Alan Campbell

 
14:45 Žandár vo výslužbe
Žandár vo výslužbe
 
68% Žandár vo výslužbe

Všetky, 1970, 125 minut
Hraju Louis de Funes, Michel Galabru, Claude Gensac, Guy Grosso, Jean Lefebvre

 
16:50 Kobra 11
Kobra 11
 
Kobra 11

Všetky, 60 minut

 
17:50 Walker, texaský ranger
Walker, texaský ranger
 
79% Walker, texaský ranger

Všetky, 1994, 60 minut
Hraju Chuck Norris, Ely Pouget, Clarence Gilyard Jr., Noble Willingham, Sheree J. Wilson

 
18:50 2 baby na mizine
2 baby na mizine
 
76% 2 baby na mizine

Všetky, 2011, 25 minut
Hraju Mary Lynn Rajskub, Jeff Garlin, Kat Dennings, Garrett Morris, Jonathan Kite

 
19:15 Teória veľkého tresku V
Teória veľkého tresku V
 
89% Teória veľkého tresku V

Všetky, 2007, 30 minut
Hraju Charlie Sheen, Keith Carradine, Stan Lee, Johnny Galecki, Jim Parsons

 
19:45 Dva a pol chlapa
Dva a pol chlapa
 
75% Dva a pol chlapa

Všetky, 2003, 30 minut
Hraju Charlie Sheen, Ashton Kutcher, Jenna Elfman, Jaime Pressly, Denise Richards

 
20:15 Green Lantern
Green Lantern
 
56% Green Lantern

Všetky, 2011, 130 minut
Hraju Ryan Reynolds, Peter Sarsgaard, Mark Strong, Tim Robbins, Angela Bassett

 
22:25 Screamers: Hon na človeka
Screamers: Hon na človeka
 
42% Screamers: Hon na človeka

Všetky, 2009, 110 minut
Hraju Jana Pallaske, Lance Henriksen, Gina Holden, Greg Bryk, Christopher Redman

 
00:15 Najnebezpečnejšie cesty sveta
 
Najnebezpečnejšie cesty sveta

Všetky, 65 minut

 
01:20 Akčná výhra
 
Akčná výhra

Všetky, 60 minut

 
02:20 Športové noviny
 
Športové noviny

Všetky, 10 minut

 
02:30 Tele Tele
 
Tele Tele

Všetky, 185 minut

 
06:00 StreetDance 2
 
StreetDance 2
 
68% StreetDance 2

Všetky, 2012, 85 minut
Hraju Sofia Boutella, Matt Williams, Tom Conti, George Sampson, Falk Hentschel

 
07:25 10 pravidel jak sbalit holku
10 pravidel jak sbalit holku
 
70% 10 pravidel jak sbalit holku

Všetky, 2014, 95 minut
Hraju Matouš Ruml, Miroslav Donutil, Jan Dolanský, Kristína Svarinská, Anna Šišková

 
09:00 Hvězdy nám nepřály
Hvězdy nám nepřály
 
84% Hvězdy nám nepřály

Všetky, 2014, 125 minut
Hraju Shailene Woodley, Ansel Elgort, Laura Dern, Willem Dafoe, Nat Wolff

 
11:05 Liga spravedlivých: V pasti času
Liga spravedlivých: V pasti času
 
10% Liga spravedlivých: V pasti času

Animovaný, 2014, 55 minut
Hraju Diedrich Bader, Laura Bailey, Dante Basco, Corey Burton, Grey DeLisle

 
12:00 Terapie
Terapie
 
Terapie

Všetky, 2011, 30 minut
Hraju Karel Roden, Tatiana Pauhofová

 
12:30 Terapie
Terapie
 
Terapie

Pre dospelých, 2011, 30 minut
Hraju Karel Roden, Tatiana Pauhofová

 
13:00 Pred súmrakom
Pred súmrakom
 
81% Pred súmrakom

Všetky, 2004, 80 minut
Hraju Ethan Hawke, Julie Delpy, Louise Lemoine Torres, Rodolphe Pauly

 
14:20 Bessie
Bessie
 
60% Bessie

Všetky, 2015, 110 minut
Hraju Queen Latifah, Oliver Platt, Charles S. Dutton, Michael K. Williams, Tika Sumpter

 
16:10 Před kamerou
Před kamerou
 
Před kamerou

Všetky, 30 minut

 
16:40 Grandhotel Budapešť
Grandhotel Budapešť
 
75% Grandhotel Budapešť

Všetky, 2014, 100 minut
Hraju Ralph Fiennes, F. Murray Abraham, Adrien Brody, Willem Dafoe, Jeff Goldblum

 
18:20 LEGO příběh
LEGO příběh
 
77% LEGO příběh

Animovaný, 2014, 100 minut
Hraju Will Ferrell, Morgan Freeman, Jonah Hill, Liam Neeson, Channing Tatum

 
20:00 Temný případ
Temný případ
 
Temný případ

Všetky, 2015, 60 minut
Hraju Colin Farrell, Rachel McAdams, Vince Vaughn, Taylor Kitsch, Adria Arjona

 
21:00 Hráči
Hráči
 
Hráči

Šport, 2015, 30 minut
Hraju Rob Corddry, The Rock, Anabelle Acosta, Geoffrey Aringdale, London Brown

 
21:30 Krize
Krize
 
Krize

Komédia, 2015, 30 minut
Hraju Jack Black, Tim Robbins, Anjini Taneja Azhar, Yawar Charlie, David Diaan

 
22:00 Dvojnásobná vražedkyně Lizzie Bordenová
Dvojnásobná vražedkyně Lizzie Bordenová
 
70% Dvojnásobná vražedkyně Lizzie Bordenová

Všetky, 2014, 90 minut
Hraju Gregg Henry, Christina Ricci, Clea DuVall, Stephen McHattie, Sara Botsford

 
23:30 Neuvěřitelný život rockera Coxe
Neuvěřitelný život rockera Coxe
 
63% Neuvěřitelný život rockera Coxe

Všetky, 2007, 95 minut
Hraju John C. Reilly, Harold Ramis, Jack Black, Jonah Hill

 
01:05 V zajetí moře
V zajetí moře
 
40% V zajetí moře

Všetky, 2011, 115 minut
Hraju Engin Altan, Berrak Tüzünataç, Ayda Aksel, Can Gürzap, Zeynep Özder

 
03:00 Voják 3: Na domácí frontě
Voják 3: Na domácí frontě
 
48% Voják 3: Na domácí frontě

Akčný a Dobrodružný, 2013, 90 minut
Hraju Mike Mizanin, Neal McDonough, Ashley Bell, Camille Sullivan, Michael Eklund

 
06:00 Ranné správy
 
 
Ranné správy

Všetky, 180 minut

 
09:00 Správy
09:30 Šport+
10:00 Správy
10:30 Správy
11:00 Správy
11:30 Bravo!
12:00 Žurnál
 
Žurnál

Všetky, 30 minut

 
12:30 Ekonomika
 
Ekonomika

Všetky, 15 minut

 
12:45 Svet technológií
 
Svet technológií

Veda, 15 minut

 
13:00 Správy
13:30 Správy
14:00 Správy
14:30 Dokument Arirang
 
Dokument Arirang

Dokumentárny, 30 minut

 
15:00 Správy
15:30 Správy
16:00 Žurnál
 
Žurnál

Všetky, 30 minut

 
16:30 Ekonomika
 
Ekonomika

Všetky, 15 minut

 
16:45 Spektrum
 
Spektrum

Všetky, 15 minut

 
17:00 Správy
17:30 Správy
17:45 Bago+
18:00 Správy
18:30 Hlavné správy
 
Hlavné správy

Všetky, 35 minut

 
19:05 Počasie
 
Počasie

Všetky, 10 minut

 
19:15 Ekonomika
 
Ekonomika

Všetky, 15 minut

 
19:30 Peňaženka
 
Peňaženka

Iné, 15 minut

 
19:45 Správy
20:00 Správy
20:30 24 hodín vo svete
 
24 hodín vo svete

Všetky, 30 minut

 
21:00 Správy
21:20 Slovensko cez internet
 
Slovensko cez internet

Všetky, 10 minut

 
21:30 Showbiz
22:00 Žurnál
 
Žurnál

Všetky, 30 minut

 
22:30 Šport+
22:45 Bago+
23:00 Správy
23:30 24 hodín vo svete
 
24 hodín vo svete

Všetky, 30 minut

 
00:00 Správy
00:30 Žurnál
 
Žurnál

Všetky, 30 minut

 
06:10 Ťažké váhy
 
 
Ťažké váhy

Všetky, 45 minut

 
06:55 Nové bývanie
 
Nové bývanie

Dokumentárny, 45 minut

 
07:40 Ako potrápiť rodičov
 
Ako potrápiť rodičov

Všetky, 25 minut

 
08:05 Veľké upratovanie
 
Veľké upratovanie

Všetky, 30 minut

 
08:35 Veľké upratovanie
 
Veľké upratovanie

Všetky, 30 minut

 
09:05 Skutočné paničky z New Yorku
 
Skutočné paničky z New Yorku

Dokumentárny, 65 minut

 
10:10 Nákupné maniačky
 
Nákupné maniačky

Všetky, 65 minut

 
11:15 Eurominúty
 
Eurominúty

Všetky, 75 minut

 
12:30 Klan - V dobrom aj V zlom
Klan - V dobrom aj V zlom
 
Klan - V dobrom aj V zlom

Všetky, 60 minut

 
13:30 Rodinné záležitosti
Rodinné záležitosti
 
Rodinné záležitosti

Všetky, 2013, 75 minut

 
14:45 Súdna sieň
 
Súdna sieň

Všetky, 40 minut

 
15:25 Už dosť, šéfe!
 
Už dosť, šéfe!

Všetky, 60 minut

 
16:25 Malé kráľovné krásy
 
Malé kráľovné krásy

Všetky, 60 minut

 
17:25 Panelák
Panelák
 
44% Panelák

Všetky, 2008, 70 minut
Hraju Diana Mórová, Marián Miezga, Juraj Slezáček, Božidara Turzonovová, Vladimír Kobielsky

 
18:35 Chutíš mi
 
Chutíš mi

Všetky, 60 minut

 
19:35 Nákupné maniačky
 
Nákupné maniačky

Všetky, 65 minut

 
20:40 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas
 
76% C.S.I.: Kriminálka Las Vegas

Všetky, 2004, 60 minut
Hraju David Andrews, Jimmy Bennett, William Petersen, Marg Helgenberger, Gary Dourdan

 
21:40 Dr. Dokonalý
Dr. Dokonalý
 
Dr. Dokonalý

Všetky, 55 minut

 
22:35 Life: Najbohatší policajt
Life: Najbohatší policajt
 
81% Life: Najbohatší policajt

Všetky, 2008, 60 minut
Hraju Donal Logue, Damian Lewis, Sarah Shahi, Brent Sexton, Adam Arkin

 
23:35 Skutočné paničky z New Yorku
 
Skutočné paničky z New Yorku

Dokumentárny, 45 minut

 
00:20 Baywatch - Pobrežná hliadka
Baywatch - Pobrežná hliadka
 
Baywatch - Pobrežná hliadka

Všetky, 1993, 45 minut
Hraju Pamela Anderson, David Hasselhoff, Nicole Eggert, David Charvet, Jeremy Jackson

 
01:05 Súdna sieň
 
Súdna sieň

Všetky, 45 minut

 
01:50 Nové bývanie
 
Nové bývanie

Dokumentárny, 45 minut

 
02:35 Veľké upratovanie
 
Veľké upratovanie

Všetky, 20 minut

 
02:55 Veľké upratovanie
 
Veľké upratovanie

Všetky, 25 minut

 
03:20 Duetá
Duetá
 
Duetá

Všetky, 2012, 85 minut
Hraju Quddus, Kelly Clarkson, Robin Thicke, Jennifer Nettles, John Legend

 
06:25 Bydlení je hra
 
 
Bydlení je hra

Iné, 25 minut

 
06:50 Postřehy odjinud
 
Postřehy odjinud

Cestovanie, 9 minut

 
06:59 Studio 6
 
Studio 6

Zábavný program, 121 minut

 
09:00 Agatha Christie : Poirot
Agatha Christie : Poirot
 
79% Agatha Christie : Poirot

Iné, 1991, 50 minut
Hraju David Suchet, Hugh Fraser, Philip Jackson, Pauline Moran, Mark Crowdy

 
09:50 Na cestě po údolí řeky Douro
Na cestě po údolí řeky Douro
 
Na cestě po údolí řeky Douro

Dokumentárny, 30 minut

 
10:20 Vražda v hotelu Excelsior
Vražda v hotelu Excelsior
 
76% Vražda v hotelu Excelsior

Hudba, 1971, 100 minut
Hraju Josef Somr, Jaroslav Marvan, Josef Bláha, Josef Vinklář, František Filipovský

 
12:00 Zprávy ve 12
 
Zprávy ve 12

Všetky, 20 minut

 
12:20 Události v regionech plus
 
Události v regionech plus

Všetky, 10 minut

 
12:30 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek
Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek
 
Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek

Pre deti, 1993, 30 minut
Hraju Marián Labuda, Oldřich Kaiser, Jaroslav Kepka, Lubomír Kostelka, Dana Morávková

 
13:00 Jsou hvězdy, které nehasnou
 
Jsou hvězdy, které nehasnou

Všetky, 60 minut

 
14:00 Panství Downton
Panství Downton
 
81% Panství Downton

Všetky, 2012, 50 minut
Hraju Hugh Bonneville, Jessica Brown-Findlay, Maggie Smith, Laura Carmichael, Jim Carter

 
14:50 Kojak: Osudná chyba
Kojak: Osudná chyba
 
Kojak: Osudná chyba

Iné, 1989, 90 minut
Hraju Andre Braugher, Richard Jenkins, Telly Savalas, Angie Dickinson, Steven Weber

 
16:20 Cestománie
 
Cestománie

Dokumentárny, 30 minut

 
16:50 AZ-kvíz
 
AZ-kvíz

Vzdelávanie, 30 minut

 
17:20 Všechnopárty
 
Všechnopárty

Zábavný program, 40 minut

 
18:00 Události v regionech
 
Události v regionech

Všetky, 25 minut

 
18:25 Taxík
18:55 Události za okamžik a počasí
 
Události za okamžik a počasí

Všetky, 5 minut

 
19:00 Události
 
Události

Všetky, 50 minut

 
19:50 Branky, body, vteřiny
 
Branky, body, vteřiny

Šport, 9 minut

 
19:59 Losování SAZKAmobil šance
 
Losování SAZKAmobil šance

Všetky, 1 minut

 
20:00 Malý pitaval z velkého města
Malý pitaval z velkého města
 
Malý pitaval z velkého města

Všetky, 1986, 65 minut
Hraju Ladislav Frej, Vlastimil Hašek, Pavel Zedníček, Jiří Krampol, Michal Pešek

 
21:05 Domina
Domina
 
Domina

Všetky, 2010, 104 minut

 
22:49 Výsledky losování Šťastných 10
 
Výsledky losování Šťastných 10

Všetky, 1 minut

 
22:50 Kriminalista
Kriminalista
 
Kriminalista

Všetky, 2010, 60 minut
Hraju Christian Berkel, Frank Giering, Maya Bothe, Antonia Cäcilia Holfelder, Inka Friedrich

 
23:50 Profesionálové
Profesionálové
 
91% Profesionálové

Všetky, 1978, 50 minut
Hraju Gordon Jackson, Martin Shaw, Lewis Collins, John Carson, John Castle

 
00:40 AZ-kvíz
 
AZ-kvíz

Vzdelávanie, 25 minut

 
01:05 Kalendárium
 
Kalendárium

Verejné udalosti, 15 minut

 
01:20 Sváteční slovo kazatele Církve bratrské Jana Asszonyiho
 
Sváteční slovo kazatele Církve bratrské Jana Asszonyiho

Iné, 5 minut

 
01:25 Týden v regionech
 
Týden v regionech

Aktuality, 30 minut

 
01:55 Dobré ráno
 
Dobré ráno

Všetky, 150 minut

 
05:59 Dobré ráno
 
 
Dobré ráno

Zábavný program, 151 minut

 
08:30 Kamera na cestách: Francouzské
 
Kamera na cestách: Francouzské

Zábavný program, 55 minut

 
09:25 Newfoundland - drsný klenot Kanady
 
Newfoundland - drsný klenot Kanady

Dokumentárny, 45 minut

 
10:10 Vesmír: Jak najít další Zemi
Vesmír: Jak najít další Zemi
 
Vesmír: Jak najít další Zemi

Dokumentárny, 45 minut

 
10:55 Zvířata v životě člověka: Vlk
Zvířata v životě člověka: Vlk
 
Zvířata v životě člověka: Vlk

Horor, 50 minut

 
11:45 Tajemství železnic
Tajemství železnic
 
Tajemství železnic

Dokumentárny, 30 minut

 
12:15 Obrázky z Francie: Rhonské Alpy
 
Obrázky z Francie: Rhonské Alpy

Dokumentárny, 15 minut

 
12:30 EXPOminuty 2015
 
EXPOminuty 2015

Dokumentárny, 10 minut

 
12:40 Československý filmový týdeník 1965 (1053/2379) jak byl promítán v kinech právě
 
Československý filmový týdeník 1965 (1053/2379) jak byl promítán v kinech právě

Dokumentárny, 15 minut

 
12:55 Letečtí stíhači v boji II.: Tajné zbraně (11/14)
 
Letečtí stíhači v boji II.: Tajné zbraně (11/14)

Dokumentárny, 50 minut

 
13:45 Ronald Reagan
 
Ronald Reagan

Dokumentárny, 55 minut

 
14:40 Podivnosti světa: Exploze (8/8)
 
Podivnosti světa: Exploze (8/8)

Dokumentárny, 50 minut

 
15:30 Lékařka sokolů z Abú Zabí
 
Lékařka sokolů z Abú Zabí

Dokumentárny, 50 minut

 
16:20 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Normandii (9/12)
 
Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Normandii (9/12)

Dokumentárny, 60 minut

 
17:20 Vikingovia
Vikingovia
 
Vikingovia

Náboženstvo, 2013, 55 minut
Hraju Gabriel Byrne, Travis Fimmel, Katheryn Winnick, Clive Standen, Jessalyn Gilsig

 
18:15 Na houby
18:45 Večerníček
 
Večerníček

Všetky, 10 minut

 
18:55 Poutní místa: Blatnice pod Svatým Antonínkem a Uherský Brod
 
Poutní místa: Blatnice pod Svatým Antonínkem a Uherský Brod

Dokumentárny, 25 minut

 
19:20 Do neznáma
Do neznáma
 
Do neznáma

Všetky, 2007, 20 minut
Hraju Eileen April Boylan, Gabrielle Christian, Matt Cohen, Aasha Davis, Chris Hunter

 
19:40 Postřehy odjinud
 
Postřehy odjinud

Cestovanie, 10 minut

 
19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
 
Zprávy v českém znakovém jazyce

Všetky, 10 minut

 
20:00 Hirošima - počátek atomového věku
Hirošima - počátek atomového věku
 
Hirošima - počátek atomového věku

Dokumentárny, 50 minut

 
20:50 Astronauti
 
Astronauti

Dokumentárny, 95 minut

 
22:25 Grošák
Grošák
 
64% Grošák

Všetky, 1966, 95 minut
Hraju Marlon Brando, Anjanette Comer, John Saxon, Emilio Fernández, Alex Montoya

 
00:00 Mezi životem a smrtí
Mezi životem a smrtí
 
Mezi životem a smrtí

Všetky, 2013, 40 minut
Hraju Bill Irwin, Alfred Molina, Ving Rhames, Jamie Bamber, Jennifer Finnigan

 
00:40 Příběhy obrácení
 
Příběhy obrácení

Dokumentárny, 30 minut

 
01:10 Neviditelné světy: Co oko nevidí (2/3)
Neviditelné světy: Co oko nevidí (2/3)
 
Neviditelné světy: Co oko nevidí (2/3)

Dokumentárny, 50 minut

 
02:00 Vězněm v cizině
Vězněm v cizině
 
Vězněm v cizině

Dokumentárny, 2009, 45 minut
Hraju Naomi Kerbel, Lucy Baker, Scott Campbell

 
02:45 Zlaté ručičky vietnamské
 
Zlaté ručičky vietnamské

Dokumentárny, 25 minut

 
03:10 Příběhy železné opony
 
Příběhy železné opony

Dokumentárny, 15 minut

 
03:25 Život pod hrází
 
Život pod hrází

Dokumentárny, 15 minut

 
03:40 Zapomenuté výpravy
 
Zapomenuté výpravy

Náučný, 25 minut

 
06:15 Ninjago
 
Ninjago
 
72% Ninjago
TV program na dnes

Animovaný, 2011, 30 minut
Hraju Vincent Tong, Kirby Morrow, Michael Adamthwaite, Kelly Metzger, Brent Miller

 
06:45 Winx Club
 
Winx Club
TV program na dnes

Animovaný, 2011, 30 minut
Hraju Amy Gross, Molly C. Quinn, Romi Dames, Keke Palmer, Alejandra Reynoso

 
07:15 M*A*S*H
M*A*S*H
 
73% M*A*S*H
TV program na dnes

Všetky, 1981, 50 minut
Hraju Alan Alda, David Ogden Stiers, Mike Farrell, Harry Morgan, Loretta Swit

 
08:05 M*A*S*H
M*A*S*H
 
73% M*A*S*H
TV program na dnes

Všetky, 1981, 50 minut
Hraju Alan Alda, David Ogden Stiers, Mike Farrell, Harry Morgan, Loretta Swit

 
08:55 Vraždy v Kitzbühelu
Vraždy v Kitzbühelu
 
Vraždy v Kitzbühelu
TV program na dnes

Všetky, 2010, 50 minut
Hraju Kristina Sprenger, Jakob Seeböck, Andrea L'Arronge, Heinz Marecek, Ferry Oellinger

 
09:45 To je vražda, napsala
To je vražda, napsala
 
77% To je vražda, napsala
TV program na dnes

Všetky, 1989, 60 minut
Hraju Angela Lansbury, Julie Adams, Orson Bean, John Considine, Gloria DeHaven

 
10:45 Žena zákona
Žena zákona
 
Žena zákona
TV program na dnes

Všetky, 1998, 120 minut
Hraju Corinne Touzet, Romaric Perche, Yves Beneyton, Pierre-Marie Escourrou, Franck Capillery

 
12:45 Wolffův revír
Wolffův revír
 
Wolffův revír
TV program na dnes

Iné, 2002, 60 minut
Hraju Jürgen Heinrich, Steven Merting, Nadine Seiffert, Charlotte Schwab, Horst-Günter Marx

 
13:45 Komisař Rex
Komisař Rex
 
67% Komisař Rex
TV program na dnes

Všetky, 2000, 60 minut
Hraju Gedeon Burkhard, Heinz Weixelbraun, Martin Weinek, Gerhard Zemann, Tobias Hoesl

 
14:45 Doktor z hor: Nové příběhy
Doktor z hor: Nové příběhy
 
Doktor z hor: Nové příběhy
TV program na dnes

Všetky, 60 minut

 
15:45 Zberateľ rekordov
Zberateľ rekordov
 
57% Zberateľ rekordov
TV program na dnes

Všetky, 2012, 115 minut
Hraju Axel Milberg, Ann-Kathrin Kramer, Ludwig Skuras, Greta Galisch de Palma, Kari Hevossaari

 
17:40 Odpolední zprávy
 
Odpolední zprávy
TV program na dnes

Všetky, 20 minut

 
18:00 Prostřeno!
 
Prostřeno!
TV program na dnes

Všetky, 55 minut

 
18:55 Zprávy FTV Prima
 
Zprávy FTV Prima
TV program na dnes

Všetky, 30 minut

 
19:25 Krimi zprávy
 
Krimi zprávy
TV program na dnes

Všetky, 15 minut

 
19:40 Divácké zprávy
 
Divácké zprávy
TV program na dnes

Všetky, 15 minut

 
19:55 VIP zprávy
 
VIP zprávy
TV program na dnes

Všetky, 20 minut

 
20:15 Mušketieri
Mušketieri
 
Mušketieri
TV program na dnes

Všetky, 2015, 65 minut
Hraju Hugo Speer, Ryan Gage, John Harding, Robin Browne, Tom Burke

 
21:20 Mušketieri
Mušketieri
 
Mušketieri
TV program na dnes

Všetky, 2015, 70 minut
Hraju Ryan Gage, Luke Pasqualino, Tom Burke, Howard Charles, Christopher Fulford

 
22:30 TOP STAR magazín
 
TOP STAR magazín
TV program na dnes

Všetky, 70 minut

 
23:40 Mapa lidského srdce
Mapa lidského srdce
 
74% Mapa lidského srdce
TV program na dnes

Všetky, 1993, 140 minut
Hraju John Cusack, Jason Scott Lee, Robert Joamie, Anne Parillaud, Annie Galipeau

 
02:00 Okrsek
Okrsek
 
70% Okrsek

Všetky, 2012, 50 minut
Hraju Adam Goldberg, Leelee Sobieská, Rajeev Pahuja, Stark Sands, Judy Marte

 
02:50 To je vražda, napsala
To je vražda, napsala
 
77% To je vražda, napsala

Všetky, 1989, 47 minut
Hraju Angela Lansbury, Julie Adams, Orson Bean, John Considine, Gloria DeHaven

 
05:55 Snídaně s Novou
 
 
Snídaně s Novou

Zábavný program, 185 minut

 
09:00 Novashopping
 
Novashopping

Iné, 20 minut

 
09:20 Gympl s (r)učením omezeným
Gympl s (r)učením omezeným
 
Gympl s (r)učením omezeným

Všetky, 80 minut

 
10:40 Chalupáři
Chalupáři
 
Chalupáři

Komédia, 1975, 60 minut
Hraju Stella Zázvorková, Věra Tichánková, Jiří Sovák, Josef Kemr, Gabriela Vránová

 
11:40 Zničeno ve vteřině II
Zničeno ve vteřině II
 
75% Zničeno ve vteřině II

Všetky, 2008, 30 minut
Hraju Ron Pitts, Ken Carter, Kenny Powers

 
12:10 Tescoma s chutí
 
Tescoma s chutí

Všetky, 10 minut

 
12:20 Doktorka Zoe
Doktorka Zoe
 
84% Doktorka Zoe

Všetky, 2012, 60 minut
Hraju Jaime King, Tim Matheson, Rachel Bilson, Cress Williams, Wilson Bethel

 
13:20 Bez stopy VI
Bez stopy VI
 
66% Bez stopy VI

Iné, 2008, 55 minut
Hraju Anthony LaPaglia, Marianne Jean-Baptiste, Enrique Murciano, Poppy Montgomery, Roselyn Sanchez

 
14:15 Dr. House
Dr. House
 
84% Dr. House

Iné, 2007, 60 minut
Hraju Hugh Laurie, Kal Penn, Lisa Edelstein, Omar Epps, Robert Sean Leonard

 
15:15 Ordinace v růžové zahradě
Ordinace v růžové zahradě
 
Ordinace v růžové zahradě

Iné, 80 minut

 
16:35 Máma
Máma
 
Máma

Všetky, 2014, 25 minut
Hraju Anna Faris, Allison Janney, Sadie Calvano, Nathan Corddry, Matt L. Jones

 
17:00 Odpolední Televizní noviny
 
Odpolední Televizní noviny

Všetky, 30 minut

 
17:30 Dva a pol chlapa
Dva a pol chlapa
 
Dva a pol chlapa

Komédia, 2014, 35 minut
Hraju Ashton Kutcher, Jon Cryer, Amber Tamblyn, Conchata Ferrell, Jane Lynch

 
18:05 Gympl s (r)učením omezeným
Gympl s (r)učením omezeným
 
Gympl s (r)učením omezeným

Všetky, 85 minut

 
19:30 Televizní noviny
 
Televizní noviny

Všetky, 50 minut

 
20:20 Kriminálka Anděl
Kriminálka Anděl
 
Kriminálka Anděl

Všetky, 70 minut
Hraju Marek Taclík, None, Ivana Chýlková

 
21:30 Stalker
Stalker
 
Stalker

Všetky, 2014, 55 minut
Hraju Dylan McDermott, Maggie Q, Victor Rasuk, Mariana Klaveno, Elisabeth Röhm

 
22:25 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti
 
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti

Iné, 2013, 55 minut
Hraju Mariska Hargitay, Daniel Pino, Kelli Giddish, Richard Belzer, Ice-T

 
23:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
 
81% NCIS - Námorný vyšetrovací úrad

Iné, 2012, 50 minut
Hraju Ray Wise, Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette

 
00:10 Dr. House
Dr. House
 
84% Dr. House

Iné, 2007, 45 minut
Hraju Hugh Laurie, Kal Penn, Lisa Edelstein, Omar Epps, Robert Sean Leonard

 
00:55 Máma
Máma
 
Máma

Všetky, 2014, 30 minut
Hraju Anna Faris, Allison Janney, Sadie Calvano, Nathan Corddry, Matt L. Jones

 
01:25 Novashopping
 
Novashopping

Iné, 205 minut

 
06:15 Plavání
 
 
Plavání

Šport, 120 minut

 
08:15 Plavání
 
Plavání

Šport, 180 minut

 
11:15 Motorsport
 
Motorsport

Šport, 15 minut

 
11:30 Skoky do vody
 
Skoky do vody

Šport, 30 minut

 
12:00 Skoky do vody
 
Skoky do vody

Šport, 60 minut

 
13:00 Skoky do vody
 
Skoky do vody

Šport, 120 minut

 
15:00 Cyklistika
16:15 Plavání
 
Plavání

Šport, 135 minut

 
18:30 Skoky do vody
 
Skoky do vody

Šport, 30 minut

 
19:00 Cyklistika
20:00 Cyklistika
20:45 Watts
21:00 Fotbal
22:00 Plavání
 
Plavání

Šport, 60 minut

 
23:00 Skoky do vody
 
Skoky do vody

Šport, 45 minut

 
23:45 Cyklistika
00:30 Plavání
 
Plavání

Šport, 60 minut

 
01:30 Plavání
 
Plavání

Šport, 30 minut

 
02:00 Fotbal
03:00 Plavání
 
Plavání

Šport, 75 minut

 
06:00 Fotbal
 
 
Fotbal

Šport, 120 minut

 
08:00 Televizní nákupy
 
Televizní nákupy

Všetky, 60 minut

 
09:00 Formule 1
 
Formule 1

Šport, 60 minut

 
10:00 Televizní nákupy
 
Televizní nákupy

Všetky, 60 minut

 
11:00 Plochá dráha
 
Plochá dráha

Šport, 180 minut

 
14:00 Plochá dráha
 
Plochá dráha

Šport, 180 minut

 
17:00 Fotbal
19:00 Fotbal
21:00 Fotbal
23:00 K-1
02:00 Býčí rodeo
 
Býčí rodeo

Šport, 60 minut

 
03:00 Býčí rodeo
 
Býčí rodeo

Šport, 60 minut

 
06:25 Jak se to dělá
 
Jak se to dělá
 
Jak se to dělá

Vzdelávanie, 2008, 25 minut

 
06:50 Jak to dělají?
Jak to dělají?
 
74% Jak to dělají?

Vzdelávanie, 2006, 25 minut
Hraju Chris Broyles, Michael Pongracz, Mike Goral, Len Anderson IV, Jack Levis

 
07:15 Berte to jako varování
 
Berte to jako varování

Dokumentárny, 55 minut

 
08:10 Bitvy o zavazadla
 
Bitvy o zavazadla

Dokumentárny, 30 minut

 
08:40 Lovci skladovacích jednotek
 
Lovci skladovacích jednotek

Dokumentárny, 25 minut

 
09:05 Muž, žena a divočina
 
Muž, žena a divočina

Dokumentárny, 50 minut

 
09:55 Dvojí přežití
 
Dvojí přežití

Dokumentárny, 55 minut

 
10:50 Rychle a hlasitě
 
Rychle a hlasitě

Dokumentárny, 50 minut

 
11:40 Rození obchodníci
Rození obchodníci
 
92% Rození obchodníci

Dokumentárny, 2003, 55 minut
Hraju Mike Brewer, Ed China

 
12:35 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník
Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník
 
82% Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník

Dokumentárny, 2011, 55 minut
Hraju Samuel L. Jackson, Dynamo, David Haye, Mathew Horne, Kimberly Wyatt

 
13:30 Troy
Troy
 
82% Troy

Dokumentárny, 2011, 55 minut
Hraju Samuel L. Jackson, Dynamo, David Haye, Mathew Horne, Kimberly Wyatt

 
14:25 Králové kouzel
 
Králové kouzel

Dokumentárny, 55 minut

 
15:20 Berte to jako varování
 
Berte to jako varování

Dokumentárny, 55 minut

 
16:15 Co se dělo dál?
 
Co se dělo dál?

Dokumentárny, 25 minut

 
16:40 Co se dělo dál?
 
Co se dělo dál?

Dokumentárny, 30 minut

 
17:10 Bitvy o zavazadla
 
Bitvy o zavazadla

Dokumentárny, 30 minut

 
17:40 Lovci skladovacích jednotek
 
Lovci skladovacích jednotek

Dokumentárny, 25 minut

 
18:05 Rození obchodníci
Rození obchodníci
 
92% Rození obchodníci

Dokumentárny, 2003, 55 minut
Hraju Mike Brewer, Ed China

 
19:00 Jak to dělají?
Jak to dělají?
 
74% Jak to dělají?

Vzdelávanie, 2006, 30 minut
Hraju Chris Broyles, Michael Pongracz, Mike Goral, Len Anderson IV, Jack Levis

 
19:30 Jak se to dělá
Jak se to dělá
 
Jak se to dělá

Vzdelávanie, 2011, 30 minut

 
20:00 Mrazivé zlato
 
Mrazivé zlato

Dokumentárny, 60 minut

 
21:00 Připásáni
 
Připásáni

Dokumentárny, 60 minut

 
22:00 Dvojí přežití
 
Dvojí přežití

Dokumentárny, 60 minut

 
23:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem
 
Na ostrově s Bearem Gryllsem

Dokumentárny, 60 minut

 
00:00 Napospas osudu s Edem Staffordem
 
Napospas osudu s Edem Staffordem

Dokumentárny, 55 minut

 
00:55 Kdo uspěje?
 
Kdo uspěje?

Dokumentárny, 55 minut

 
01:50 Mrazivé zlato
 
Mrazivé zlato

Dokumentárny, 50 minut

 
02:40 Připásáni
 
Připásáni

Dokumentárny, 50 minut

 
03:30 Dvojí přežití
 
Dvojí přežití

Dokumentárny, 50 minut

 
06:00 Brutální biologie
 
Brutální biologie
 
Brutální biologie

Dokumentárny, 60 minut

 
07:00 Biozóna
Biozóna
 
Biozóna

Dokumentárny, 30 minut

 
07:30 Filmaři divočiny a jiná stvoření
 
Filmaři divočiny a jiná stvoření

Dokumentárny, 30 minut

 
08:00 Sportovní vozy
Sportovní vozy
 
Sportovní vozy

Dokumentárny, 60 minut

 
09:00 Život s Amiši
Život s Amiši
 
Život s Amiši

Dokumentárny, 2011, 60 minut
Hraju Jonathan Hershberger, Charlotte Petitat, George Brady, Hannah Corine, James Banton

 
10:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Himaláj
 
Po nebezpečných cestách kamionem: Himaláj

Dokumentárny, 60 minut

 
11:00 Utajený šéf - Kanada
Utajený šéf - Kanada
 
Utajený šéf - Kanada

Dokumentárny, 2012, 60 minut

 
12:00 Příběhy hraček Jamese Maye
Příběhy hraček Jamese Maye
 
Příběhy hraček Jamese Maye

Dokumentárny, 2009, 65 minut
Hraju James May, Carolyn Grace, Dave Hobson, Trevor Snowden

 
13:05 Příběh heavy metalu
Příběh heavy metalu
 
Příběh heavy metalu

Dokumentárny, 2011, 55 minut
Hraju Slash, Thomas Assom, Jimmy Bain, Frankie Banali, Geezer Butler

 
14:00 Vesmír Stephena Hawkinga
Vesmír Stephena Hawkinga
 
Vesmír Stephena Hawkinga

Dokumentárny, 60 minut

 
15:00 Krutí starověcí hrdinové
Krutí starověcí hrdinové
 
Krutí starověcí hrdinové

Dokumentárny, 2009, 60 minut
Hraju Darius Arya, Bob Bianchi, Timothy Erickson, Fred Galvan, Gayle Gibson

 
16:00 Bence a další zvláštní osobnosti
 
Bence a další zvláštní osobnosti

Životopisný, 2008, 30 minut

 
16:30 David Attenborough - Zázraky přírody
David Attenborough - Zázraky přírody
 
David Attenborough - Zázraky přírody

Dokumentárny, 2013, 30 minut
Hraju David Attenborough, Guy Chapelier

 
17:00 David Attenborough - Zázraky přírody
David Attenborough - Zázraky přírody
 
David Attenborough - Zázraky přírody

Dokumentárny, 2013, 30 minut
Hraju David Attenborough, Guy Chapelier

 
17:30 David Attenborough - Zázraky přírody
David Attenborough - Zázraky přírody
 
David Attenborough - Zázraky přírody

Dokumentárny, 2013, 30 minut
Hraju David Attenborough, Guy Chapelier

 
18:00 Okouzlující Středomoří
 
Okouzlující Středomoří

Dokumentárny, 60 minut

 
19:00 Utajený šéf - USA
Utajený šéf - USA
 
Utajený šéf - USA

Golf, 2012, 60 minut
Hraju Mark Keller, Harlan Kent

 
20:00 Hubbleovy obrazy
 
Hubbleovy obrazy

Všetky, 30 minut

 
20:30 Tajemství Země
 
Tajemství Země

Dokumentárny, 2013, 25 minut
Hraju Ezra Knight

 
20:55 Kód
 
Kód

Dokumentárny, 65 minut

 
22:00 Rytíři
 
Rytíři

Všetky, 60 minut

 
23:00 Vzestup nacistické strany
Vzestup nacistické strany
 
Vzestup nacistické strany

Dokumentárny, 2014, 60 minut
Hraju Alex Dee, Wesley Lloyd, Lee Neville

 
00:00 Planeta Země po vymření lidstva
 
Planeta Země po vymření lidstva

Dokumentárny, 50 minut

 
00:50 Co formuje člověka
Co formuje člověka
 
Co formuje člověka

Dokumentárny, 2013, 30 minut
Hraju Lars Arentz-Hansen

 
01:20 Bostonská esa
Bostonská esa
 
Bostonská esa

Dokumentárny, 2013, 45 minut
Hraju Donnie Wahlberg

 
02:05 Rytíři
 
Rytíři

Všetky, 60 minut

 
03:05 Krutí starověcí hrdinové
Krutí starověcí hrdinové
 
Krutí starověcí hrdinové

Dokumentárny, 2009, 55 minut
Hraju Darius Arya, Bob Bianchi, Timothy Erickson, Fred Galvan, Gayle Gibson

 
06:00 Zlato chladných vod
 
 
Zlato chladných vod

Dokumentárny, 55 minut

 
06:55 Zrozen k jízdě
 
Zrozen k jízdě

Dokumentárny, 55 minut

 
07:50 Proti všem
 
Proti všem

Dokumentárny, 30 minut

 
08:20 Systémová bezpečnost
 
Systémová bezpečnost

Dokumentárny, 25 minut

 
08:45 Zlato opuštěného města
 
Zlato opuštěného města

Dokumentárny, 55 minut

 
09:40 Vteřiny před katastrofou
 
Vteřiny před katastrofou

Dokumentárny, 55 minut

 
10:35 Zrozen k jízdě
 
Zrozen k jízdě

Dokumentárny, 55 minut

 
11:30 Mozek v akci
 
Mozek v akci

Dokumentárny, 30 minut

 
12:00 UFO v Evropě
 
UFO v Evropě

Dokumentárny, 60 minut

 
13:00 Po řece Yukon
 
Po řece Yukon

Dokumentárny, 60 minut

 
14:00 Sruby na počkání
 
Sruby na počkání

Dokumentárny, 60 minut

 
15:00 Zlato chladných vod
 
Zlato chladných vod

Dokumentárny, 60 minut

 
16:00 Zrozen k jízdě
 
Zrozen k jízdě

Dokumentárny, 60 minut

 
17:00 Zlato Yukonu
 
Zlato Yukonu

Dokumentárny, 60 minut

 
18:00 Jak chytit pašeráka - letiště JFK
 
Jak chytit pašeráka - letiště JFK

Iné, 60 minut

 
19:00 Vyšetřování leteckých neštěstí
 
Vyšetřování leteckých neštěstí

Dokumentárny, 60 minut

 
20:00 Svět v souvislostech
 
Svět v souvislostech

Dokumentárny, 30 minut

 
20:30 Mozek v akci
 
Mozek v akci

Dokumentárny, 30 minut

 
21:00 Sruby na počkání
 
Sruby na počkání

Dokumentárny, 60 minut

 
22:00 Nouzový expres
 
Nouzový expres

Dokumentárny, 60 minut

 
23:00 Špinavé bohatství
 
Špinavé bohatství

Dokumentárny, 60 minut

 
00:00 Tchaj-wan
 
Tchaj-wan

Dokumentárny, 60 minut

 
01:00 Sruby na počkání
 
Sruby na počkání

Dokumentárny, 60 minut

 
02:00 Nouzový expres
 
Nouzový expres

Dokumentárny, 48 minut

 
02:48 Špinavé bohatství
 
Špinavé bohatství

Dokumentárny, 48 minut

 
03:36 Jak chytit pašeráka - letiště JFK
 
Jak chytit pašeráka - letiště JFK

Iné, 48 minut

 
 
editovať TV stanice
 
TV ProgramMagio
 

Zaregistrovať sa na Magio.tv

Na prihlásenie použite meno a heslo, ktoré ste si vytvorili na stránke esprievodca.magio.tv
V prípade problémov s prihlásením alebo registráciou, kontaktujte prosím 0800 123 456.

Ešte nemáte Magio TV? Objednajte si teraz