15:00 Teória veľkého tresku
 
Teória veľkého tresku
 
91% Teória veľkého tresku
TV program na dnes

Všetky, 2011, 30 minut
Hraju Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar

 
15:30 Dva a pol chlapa VII
Dva a pol chlapa VII
 
75% Dva a pol chlapa VII
TV program na dnes

Všetky, 2003, 30 minut
Hraju Charlie Sheen, Ashton Kutcher, Jenna Elfman, Jaime Pressly, Denise Richards

 
16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
 
74% NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
TV program na dnes

Všetky, 2011, 56 minut
Hraju Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette, Sean Murray

 
16:56 Hra o Niké
 
Hra o Niké
TV program na dnes

Všetky, 4 minut

 
17:00 Prvé televízne noviny
 
Prvé televízne noviny
TV program na dnes

Všetky, 25 minut

 
17:25 Reflex
 
Reflex
TV program na dnes

Verejné udalosti, 35 minut

 
18:00 Rodinné prípady
 
Rodinné prípady
TV program na dnes

Dokumentárny, 60 minut

 
19:00 Televízne noviny
 
Televízne noviny
TV program na dnes

Všetky, 60 minut

 
20:00 Športové noviny
 
Športové noviny
TV program na dnes

Šport, 20 minut

 
20:20 Počasie
 
Počasie
TV program na dnes

Počasie, 10 minut

 
20:30 Mušketieri
Mušketieri
 
Mušketieri
TV program na dnes

Všetky, 2014, 70 minut
Hraju Howard Charles, Tom Burke, Luke Pasqualino, Santiago Cabrera, Matt Slack

 
21:40 Lovci pokladov
Lovci pokladov
 
Lovci pokladov
TV program na dnes

Všetky, 2014, 65 minut
Hraju Rebecca Romijn, Christian Kane, Lindy Booth, John Larroquette, John Kim

 
22:45 Sherlock a Watsonová
Sherlock a Watsonová
 
77% Sherlock a Watsonová
TV program na dnes

Všetky, 2014, 60 minut
Hraju Jonny Lee Miller, Lucy Liu, Rhys Ifans, Jon Michael Hill, Aidan Quinn

 
23:45 Sherlock a Watsonová
Sherlock a Watsonová
 
76% Sherlock a Watsonová
TV program na dnes

Všetky, 2014, 60 minut
Hraju Jonny Lee Miller, Lucy Liu, Jon Michael Hill, Aidan Quinn, Garret Dillahunt

 
00:45 Kobra 11
Kobra 11
 
85% Kobra 11

Všetky, 2003, 65 minut
Hraju Erdogan Atalay, Christian Oliver, Florentine Lahme, Lutz Teschner, Jean-Theo Jost

 
01:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
 
74% NCIS - Námorný vyšetrovací úrad

Všetky, 2011, 40 minut
Hraju Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette, Sean Murray

 
02:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
 
76% NCIS - Námorný vyšetrovací úrad

Všetky, 2005, 45 minut
Hraju Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette, Sean Murray

 
03:15 Tajomstvo kruhu čarodejníc
Tajomstvo kruhu čarodejníc
 
83% Tajomstvo kruhu čarodejníc

Všetky, 2011, 40 minut
Hraju Brittany Robertson, Thomas Dekker, Gale Harold, Phoebe Tonkin, Shelley Hennig

 
03:55 Kobra 11
Kobra 11
 
85% Kobra 11

Všetky, 2003, 75 minut
Hraju Erdogan Atalay, Christian Oliver, Florentine Lahme, Lutz Teschner, Jean-Theo Jost

 
14:50 Sladký život
 
Sladký život
 
Sladký život

Dokumentárny, 60 minut

 
15:50 Nákupné maniačky
 
Nákupné maniačky

Všetky, 70 minut

 
17:00 Noviny o 17:00
 
Noviny o 17:00

Všetky, 55 minut

 
17:55 Extrémne prípady
 
Extrémne prípady

Všetky, 65 minut

 
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
 
Noviny TV JOJ

Všetky, 50 minut

 
20:20 Šport
20:25 Najlepšie počasie
 
Najlepšie počasie

Počasie, 5 minut

 
20:30 Kuriér
Kuriér
 
Kuriér

Všetky, 2014, 60 minut
Hraju Chris Vance, Violante Placido, Karel Dobrý, Aden Gillett, Eva Josefíková

 
21:30 Kuriér
Kuriér
 
Kuriér

Všetky, 2014, 70 minut
Hraju Chris Vance, Violante Placido, Amrou Alkadhi, Chérine Amar, Sherif Eltayeb

 
22:40 Taxi Brooklyn
Taxi Brooklyn
 
Taxi Brooklyn

Všetky, 2014, 60 minut
Hraju Chyler Leigh, Jacky Ido, James Colby, Robin Taylor, José Zúniga

 
23:40 C.S.I.: Kriminálka New York
C.S.I.: Kriminálka New York
 
78% C.S.I.: Kriminálka New York

Všetky, 2013, 60 minut
Hraju Gary Sinise, Sela Ward, Carmine Giovinazzo, Anna Belknap, Robert Joy

 
00:40 Kravaťáci
Kravaťáci
 
90% Kravaťáci

Všetky, 2013, 60 minut
Hraju Gabriel Macht, Max Beesley, Patrick J. Adams, Rick Hoffman, Meghan Markle

 
01:40 M.A.S.H
M.A.S.H
 
80% M.A.S.H

Všetky, 1972, 5 minut
Hraju Alan Alda, Wayne Rogers, McLean Stevenson, Loretta Swit, Larry Linville

 
01:45 M.A.S.H
M.A.S.H
 
75% M.A.S.H

Všetky, 1972, 10 minut
Hraju Alan Alda, Wayne Rogers, McLean Stevenson, Loretta Swit, Larry Linville

 
01:55 Prvé oddelenie
Prvé oddelenie
 
Prvé oddelenie

Všetky, 105 minut

 
03:40 Súdna sieň
 
Súdna sieň

Iné, 45 minut

 
14:40 Prefíkaná banda
 
Prefíkaná banda
 
81% Prefíkaná banda

Všetky, 2009, 50 minut
Hraju Adrian Lester, Robert Glenister, Matt Di Angelo, Kelly Adams, Robert Vaughn

 
15:30 Tv šanca
 
Tv šanca

Všetky, 30 minut

 
16:00 Správy RTVS
 
Správy RTVS

Všetky, 25 minut

 
16:25 Podvodníci v akcii
 
Podvodníci v akcii

Všetky, 35 minut

 
17:00 Inšpektor Lynley
Inšpektor Lynley
 
75% Inšpektor Lynley

Všetky, 2006, 50 minut
Hraju Isabella Calthorpe, Sharon Small, Nathaniel Parker, Paul Hickey, Shaun Parkes

 
17:50 Duel
18:20 5 proti 5
 
5 proti 5

Súťaže, 40 minut

 
19:00 Správy RTVS
 
Správy RTVS

Všetky, 50 minut

 
19:50 Góly - body - sekundy
 
Góly - body - sekundy

Šport, 20 minut

 
20:10 Počasie
 
Počasie

Počasie, 10 minut

 
20:20 Nikto nie je dokonalý
 
Nikto nie je dokonalý

Všetky, 60 minut

 
21:20 Slovensko chutí
 
Slovensko chutí

Všetky, 35 minut

 
21:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka
Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka
 
Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka

Všetky, 2000, 40 minut
Hraju Jerry Orbach, Jesse L. Martin, S. Epatha Merkerson, Sam Waterston, Angie Harmon

 
22:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka
Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka
 
Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka

Všetky, 2000, 45 minut
Hraju Jerry Orbach, Jesse L. Martin, S. Epatha Merkerson, Sam Waterston, Angie Harmon

 
23:20 Prefíkaná banda
Prefíkaná banda
 
81% Prefíkaná banda

Všetky, 2009, 50 minut
Hraju Adrian Lester, Robert Glenister, Matt Di Angelo, Kelly Adams, Robert Vaughn

 
00:10 Komisár Montalbano
Komisár Montalbano
 
Komisár Montalbano

Všetky, 1999, 110 minut
Hraju Luca Zingaretti, Katharina Böhm, Biancamaria D'Amato, Cesare Bocci, Mario Erpichini

 
02:00 Inšpektor Lynley
Inšpektor Lynley
 
75% Inšpektor Lynley

Všetky, 2006, 45 minut
Hraju Isabella Calthorpe, Sharon Small, Nathaniel Parker, Paul Hickey, Shaun Parkes

 
02:45 Grand hotel
Grand hotel
 
Grand hotel

Všetky, 2011, 75 minut
Hraju Adriana Ozores, Amaia Salamanca, Yon González, Eloy Azorin, Fele Martínez

 
14:40 Sila osudu
 
Sila osudu
 
Sila osudu

Všetky, 2011, 60 minut
Hraju David Zepeda, Delia Casanova, Rosa María Bianchi, Gabriel Soto, Laisha Wilkins

 
15:40 Sila osudu
Sila osudu
 
Sila osudu

Všetky, 60 minut

 
16:40 Ženy z rodu Gilmorovcov
Ženy z rodu Gilmorovcov
 
79% Ženy z rodu Gilmorovcov

Iné, 2003, 60 minut
Hraju Billy Burke, Adam Brody, Lauren Graham, Alexis Bledel, Melissa McCarthy

 
17:40 Kým nás smrť nerozdelí
Kým nás smrť nerozdelí
 
Kým nás smrť nerozdelí

Všetky, 2007, 25 minut
Hraju John Waters, Peter Oldring, Olivia Palenstein, Graham Abbey, Romina D'Ugo

 
18:05 Priatelia
Priatelia
 
81% Priatelia

Všetky, 1994, 30 minut
Hraju Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matthew Perry, Paul Rudd, Giovanni Ribisi

 
18:35 Ja alebo pes
 
Ja alebo pes

Všetky, 60 minut

 
19:35 Šiesty zmysel
Šiesty zmysel
 
81% Šiesty zmysel

Všetky, 2012, 55 minut
Hraju Michael Clarke Duncan, Geoff Stults, Maddie Hasson, Mercedes Masöhn, John Francis Daley

 
20:30 Hriešny zoznam
Hriešny zoznam
 
74% Hriešny zoznam

Všetky, 2012, 60 minut
Hraju Jennifer Love Hewitt, Loretta Devine, Colin Egglesfield, Rebecca Field, Naturi Naughton

 
21:30 Cudzinka
Cudzinka
 
Cudzinka

Všetky, 2014, 60 minut
Hraju Tracey Wilkinson, Caitriona Balfe, Sam Heughan, Tobias Menzies, Graham McTavish

 
22:30 Inga Lindströmová: Leto plné spomienok
Inga Lindströmová: Leto plné spomienok
 
Inga Lindströmová: Leto plné spomienok

Všetky, 2012, 130 minut
Hraju Ralf Bauer, Julia Hartmann, Jürgen Heinrich, Tom Hossbach, Volker Lechtenbrink

 
00:40 Kráľovná juhu
Kráľovná juhu
 
Kráľovná juhu

Všetky, 2011, 45 minut

 
01:25 Kráľovná juhu
Kráľovná juhu
 
Kráľovná juhu

Všetky, 2011, 45 minut

 
02:10 Priatelia
Priatelia
 
81% Priatelia

Všetky, 1994, 20 minut
Hraju Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matthew Perry, Paul Rudd, Giovanni Ribisi

 
02:30 Bláznivá rodinka
Bláznivá rodinka
 
70% Bláznivá rodinka

Všetky, 2010, 20 minut
Hraju Joanna Garcia, Jennifer Finnigan, Josh Cooke, Jake Lacy, Kurt Fuller

 
02:50 Adela show
 
Adela show

Všetky, 35 minut

 
03:25 Kráľovná juhu
Kráľovná juhu
 
Kráľovná juhu

Všetky, 2011, 40 minut

 
14:30 Cyklistika - Tour de France
 
 
Cyklistika - Tour de France

Iné, 180 minut

 
17:30 Stopy dávnej minulosti
 
Stopy dávnej minulosti

Náučný, 30 minut

 
18:00 Koniari sveta
 
Koniari sveta

Dokumentárny, 35 minut

 
18:35 Správy - Hírek
 
Správy - Hírek

Všetky, 10 minut

 
18:45 Večerníček
 
Večerníček

Pre deti, 5 minut

 
18:50 Trsteniarik a hviezdy
 
Trsteniarik a hviezdy

Všetky, 5 minut

 
18:55 Trpaslíci
 
Trpaslíci

Všetky, 5 minut

 
19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka
Dobrodružstvá Bolka a Lolka
 
Dobrodružstvá Bolka a Lolka

Animovaný, 1972, 10 minut

 
19:10 Flipper a Lopaka
Flipper a Lopaka
 
70% Flipper a Lopaka

Animovaný, 2001, 25 minut
Hraju Robyn Moore, Jamie Oxenbould, Keith Scott

 
19:35 Zázračný ateliér
 
Zázračný ateliér

Umenie, 5 minut

 
19:40 Mackovia
 
Mackovia

Všetky, 15 minut

 
19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku
 
Správy v slovenskom posunkovom jazyku

Všetky, 10 minut

 
20:05 Jedovaté topánky
 
Jedovaté topánky

Veda, 45 minut

 
20:50 Zvedá se vítr
Zvedá se vítr
 
73% Zvedá se vítr

Všetky, 2006, 125 minut
Hraju Cillian Murphy, Padraic Delaney, Liam Cunningham, Gerard Kearney, William Ruane

 
22:55 Reportér Hemingway
 
Reportér Hemingway

Dokumentárny, 80 minut

 
00:15 Bratislavské jazzové dni 2012
 
Bratislavské jazzové dni 2012

Hudba, 45 minut

 
01:00 Správy RTVS
 
Správy RTVS

Všetky, 46 minut

 
14:55 Profesionáli 2014
 
Profesionáli 2014
 
Profesionáli 2014
TV program na dnes

Komédia, 50 minut

 
15:45 Prvé oddelenie
Prvé oddelenie
 
Prvé oddelenie
TV program na dnes

Všetky, 2009, 75 minut
Hraju Peter Rúfus, Ondrej Daniš, Ján Dobrík, None

 
17:00 Baywatch
Baywatch
 
Baywatch
TV program na dnes

Akčné a Dobrodružné, 1992, 60 minut
Hraju Pamela Anderson, David Hasselhoff, Nicole Eggert, David Charvet, Jeremy Jackson

 
18:00 Šéf v utajení
Šéf v utajení
 
74% Šéf v utajení
TV program na dnes

Všetky, 2010, 55 minut
Hraju Mark Keller, Joel Manby, Mica Smith

 
18:55 Simpsonovci
Simpsonovci
 
74% Simpsonovci
TV program na dnes

Pre deti, 1992, 30 minut
Hraju Dan Castellaneta, Julie Kavner, Nancy Cartwright, Yeardley Smith

 
19:25 Simpsonovci
Simpsonovci
 
74% Simpsonovci
TV program na dnes

Pre deti, 1992, 30 minut
Hraju Dan Castellaneta, Julie Kavner, Nancy Cartwright, Yeardley Smith

 
19:55 Profesionáli 2014
Profesionáli 2014
 
Profesionáli 2014
TV program na dnes

Komédia, 55 minut

 
20:50 Scary Movie 4
Scary Movie 4
 
56% Scary Movie 4
TV program na dnes

Všetky, 2006, 100 minut
Hraju Anna Faris, Craig Bierko, Bill Pullman, Anthony Anderson, Leslie Nielsen

 
22:30 Airways: Nespokojní cestujúci
 
Airways: Nespokojní cestujúci
TV program na dnes

Dokumentárny, 30 minut

 
23:00 Mafstory 2010
Mafstory 2010
 
Mafstory 2010
TV program na dnes

Komédia, 60 minut

 
00:00 Mafstory 2010
Mafstory 2010
 
Mafstory 2010

Komédia, 60 minut

 
01:00 Ničitelia mýtov
Ničitelia mýtov
 
Ničitelia mýtov

Všetky, 50 minut

 
01:50 Profesionáli 2014
Profesionáli 2014
 
Profesionáli 2014

Komédia, 40 minut

 
02:30 Magnum
Magnum
 
75% Magnum

Všetky, 1985, 45 minut
Hraju Tom Selleck, John Hillerman, Roger E. Mosley, Larry Manetti, Nancy Stafford

 
03:15 Mafstory 2010
Mafstory 2010
 
Mafstory 2010

Komédia, 50 minut

 
15:00 Komisár Rex
 
Komisár Rex
 
Komisár Rex

Všetky, 60 minut

 
16:00 Najväčšie záhady sveta
 
Najväčšie záhady sveta

Všetky, 50 minut

 
16:50 Kobra 11
Kobra 11
 
85% Kobra 11

Všetky, 2003, 60 minut
Hraju Erdogan Atalay, Christian Oliver, Florentine Lahme, Lutz Teschner, Jean-Theo Jost

 
17:50 Walker, texaský ranger
Walker, texaský ranger
 
75% Walker, texaský ranger

Všetky, 1994, 60 minut
Hraju Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Noble Willingham, Sheree J. Wilson, Floyd 'Red Crow' Westerman

 
18:50 Psych, s. r. o.
Psych, s. r. o.
 
86% Psych, s. r. o.

Všetky, 2010, 60 minut
Hraju James Roday, Dule Hill, Timothy Omundson, Maggie Lawson, Kirsten Nelson

 
19:50 Dva a pol chlapa VIII
Dva a pol chlapa VIII
 
75% Dva a pol chlapa VIII

Všetky, 2003, 25 minut
Hraju Charlie Sheen, Ashton Kutcher, Jenna Elfman, Jaime Pressly, Denise Richards

 
20:15 Kuriér
Kuriér
 
55% Kuriér

Všetky, 2010, 125 minut
Hraju Didier Flamand, Michael Younge, Géraldine Nakache, Jimmy Jean-Louis, Catalina Denis

 
22:20 To bol zajtra žúr
To bol zajtra žúr
 
62% To bol zajtra žúr

Všetky, 2010, 110 minut
Hraju John Cusack, Rob Corddry, Crispin Glover, Thomas Lennon, Eddie Murphy

 
00:10 Najväčšie záhady sveta
 
Najväčšie záhady sveta

Všetky, 25 minut

 
00:35 Akčná výhra
 
Akčná výhra

Všetky, 60 minut

 
01:35 Crazy TV
 
Crazy TV

Všetky, 15 minut

 
01:50 Tele Tele
 
Tele Tele

Všetky, 180 minut

 
14:45 Hráči
 
Hráči
 
Hráči

Šport, 2015, 30 minut
Hraju The Rock, Rob Corddry, Troy Garity, Carmelo Oquendo, Omar Benson Miller

 
15:15 Krize
Krize
 
Krize

Komédia, 2015, 35 minut
Hraju Allison Bills, Cass Buggé, Richard Chagoury, Bryan Coffee, Christian Gehring

 
15:50 Zataženo, občas trakaře 2
Zataženo, občas trakaře 2
 
71% Zataženo, občas trakaře 2

Animovaný, 2013, 95 minut
Hraju Anna Faris, Benjamin Bratt, Bill Hader, James Caan, Will Forte

 
17:25 Já, Frankenstein
Já, Frankenstein
 
64% Já, Frankenstein

Všetky, 2014, 95 minut
Hraju Aaron Eckhart, Bill Nighy, Yvonne Strahovski, Yvonne Strzechowská, Miranda Otto

 
19:00 Hra o tróny
Hra o tróny
 
80% Hra o tróny

Všetky, 2015, 60 minut
Hraju Alexander Siddig, Peter Dinklage, Nikolaj Coster-Waldau, Lena Headey, Emilia Clarke

 
20:00 Silicon Valley
Silicon Valley
 
Silicon Valley

Komédia, 2015, 30 minut
Hraju Patrick Daniel, Ben Feldman, Toni French, Jules Hartley, Alexander Michael Helisek

 
20:30 Viceprezident(ka)
Viceprezident(ka)
 
Viceprezident(ka)

Komédia, 2015, 30 minut
Hraju Matt Walsh, Julia Louis-Dreyfus, Anna Chlumsky, Kevin Dunn, Gary Cole

 
21:00 Penny Dreadful
Penny Dreadful
 
Penny Dreadful

Všetky, 2015, 60 minut
Hraju Timothy Dalton, Eva Green, Josh Hartnett, Olivia Chenery, Sarah Greene

 
22:00 Temný případ
Temný případ
 
Temný případ

Všetky, 2015, 60 minut
Hraju Colin Farrell, Vince Vaughn, Rachel McAdams, James Frain, Lolita Davidovich

 
23:00 Magnolia
Magnolia
 
84% Magnolia

Všetky, 1999, 185 minut
Hraju Julianne Moore, William H. Macy, John C. Reilly, Tom Cruise, Philip Seymour Hoffman

 
02:05 Noe
Noe
 
63% Noe

Všetky, 2014, 135 minut
Hraju Russell Crowe, Jennifer Connelly, Ray Winstone, Anthony Hopkins, Emma Watson

 
15:00 Správy
 
 
Správy

Všetky, 30 minut

 
15:30 Správy
16:00 Žurnál
 
Žurnál

Všetky, 30 minut

 
16:30 Ekonomika
 
Ekonomika

Všetky, 15 minut

 
16:45 Svet technológií
 
Svet technológií

Veda, 15 minut

 
17:00 Správy
17:30 Správy
18:00 Veda na dosah
 
Veda na dosah

Všetky, 15 minut

 
18:15 Správy
18:30 Hlavné správy
 
Hlavné správy

Všetky, 35 minut

 
19:05 Počasie
 
Počasie

Všetky, 10 minut

 
19:15 Ekonomika
 
Ekonomika

Všetky, 15 minut

 
19:30 Spektrum
 
Spektrum

Všetky, 15 minut

 
19:45 Správy
20:00 Správy
20:30 24 hodín vo svete
 
24 hodín vo svete

Všetky, 30 minut

 
21:00 Správy
21:30 Motoring
22:00 Žurnál
 
Žurnál

Všetky, 30 minut

 
22:30 Šport+
23:00 Správy
23:30 24 hodín vo svete
 
24 hodín vo svete

Všetky, 30 minut

 
00:00 Správy
00:30 Žurnál
 
Žurnál

Všetky, 30 minut

 
14:15 Súdna sieň
 
 
Súdna sieň

Všetky, 65 minut

 
15:20 Už dosť, šéfe!
 
Už dosť, šéfe!

Všetky, 55 minut

 
16:15 Rachel Zoe: Hviezdna štylistka
 
Rachel Zoe: Hviezdna štylistka

Dokumentárny, 55 minut

 
17:10 Panelák
Panelák
 
44% Panelák

Všetky, 2008, 90 minut
Hraju Diana Mórová, Marián Miezga, Juraj Slezáček, Božidara Turzonovová, Vladimír Kobielsky

 
18:40 Chutíš mi
 
Chutíš mi

Všetky, 60 minut

 
19:40 Nákupné maniačky
 
Nákupné maniačky

Všetky, 65 minut

 
20:45 C.S.I.: Kriminálka Miami
C.S.I.: Kriminálka Miami
 
76% C.S.I.: Kriminálka Miami

Všetky, 2005, 60 minut
Hraju David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Khandi Alexander, Sofia Milos

 
21:45 Dr. Ludsky
Dr. Ludsky
 
Dr. Ludsky

Všetky, 70 minut

 
22:55 Life: Najbohatší policajt
Life: Najbohatší policajt
 
80% Life: Najbohatší policajt

Všetky, 2007, 55 minut
Hraju Damian Lewis, Sarah Shahi, Brooke Langton, Robin Weigert, Adam Arkin

 
23:50 Skutočné paničky z Beverly Hills
 
Skutočné paničky z Beverly Hills

Všetky, 40 minut

 
00:30 Baywatch
Baywatch
 
Baywatch

Všetky, 1992, 45 minut
Hraju Pamela Anderson, David Hasselhoff, Nicole Eggert, David Charvet, Jeremy Jackson

 
01:15 Súdna sieň
 
Súdna sieň

Všetky, 50 minut

 
02:05 Nové bývanie
 
Nové bývanie

Dokumentárny, 45 minut

 
02:50 Dr. Ludsky
Dr. Ludsky
 
Dr. Ludsky

Všetky, 55 minut

 
03:45 C.S.I.: Kriminálka Miami
C.S.I.: Kriminálka Miami
 
76% C.S.I.: Kriminálka Miami

Všetky, 2005, 40 minut
Hraju David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Khandi Alexander, Sofia Milos

 
14:40 Kojak
 
Kojak
 
70% Kojak

Iné, 1977, 50 minut
Hraju Telly Savalas, Dan Frazer, Kevin Dobson, George Savalas, Season Hubley

 
15:30 Panství Downton
Panství Downton
 
89% Panství Downton

Všetky, 2010, 50 minut
Hraju Hugh Bonneville, Jessica Brown-Findlay, Laura Carmichael

 
16:20 Cestománie
 
Cestománie

Dokumentárny, 30 minut

 
16:50 AZ-kvíz
 
AZ-kvíz

Vzdelávanie, 30 minut

 
17:20 Všechnopárty
 
Všechnopárty

Zábavný program, 40 minut

 
18:00 Události v regionech
 
Události v regionech

Všetky, 25 minut

 
18:25 Taxík
18:55 Události za okamžik a počasí
 
Události za okamžik a počasí

Všetky, 5 minut

 
19:00 Události
 
Události

Všetky, 50 minut

 
19:50 Festivalové vteřiny 2015
 
Festivalové vteřiny 2015

Udalosti, 10 minut

 
20:00 Branky, body, vteřiny
 
Branky, body, vteřiny

Šport, 10 minut

 
20:10 Nemocnice na kraji města
Nemocnice na kraji města
 
88% Nemocnice na kraji města

Všetky, 1978, 55 minut
Hraju Josef Somr, Viktor Preiss, Otakar Brousek, Ladislav Chudík, Andy Strauser

 
21:05 Byl jednou jeden dům
Byl jednou jeden dům
 
Byl jednou jeden dům

Všetky, 74 minut

 
22:19 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
 
Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony

Všetky, 1 minut

 
22:20 Komici na jedničku
 
Komici na jedničku

Všetky, 55 minut

 
23:15 Tělo jako důkaz III
Tělo jako důkaz III
 
83% Tělo jako důkaz III

Všetky, 2013, 45 minut
Hraju Dana Delany, Jeri Ryan, Mark Valley, Geoffrey Arend, Windell Middlebrooks

 
00:00 Případy detektiva Murdocha VI
Případy detektiva Murdocha VI
 
76% Případy detektiva Murdocha VI

Všetky, 2013, 45 minut
Hraju Yannick Bisson, Thomas Craig, Helene Joy, Jonny Harris, Georgina Reilly

 
00:45 AZ-kvíz
 
AZ-kvíz

Vzdelávanie, 25 minut

 
01:10 Designtrend
 
Designtrend

Všetky, 15 minut

 
01:25 Zajímavosti z regionů
 
Zajímavosti z regionů

Cestovanie, 25 minut

 
01:50 Postřehy odjinud
 
Postřehy odjinud

Cestovanie, 5 minut

 
01:55 Hobby naší doby - letní speciál
 
Hobby naší doby - letní speciál

Všetky, 30 minut

 
02:25 Dobré ráno
 
Dobré ráno

Všetky, 150 minut

 
14:55 Letečtí stíhači v boji II.: Krvavý den (4/14)
 
 
Letečtí stíhači v boji II.: Krvavý den (4/14)

Dokumentárny, 50 minut

 
15:45 Oleg Peňkovskij - špión ve službách míru
Oleg Peňkovskij - špión ve službách míru
 
Oleg Peňkovskij - špión ve službách míru

Dokumentárny, 50 minut

 
16:35 Vesmír: Nebezpečné komety a planetky
Vesmír: Nebezpečné komety a planetky
 
Vesmír: Nebezpečné komety a planetky

Dokumentárny, 45 minut

 
17:20 Konec světa ticha
Konec světa ticha
 
Konec světa ticha

Dokumentárny, 55 minut

 
18:15 Cestománie
 
Cestománie

Dokumentárny, 30 minut

 
18:45 Večerníček
 
Večerníček

Všetky, 10 minut

 
18:55 Země kadidlové stezky
 
Země kadidlové stezky

Dokumentárny, 20 minut

 
19:15 Do neznáma
Do neznáma
 
Do neznáma

Všetky, 2006, 25 minut
Hraju Gabrielle Christian, Mandy Musgrave, Matt Cohen, Danso Gordon, Chris Hunter

 
19:40 Postřehy odjinud
 
Postřehy odjinud

Cestovanie, 10 minut

 
19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
 
Zprávy v českém znakovém jazyce

Všetky, 10 minut

 
20:00 Filmová lázeň
Filmová lázeň
 
Filmová lázeň

Dokumentárny, 80 minut

 
21:20 Frida
Frida
 
81% Frida

Všetky, 2002, 120 minut
Hraju Salma Hayek, Alfred Molina, Antonio Banderas, Diego Luna, Edward Norton

 
23:20 Tisíc tváří, tisíc svátků
 
Tisíc tváří, tisíc svátků

Dokumentárny, 35 minut

 
23:55 Město žen V
Město žen V
 
Město žen V

Všetky, 2014, 20 minut
Hraju Courteney Cox, Brian Van Holt, Christa Miller, Busy Philipps, Dan Byrd

 
00:15 Špion
Špion
 
Špion

Všetky, 2011, 20 minut
Hraju Darren Boyd, Jude Wright, Robert Lindsay, Mathew Baynton, Tom Goodman-Hill

 
00:35 Špion
Špion
 
Špion

Všetky, 2011, 25 minut
Hraju Darren Boyd, Jude Wright, Robert Lindsay, Mathew Baynton, None

 
01:00 Objevování pravdy: Ztracený kmen
 
Objevování pravdy: Ztracený kmen

Dokumentárny, 45 minut

 
01:45 Derren Brown: Magie a manipulace mysli (1/12)
 
Derren Brown: Magie a manipulace mysli (1/12)

Všetky, 25 minut

 
02:10 Derren Brown: Magie a manipulace mysli (2/12)
 
Derren Brown: Magie a manipulace mysli (2/12)

Všetky, 25 minut

 
02:35 Zaplať za slunce
 
Zaplať za slunce

Dokumentárny, 25 minut

 
03:00 V zajetí železné opony
 
V zajetí železné opony

Dokumentárny, 15 minut

 
03:15 Vesnická zabijačka
 
Vesnická zabijačka

Dokumentárny, 20 minut

 
03:35 Zapomenuté výpravy
 
Zapomenuté výpravy

Náučný, 25 minut

 
14:45 Doktor z hôr - Nové osudy
 
Doktor z hôr - Nové osudy
 
Doktor z hôr - Nové osudy
TV program na dnes

Všetky, 2011, 60 minut
Hraju Hans Sigl, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Ronja Forcher, Siegfried Rauch

 
15:45 Utta Danella: Boj za lásku
Utta Danella: Boj za lásku
 
60% Utta Danella: Boj za lásku
TV program na dnes

Všetky, 2008, 115 minut
Hraju Karin Thaler, Michael Fitz, Alma Leiberg, Gregory B. Waldis, Heidelinde Weis

 
17:40 Odpolední zprávy
 
Odpolední zprávy
TV program na dnes

Všetky, 20 minut

 
18:00 Prostřeno!
 
Prostřeno!
TV program na dnes

Všetky, 55 minut

 
18:55 Zprávy FTV Prima
 
Zprávy FTV Prima
TV program na dnes

Všetky, 30 minut

 
19:25 Krimi zprávy
 
Krimi zprávy
TV program na dnes

Všetky, 15 minut

 
19:40 Divácké zprávy
 
Divácké zprávy
TV program na dnes

Všetky, 15 minut

 
19:55 VIP zprávy
 
VIP zprávy
TV program na dnes

Všetky, 20 minut

 
20:15 Ecce homo Homolka
Ecce homo Homolka
 
79% Ecce homo Homolka
TV program na dnes

Všetky, 1969, 100 minut
Hraju Petr Forman, Josef Šebánek, Marie Motlová, František Husák, Helena Růžičková

 
21:55 Vylomeniny
 
Vylomeniny
TV program na dnes

Všetky, 55 minut

 
22:50 Kriminálka Stuttgart
Kriminálka Stuttgart
 
Kriminálka Stuttgart
TV program na dnes

Všetky, 2013, 60 minut
Hraju Astrid M. Fünderich, Peter Ketnath, Sylta Fee Wegmann, Benjamin Strecker, Karl Kranzkowski

 
23:50 Modrí templári
Modrí templári
 
81% Modrí templári
TV program na dnes

Všetky, 2012, 55 minut
Hraju Donnie Wahlberg, Bridget Moynahan, Will Estes, Len Cariou, Tom Selleck

 
00:45 Hawaii 5.0
Hawaii 5.0
 
90% Hawaii 5.0

Všetky, 2013, 50 minut
Hraju Scott Caan, Mark Dacascos, Alex O'Loughlin, Daniel Dae Kim, Grace Park

 
01:35 To je vražda, napsala
To je vražda, napsala
 
72% To je vražda, napsala

Všetky, 1989, 50 minut
Hraju Angela Lansbury, Jack Bannon, Peter Donat, Anthony Geary, Jeremy Kemp

 
02:25 Wolffův revír
Wolffův revír
 
Wolffův revír

Iné, 2000, 45 minut
Hraju Jürgen Heinrich, Steven Merting, Nadine Seiffert, Boris Bianchi-Pastori, Michael Ehnert

 
03:10 Prima ZOOM SVĚT
 
Prima ZOOM SVĚT

Dokumentárny, 30 minut

 
03:40 Nikdo není dokonalý
 
Nikdo není dokonalý

Všetky, 51 minut

 
14:15 Mentalista
 
Mentalista
 
82% Mentalista

Všetky, 2013, 60 minut
Hraju Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman, Amanda Righetti

 
15:15 Ordinace v růžové zahradě
Ordinace v růžové zahradě
 
Ordinace v růžové zahradě

Iné, 75 minut

 
16:30 Máma
Máma
 
Máma

Všetky, 2013, 30 minut
Hraju Anna Faris, Justin Long, Allison Janney, Sadie Calvano, Nathan Corddry

 
17:00 Odpolední Televizní noviny
 
Odpolední Televizní noviny

Všetky, 30 minut

 
17:30 Dva a pol chlapa
Dva a pol chlapa
 
Dva a pol chlapa

Komédia, 2013, 35 minut
Hraju Ashton Kutcher, Jeni Thornell, Jon Cryer, Conchata Ferrell, Amber Tamblyn

 
18:05 Gympl s (r)učením omezeným
Gympl s (r)učením omezeným
 
Gympl s (r)učením omezeným

Komédia, 85 minut

 
19:30 Televizní noviny
 
Televizní noviny

Všetky, 50 minut

 
20:20 Dobyvatelia stratenej archy
Dobyvatelia stratenej archy
 
90% Dobyvatelia stratenej archy

Všetky, 1981, 135 minut
Hraju Harrison Ford, Karen Allen, John Rhys-Davies, Alfred Molina, Paul Freeman

 
22:35 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti
 
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti

Iné, 2012, 55 minut
Hraju Mariska Hargitay, Daniel Pino, Kelli Giddish, Richard Belzer, Ice-T

 
23:30 Kyberagent
Kyberagent
 
Kyberagent

Všetky, 2014, 50 minut
Hraju Josh Holloway, Meghan Ory, John Billingsley, P.J. Byrne, Michael Rady

 
00:20 Mentalista
Mentalista
 
82% Mentalista

Všetky, 2013, 45 minut
Hraju Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman, Amanda Righetti

 
01:05 Máma
Máma
 
Máma

Všetky, 2013, 25 minut
Hraju Anna Faris, Justin Long, Allison Janney, Sadie Calvano, Nathan Corddry

 
01:30 Novashopping
 
Novashopping

Iné, 30 minut

 
02:00 Doktorka Zoe
Doktorka Zoe
 
79% Doktorka Zoe

Komédia, 2012, 40 minut
Hraju Jaime King, Rachel Bilson, Cress Williams, Wilson Bethel, Scott Porter

 
02:40 Stalker
Stalker
 
Stalker

Všetky, 2014, 70 minut
Hraju Dylan McDermott, Maggie Q, Mariana Klaveno, Victor Rasuk, Elisabeth Röhm

 
03:50 Ordinace v růžové zahradě
Ordinace v růžové zahradě
 
Ordinace v růžové zahradě

Iné, 60 minut

 
14:15 Cyklistika
 
 
Cyklistika

Iné, 210 minut

 
17:45 Cyklistika
18:00 Watts
19:15 Atletika
19:30 Fotbal
20:45 Fotbal
22:45 Cyklistika
23:45 Závody GT
 
Závody GT

Všetky, 30 minut

 
00:15 Motokros
00:45 Cestovní vozy
 
Cestovní vozy

Šport, 30 minut

 
01:15 Watts
01:30 Cyklistika
03:00 Fotbal
14:00 Fotbal
 
 
Fotbal

Šport, 120 minut

 
16:00 Fotbal
18:30 Závody GP2
 
Závody GP2

Šport, 90 minut

 
20:00 Závody GP2
 
Závody GP2

Šport, 75 minut

 
21:15 Plochá dráha
 
Plochá dráha

Šport, 180 minut

 
00:15 Box
03:15 Závody GP2
 
Závody GP2

Šport, 90 minut

 
14:25 Impozantní lodě
 
Impozantní lodě
 
Impozantní lodě

Dokumentárny, 2008, 55 minut

 
15:20 Vzestup strojů
 
Vzestup strojů

Dokumentárny, 55 minut

 
16:15 Obnažená města
Obnažená města
 
Obnažená města

Dokumentárny, 2012, 55 minut
Hraju Kavan Smith

 
17:10 Bitvy o zavazadla
 
Bitvy o zavazadla

Dokumentárny, 30 minut

 
17:40 Lovci skladovacích jednotek
 
Lovci skladovacích jednotek

Dokumentárny, 25 minut

 
18:05 Rození obchodníci
Rození obchodníci
 
Rození obchodníci

Dokumentárny, 2013, 55 minut

 
19:00 Jak to dělají?
Jak to dělají?
 
Jak to dělají?

Vzdelávanie, 2013, 30 minut
Hraju Chris Broyles

 
19:30 Jak to dělají?
Jak to dělají?
 
74% Jak to dělají?

Vzdelávanie, 2006, 30 minut
Hraju Chris Broyles, Michael Pongracz, Mike Goral, Len Anderson IV, Jack Levis

 
20:00 Načerno pálený alkohol
 
Načerno pálený alkohol

Dokumentárny, 60 minut

 
21:00 Amišská mafie
 
Amišská mafie

Komédia, 60 minut

 
22:00 Lidé z aljašských lesů
 
Lidé z aljašských lesů

Dokumentárny, 60 minut

 
23:00 Americké svaly
 
Americké svaly

Šport, 60 minut

 
00:00 Pouliční psanci
 
Pouliční psanci

Dokumentárny, 55 minut

 
00:55 Pekelní jezdci
 
Pekelní jezdci

Dokumentárny, 55 minut

 
01:50 Načerno pálený alkohol
 
Načerno pálený alkohol

Dokumentárny, 50 minut

 
02:40 Amišská mafie
 
Amišská mafie

Komédia, 50 minut

 
03:30 Lidé z aljašských lesů
 
Lidé z aljašských lesů

Dokumentárny, 50 minut

 
15:00 Objevy starověku
 
 
Objevy starověku

Dokumentárny, 60 minut

 
16:00 Jak to chodí v přírodě?
 
Jak to chodí v přírodě?

Dokumentárny, 2012, 60 minut

 
17:00 Jak to chodí v přírodě?
 
Jak to chodí v přírodě?

Dokumentárny, 2012, 60 minut

 
18:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Himaláj
 
Po nebezpečných cestách kamionem: Himaláj

Dokumentárny, 60 minut

 
19:00 Utajený šéf - Kanada
Utajený šéf - Kanada
 
Utajený šéf - Kanada

Dokumentárny, 2012, 60 minut

 
20:00 Tajemství Země
 
Tajemství Země

Dokumentárny, 2014, 55 minut
Hraju Ezra Knight

 
20:55 Těsné úniky 2. světové války
Těsné úniky 2. světové války
 
Těsné úniky 2. světové války

Dokumentárny, 2012, 65 minut
Hraju Alec Gibson, Paul Markey, Tony Redding, Dave Rooney, Bill Smyly

 
22:00 Nacističtí kolaboranti
Nacističtí kolaboranti
 
Nacističtí kolaboranti

Dokumentárny, 2010, 60 minut
Hraju Alisdair Simpson, Konstantin Cande, Hermann Göring, Heinrich Himmler, Adolf Hitler

 
23:00 Bitvy před Kristem
Bitvy před Kristem
 
Bitvy před Kristem

Dokumentárny, 2009, 55 minut
Hraju Brian Danner, TJ Cencula, Cazzey Louis Cereghino, Paul Jacobson, Rafael Jordan

 
23:55 Pěšky podél Nilu
 
Pěšky podél Nilu

Dokumentárny, 2015, 60 minut
Hraju Woka Beka, Levison Wood

 
00:55 Marnotratníci
Marnotratníci
 
Marnotratníci

Dokumentárny, 2013, 55 minut

 
01:50 Věda kolem nás
 
Věda kolem nás

Dokumentárny, 10 minut

 
02:00 Nacističtí kolaboranti
Nacističtí kolaboranti
 
Nacističtí kolaboranti

Dokumentárny, 2010, 60 minut
Hraju Alisdair Simpson, Konstantin Cande, Hermann Göring, Heinrich Himmler, Adolf Hitler

 
03:00 Objevy starověku
 
Objevy starověku

Dokumentárny, 55 minut

 
03:55 Bible: Historie
 
Bible: Historie

Dokumentárny, 2010, 60 minut
Hraju Gerry Adams, Helen Bond, Geraldine Finucane, Shimon Gibson, Charles Horton

 
15:00 Vyšetřování leteckých neštěstí
 
 
Vyšetřování leteckých neštěstí

Dokumentárny, 60 minut

 
16:00 Dálnice vedoucí peklem
 
Dálnice vedoucí peklem

Dokumentárny, 60 minut

 
17:00 Zlatí kmotři
 
Zlatí kmotři

Dokumentárny, 60 minut

 
18:00 Jídlo v souvislostech
 
Jídlo v souvislostech

Dokumentárny, 60 minut

 
19:00 Roztavené peníze
 
Roztavené peníze

Dokumentárny, 30 minut

 
19:30 Roztavené peníze
 
Roztavené peníze

Dokumentárny, 30 minut

 
20:00 Systémová bezpečnost
 
Systémová bezpečnost

Dokumentárny, 30 minut

 
20:30 Vědecky prověřeno
 
Vědecky prověřeno

Dokumentárny, 30 minut

 
21:00 Poslední tajemství třetí říše
 
Poslední tajemství třetí říše

Dokumentárny, 60 minut

 
22:00 Úspěchy 2. světové války
 
Úspěchy 2. světové války

Dokumentárny, 60 minut

 
23:00 Sruby na počkání
 
Sruby na počkání

Dokumentárny, 60 minut

 
00:00 Vědecky prověřeno
 
Vědecky prověřeno

Dokumentárny, 30 minut

 
00:30 Dekódování katastrof
 
Dekódování katastrof

Dokumentárny, 30 minut

 
01:00 Poslední tajemství třetí říše
 
Poslední tajemství třetí říše

Dokumentárny, 60 minut

 
02:00 Úspěchy 2. světové války
 
Úspěchy 2. světové války

Dokumentárny, 48 minut

 
02:48 Sruby na počkání
 
Sruby na počkání

Dokumentárny, 48 minut

 
03:36 Neuvěřitelně malý svět
 
Neuvěřitelně malý svět

Dokumentárny, 48 minut

 
 
editovať TV stanice
 
TV ProgramMagio
 

Zaregistrovať sa na Magio.tv

Na prihlásenie použite meno a heslo, ktoré ste si vytvorili na stránke esprievodca.magio.tv
V prípade problémov s prihlásením alebo registráciou, kontaktujte prosím 0800 123 456.

Ešte nemáte Magio TV? Objednajte si teraz