Žáner:
Komédia
Réžia:
T. Jančo
Obsah:
Gustáv prísť k Lajoš bývať, ale on tvrdiť, že pomýlitikuš dvere, lebo Anabela teraz nebývať u nich, ale doma, keď ona prísť, inak nebývať tam. Teraz aj Anabela byť zmätkuš, lebo ona bývať u Lacka. U nej bývať mladí a ona nemhce byť výrušník. Ale budú oni bývať ako Dávid a Viktória Bekemovci? Gustáv teda musí nemchať kufroš na naturálny územník.

Tunde sa Gustáv s Anabela páčiť, tak chce urbitikuš malý oslavník, ide do garáž pre uhorky, Lajos výstražník, že nájsť Ibolya. Ale bude nakoniec piknikuš, keď dozvie, že budú mať spolubývajúcich? Teda musia urobiť rázny krok - zase rozhádať Anabela a Gustáv. Alebo aj sa bude vražduš?

Lajos uteká teda k somséd pre radovník. Vysťahovať oni k nim, Anabela s Gutávom tiež, decká k nim, potom odsťahovať, a vyhodiť Emeše a Melón. Alebo nemdobré riešenie pre Boh?

Odložníkové kufre na naturálny územník už nie sú. Nemznámy ukradnúť. Ale Gustáv Anabela tvrdí, že pozná páhateľ. Tiež ale ani voda nemtiecť. Tak Anabela poslať Melón na sprcha ku vám.

Tunde výskumník Gustáv kufor, výzvedník, aký on byť. Nájsť fotka blondína a trenky, tak chce ukradnúť Anabela parochňa. Aby zampósobiť na Gustáv. Lajos podá pomocník ruka, ukramdnúť parochňa, keď Anabela sprhuje.

Kufre doniesť somsédovi, akože z neba padli. Chce prirovnať k zázrak exodusovi. Ale somséd identifikovať veľmi dobre. Anabela snaží zviesť Gustáv. Vždy ale pritom musí mať mobil- rituáliš, aby Lajos mohla volať.

Emese a Melón prísť. Lebo tiecť veľa voda. Aj Anabeluš otec. Lebo dervatizákuš domov dćhodcovník.