Sexi pištoľníčky
57% 68% 43%  
 

Sexi pištoľníčky
56%

 
Pôvodný názov: Bandidas
Dĺžka: 88 minút
Žáner: western, komédia, akcia, krimi
Krajina: Francúzsko, Mexiko, USA

Rok: 2006
Réžia: Joachim Roenning , Espen Sandberg
Napísal: ,
Hrajú: Penélope Cruz, Salma Hayek, Steve Zahn, Dwight Yoakam, Denis Arndt
1880. Drsný zákon Ďalekého Západu nešetrí ani Mexiko. Sara Sandovalová (Salma Hayeková), dcéra bohatého bankára, a Maria Alvarezová, dievča z roľníckej rodiny, majú len málo šancí zdieľať rovnaký osud. Ale to iba do dňa, keď Tyler Jackson, zástupca bankovej spoločnosti v New York Bank and Trust, zničí ich rodiny, aby sa nezákonne zmocnil mexickej pôdy a umožnil tak predĺžiť americkú železnicu. Odvážne ženy sú odhodlané pomstiť svojich otcov a ochrániť svoju pôdu. Obratom ruky sa z dvoch mladých dám stanú drsné pištoľníčky, ktoré začnú nemilosrdne útočiť na pobočky banky Bank and Trust..
Quentin je mladý a krásny inšpektor, ktorého vyslala newyorská polícia, aby obe ženy zatkol. Odolá však čaru týchto dvoch krások? A aké zbrane použijú na Tylera Jacksona? On a jeho ľudia sa pomaly začínajú obávať ich koltov...

Penélope Cruzová a Salma Hayeková - ženy mimo zákona. Každý ich chce dostať! Keď sa ženy rozhnevajú a pod sukňou ukrývajú kolty, mužom behá po chrbte mráz. Francúzsko-mexicko-americká akčná westernová komédia (2005).