Bláznivý Juraj Mokrý sa pred rokmi vytratil z obrazoviek: Uff... Pozrite, ako dnes vyzerá!

Juraj Mokrý
16.03.2023Herci a herečkyBRATISLAVA - Spoznali by ste ho?! Juraj Mokrý (45) je zjav, na ktorý sa nedá len tak zabudnúť. Svojho času prostredníctvom televíznych obrazoviek zabával celé Slovensko. Jeho popularita ale postupne slabla, až napokon sa vytratil a v televíznych programoch sa objavoval len výnimočne. Aha, ako sa v priebehu rokov zmenil!
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Rozhovory Juraja Mokrého, ktorý vystupoval ako redaktor vymyslenej televízie z Oravy, sú priam legendárne. Netradičné boli aj jeho predpovede počasia a svojho času moderal viaceré zábavné relácie. V roku 2009 vyhral tanečnú šou Let´s Dance a stal sa Kráľom tanečného parketu. 

Šou Let´s Dance a jej už 8. sériu môžete sledovať každú nedeľu o 20:30 na Markíze. 

V tom čase tvoril pár s úspešnou herečkou Dianou Mórovou, s ktorou majú spolu syna Quida. Dvojica sa však za pomerne dramatických okolností rozišla a ešte dlho potom plnili stránky buvláru rôzne detaily z ich súkromia. 

 

Aktuálne sa Mokrý na obrazovkách neobjavuje. Avšak fanúšikovia majú možnosť vidieť ho na doskách, ktoré znamenajú svet. Napríklad v štúdiu L+S stvárňuje jednu z ústredných postáv v dráme s názvom Oleanna. 

Lístky na toto predstavenie si môžete zakúpiť v sieti predpredaj.sk

Ako vidno na záberoch z predstavenia, Mokrý si v priebehu rokov nechal narásť dlhé vlasy. Keďže čochvíľa oslávi 46. narodeniny, má už pochopiteľne aj šediny. V tvári sa niekdajší zabávač až tak nezmenil a jeho súčasťou jeho imidžu zostali aj dioptrické okuliare. 

Autor: © Zoznam/zuz

Foto: TV Markíza, FB/oredpredaj.sk

Tagy: Juraj Mokrý

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj